Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | І на останок про, пробачте, маячню від Безсмертного щодо "Виклику Трам...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
14 500 Vistas/Alcance 2025-09-19 04:28 Mensaje №1598
І на останок про, пробачте, маячню від Безсмертного щодо "Виклику Трампа до Великобританії на переговори з Ротшильдами". Честно кажучи, я завжди поважав пана Романа як розумну та тверезомислячу людину, але після цього його висловлюваня моя віра у ці його чесноти майже зруйнована. Я не вірю жодним чином у існування світового тіньового уряду, як не вірю у існування якогось особливого впливу Ротшильдів на світову політику. Світом правлять гроші та інтереси. У Китаю вони одні, у Індії другі, у США треті, у Турції четверті, у Бразилії п'яті і вони, коли помірно, коли сильно, протирічать один одному. Як можна казати про "Світовий уряд", якщо половина того світу вже прямо чи опосередковано контролюється Китаєм? Як можна розповідати людям дурню про "Виклик Трампа до Ротшильдів" коли і у США, і у Європі вже давно виросли "нові хижаки", статки та вплив яких на світову політику набагато перевищують статки та вплив "старих тіньових хижаків"? Сказати, що "Ротшильди" ні на що не впливають, я не можу, але їх вплив жодним чином не дозволяє вчиняти хоч більш-менш істотний тиск на представників світового політикуму, на Президента США зокрема. І тому раджу українським апологетам "Теорії змови" відкинути маячню про "Світовий уряд" і прискіпливіше цікавитися політикою світових "центрів сили" - саме це дозволяє оцінювати світові процеси тверезо та неупереджено.  Бережіть себе. Після заяви Китаю про те, що він "вичерпав можливості стримування рф" ми можемо мати у наступні два тижні серію масованих ударів по нашій енергетиці. Можемо - не факт. Строк попереднього попередження від США  спливає цієї ночі, станом на ранок нових не було. Буде - оприлюдню одразу. Гарного дня та гарних новин.