Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ЛЕТЯТЬ ТУШКИ, ЛЕТЯТЬ НА ХРІН. Спочатку три коротких нічних новини які ...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
5 200 Vistas/Alcance 2024-09-02 04:07 Mensaje №762
ЛЕТЯТЬ ТУШКИ, ЛЕТЯТЬ НА ХРІН. Спочатку три коротких нічних новини які дивним чином пов'язані з ППО. 1. В Україну нарешті діставлено нідерландський "збірний" "Петріот" який склеїли з різних "запчастин" які надали окрім голандців Іспанія, Канада та ще дві європейські держави. 2. Вчора в Україну прибула IRIS - T від Німеччини, новенька, тільки з конвейра. 3. Чотири дні тому в Україну прибула з Іспанії обіцяна система "Howk" та ракети до неї. Система старенька, але крилаті б'є за щастя. Тепер напів лірика.Прожив довго, якось пішли у небуття майже усі страхи, останнім пішов страх за своє нікому не потрібне життя. Залишився один - за життя рідних, дітей, онука... Це катування чисте коли ти у відносній безпеці, а у них над головами періодичні "Зіркові війни" та дім підскакує як при землетрусі... Я мега вдячний нашим союзникам котрі після двох проколів "переінтегрували" нашу систему ППО а зараз поступово насичують її все новими та новими дивізіонами. Мега вдячний командирам та бійцям ППО - готовий навічно закріпити свою ванну за одним з командирів який іноді вискакує з лісу та набігає до мене помитися. Та не одним - нехай хоч 10 миються, аби мої рідні, та й взагалі ви усі, були б хоча би у відносній безпеці. ППО відпрювала супер. Імперія свій удар у відповідь на вчорашні наші "дронопляски" просрала в чисту. І це ще наші ракети по ним не полетіли. Набираємося терпіння та чекаємо на початок процесу коли наша балістика "забороздить" у труху їх "Бальшой тяатр" а разом з ним і хрінов Кремль. Гарного тижня. Слава ППО та союзникам.