Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | 4. Новина скоріш кумедна ніж показова, але не зовсім. Юлія Тимошенко ч...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
8 700 Vistas/Alcance 2025-01-18 14:39 Mensaje №1021
4. Новина скоріш кумедна ніж показова, але не зовсім. Юлія Тимошенко через американську лобістську кампанію "купила" запрошення на форум іранської опозиції у Парижі коли стало відомо, що у заходах візьме участь Спецпредставник Трампа Келлог. Тепер про те, з чим туди поїхала ЮВТ.Тимошенко останнім часом зробила низку знакових заяв.а) Виступила проти затвердження суддів Конституційного суду західними членами конкурсних комісій - "Нас залишили без суверенітету, призначати повинні судді, Рада та Президент".б). Виступила категорично  проти спільної з американцями розробки українських корисних копалин.в). Виступила вчергове проти навіть не прямої продажі української землі іноземцям.  З тим вона поїхала до Парижу і таки мала коротку розмову з паном Келлогом. Основною темою, як нам повідомили, було намагання донести факти корупції та непрофесіоналізму уряду Шмигаля і лобіювання своєї кандидатури на цю посаду. З того, що нам дали. Келлог висловив своє особисто та взагалі нової адміністрації невдоволення неконструктивною та по суті антиамериканською позицією Тимошенко і порадив спочатку "змінити курс", а потім просити американську підтримку. Келлог відмовився від особистої фотосесії з Тимошенко. З тим і розійшлися. Мені є цікавить інше. Ухвалював дозвіл на виїзд Стефанчук з подачі Ермака та особисто Зеленського. Вони прекрасно знали - з чим їде до Парижу ЮВТ. Постає питання - навіщо її випустили? Щоби обгрунтувати перед американцями заміну уряду? Я розумію владу - чому вона не випустила за кордон Порошенка, а от навіщо випустила Тимошенко? Щось я доки ще не розумію, ЮВТ ж як "Оболонская вода - нет ни пользы не вреда". Що це було? Згодом розберемося.  Гарних вихідних. Завтра день мемуарів. Розповім про чарівну та загадкову російську жінку яка ледь не підірвала боєготовність головного полку Кемеровської дивізії ВВ.