Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | МИНУЛЕ ТА РОЗДУМИ. Допис - особисті роздуми, можна не читати, просто д...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
8 700 Vistas/Alcance 2025-01-19 16:23 Mensaje №1023
МИНУЛЕ ТА РОЗДУМИ. Допис - особисті роздуми, можна не читати, просто думки вголос. Кажу одразу - я не збираюся прикривати канал чи загорнутися у тогу гордого мовчання, нічого подібного. Просто цікава поступова метаморфоза мого колись камерного каналу. Знаєте, коли я пішов з Фейсбука на вільні хліба, то створив цей канал виключно як "Майданчик для своїх", для тих, хто був мені дорогий, для друзів та близьких - вони вимагали не припиняти їх інформувати, розповідати - що коїться у нашому буремному світі під час війни. Швидко сформувалася маленька група у 200 осіб підписників, я писав собі свої "пасквілі" та почувався вільною птицею - міг коли завгодно прикрити лавку та взагалі повернутися до свого печерного стану монаха-відлюдника з життєвим кредо - "Я нікому не потрібен, мені ніхто не потрібен". Мої роботодавці вважали канал моїм особистим хобі на межі нав'язливої ідеї та не вважали за потрібне брати його під своє крило. І щось воно останнім часом почало пришвидшено змінюватись. Станом на зараз про свій комфорт я давно забув - "Ти відповідальний за тих, кого приборкав", хоча я от точно не збирався нікого приборкувати. Мене зв'язали міцно та надійно. Зв'язали друзі з їх позицією - "Пішов ти на хер зі своїми рефлексіями - давай інфу, ПаДлюченко"! Це я фразу друга дитинства процитував.)) Зв'язали земляки які мені погрожували ворота розписати лайливими надписами якщо я не перестану їх заспокоювати після чергових ІПСО про чергову "неминучу бульбонавалу". Зв'язали люди, з якими я познайомився під час війни, побратими  - вони мені стали реально дуже дорогими, саме вони одразу після чергового мого пориву вчергове, вже вчетверте, втекти з чергової соцмережі винесли вердикт якому я не маю права не підкоритися - "Ти боєць інформаційного фронту і не маєш ніякого права залишати поле бою під час війни". Зв'язали ви, мої дорогі підписники, коли донатили на наші сільські збори - я людина честі та совісті, а тому ніякого права не маю покинути людей, які відгукнулися на моє прохання та допомогли нашім воїнам.  Останнім часом камерність пішла кудись за Карпатьські гори та Атлантичний океан - у підписниках з'явилися два екс-міністри та один діючий, Коваленко з ЦПД, вже й чотири парламентарі. Все більше у реакціях клоунів та факів - приємно, коли русня та сектанти все більш звертають увагу на мої дописи.)) Все частіше куратори цікавляться - "Що ти тим ото пишеш що стільки людей до тебе прибігло"?, та вимагають звітності. Я почуваю себе Бендером після створення "Рогов и копыт" коли листоноша приніс йому повну сумку циркулярів та вимог - мені вже ніхто не дозволить "вільно тріщати крилами". І я вже розумію, що навіть після перемир'я мені ніхто піти не дасть - там вибори, там Трамп, там світова політична турбулентність та інше. Пенсія мені тільки сниться...  Ні, я жодним чином не жаліюся - все закономірно та справедливо. Доки деменція не розшибла доведеться працювати на каналі за ваше "Дякую" та за ваше "Дуже дякую" та щодня бурчати - "Хочу у ліс у дім без інтернету". А після мружитися від задоволення коли тебе цитують "Поважні світові ЗМІ" та Гордон з Невзоровим. ))  Фух, виговорився. Усім дякую за небайдужість! Бажаю добра, поваги один до одного та цікавих, бажано приємних, новин - з наступного тижня їх буде вагони та причепи, бо Трамп почне  на турбопрінтері створювати все нові та нові інфоприводи. Тримайтеся, панове. Миру не буде, перемир'я доб'ємося. З завтрашнього дня на каналі буду присутній постійно. А ще по проханню підписника ставлю опитування - який з чотирьох варіантів перемир'я які я нещодавно виклав у окремому дописі. прийнятний для кожного підписника? Буду вдячний за відгуки. До завтра. Відповіді на питання на Ю-Тубі будуть у п'ятницю.