Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | НОВОРІЧНЕ ПРИВІТАННЯ ПЕТРА ПОРОШЕНКА. Шановні українці! Закінчився стр...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
4 900 Vistas/Alcance 2024-10-25 15:31 Mensaje №859
НОВОРІЧНЕ ПРИВІТАННЯ ПЕТРА ПОРОШЕНКА. Шановні українці! Закінчився страшний 24й рік. Він пройшов в умовах війни, тотальної зради, безпрецедентної корупції, беззаконня, переслідувань опозиції та невігластва чинної влади. І ми з вами, дорогі мої співвітчизники, повинні зробити усе, щоби врешті решт припинити ганьбу на яку нас та нашу Україну постійно наражає чинна - злочинна влада. У наступному році відбудуться вибори на яких буде вирішуватися доля України. Ані я, ані моя партія під назвою ЄС ніколи не страждали популізмом і завжди пропонували лише прораховані та здійснені кроки до реально досяжних цілей. І я вам обіцяю, що буде зроблено наступне. Україна у наступному вступить до НАТО, СЕАТО, ЄС, АТЕС, Ліги Арабських Країн та до Африканського Союзу. І це далеко не повний перелік того, у яке гівно, перепрошую -- перспективні союзи Україна вступить, якщо я її очолю. На другий день після виборів Рада отримає проект Закону, а на третій проголосує за "Закон про Масову Демобілізацію" та нову редакцію "Закону про мобілізацію" яка буде виключно добровільною. Усі, хто воювали два роки, поїдуть додому, а вал добровольців пожене рашистських покидьків аж до Уралу. Я клянуся, що буду відстоювати права українців так же, як відстояв Київ у лютому-березні 22гого року коли нема кому було чинити спротив рашистам, окрім мене та вірних мені добровольців яких я озброїв. Я обіцяю що вже з наступного року флагмани української індустрії "Богдан" та "Кузня на Рибальському" отримають нарешті Держзамовлення та завалять наше військо вкрай необхідними йому бронекатерами та бронеавтівками і у рашистів не вистачить боєприпасів щоби знищити таку кількість неліквіду, перепрошую - сучасної іноваційної техніки. Кожен воїн стараннями нових підприємств Оборонпрому з числа тих, акціями яких я володію, забезпечить спорядження кожного українського воїна на рівні вищому за спорядження воїна ЦАГАЛ! Ми знищимо росію та поділимо світ разом з США, ЄС та Китаєм яким будемо диктувати свою сувору волю! Я гарантую вам, дорогі українці, що обов'язково перевищу свої ж рекорди по кількості закликів до світових організацій та лідерів країн - вони будуть вимушені прийняти мої пропозиції, бо інакше зітруть пальці на клавіатурах у друкуванні щоденних на них відповідей! Буде продовжена декомунізація і проспекти та вулиці імені "ЄС" з'являться у кожному населеному пункті нашої Держави! Усе в ваших руках, дорогі мої співвітчизники. Все здійсниться у наступному році якщо ви зробите відповідальний вибір та підтримаєте не нинішніх популістів, а прагматиків-західників на чолі зі мною. І я ніколи від вас не здрисну як здриснула від вас влада у перші дні війни, навіть якщо ви дуже цього забажаєте! Разом - до Перемоги, Перемоги у голосуванні на Фейсбуку, Інстаграмі. Тік-Току та Порнхабі! З Новим роком! І нехай мої мрії здійсняться!