Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Він цю образу за особисту зраду Петра Олексійовича, як він її вочевид...
3 800 Vistas/Alcance
2024-08-31 01:38
Mensaje №757
Він цю образу за особисту зраду Петра Олексійовича, як він її вочевидь оцінив, проніс до сих пір - повний бойкот зі сторони американського істеблішменту Порошенка продовжувався майже три роки, і його до сих пір остаточно не скасовано його адміністрацією та особисто Президентом. І я зі слів нашого куратора знаю, як Байден образився на Зеленського коли той фактично відкинув контакти з діючим Президентом на другий план і почав судомно налагоджувати контакти з Трампом - навіть не з Гарріс, коли побачив слабкість позиції старого Джо. Ще до прийняття рішення вийти з президентських перегонів Байден переклав свої обов'язки по Україні на Блінкена та Еллен, потім не став наполягати на проханні залишитися пані Пріцкер, а після її заільнення призначив на її місце "по сумісництву" посадовця який чисто формально "курує" Україну. Ні, Байден нас не "зливає" та не збирається це робити, так, остаточні рішення по допомозі нам приймає саме він, але... Але втома від нашого "невдячного та зрадливого" керівництва дається взнаки - Україна зараз немає такої "дружньої опіки" зі сторони уряду США яку мала ще рік тому і тому на проривні рішення чекати не варто - надії мало. Погано ще те, що Байден - політик старої демократичної школи часів Картера для якого принцип "прорахувати усі можливі наслідки і лише потім приймати зважене рішення" є головним, як є головним кредо - "Як би чого не вийшло". Він ніколи не піде на "неоправданий ризик". І команду собі він підібрав відповідну. Проти ударів вглиб території рф американською далекобійною зброєю очільник Пентагону Остін. Проти "нацбезпечний" Салліван який має великий вплив на Байдена. Нейтральний у цьому питанні Держсекретар Блінкен, підтримують удари голова ОКНШ Браун та більшість американського генералітету, зокрема Каволлі, але не вони приймають рішення... І тому треба бути реалістами та чекати на час, коли наші ракети полетять по усій європейський частині рф. Інше - надії які мають малі шанси на здійснення. Гарних усім вихідних. Не втрачайте надію - стратегічно "далекобійну війну" Україна все ж виграла - за допомогою США ми стаємо світовою ракетною державою.