Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Марк Савчук
Añadido 14 jul. 2024

Марк Савчук

@Mark_Savchuk
Número de suscriptores: 1 610
Fotos: 1,250
Videos: 270
Enlaces: 442
Descripción:
📌 Український громадський діяч, публіцист, голова Ради громадського контролю НАБУ 🪓 "Демократична сокира" Детальніше тут: https://sokyra.party/uk/profile/21 Коротко і просто — про події, які відбуваються в 🇺🇦 Україні!

👥 Número de suscriptores

1 610
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -7
Promedio/Mes:: -14

👁️ Vistas promedio por mensaje

932
Promedio/Día:: 992
Promedio/Tiempo:: 634
ERR: 57.89%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 0
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,110 26-02-24 08:54
Є різні літочислення: одні залежать від пророків, інші – від руху небесних тіл. А в українців є власний окремий відлік – від зимного ранку 24 лютого 2022-го. Ранку, який поділив життя кожного з нас на «до» та «після».ДемСокира не виключення. Ми також ведемо лік від моменту, коли повністю перейшли на «воєнні» рейки.Відтоді ми не збираємо сейми, не проводимо велелюдні мітинги, менше «тиснемо» на суди та чиновників. Більшість «сокирян» – хто у перші дні повномасштабного вторгнення, хто пізніше – стали до лав Сил оборони і дотепер воюють та служать. А ті з нас, хто не у війську, стали й продовжують бути поруч із захисниками України.Так, всі зусилля команди ДемСокири, наші креатив та діяльність звелися до однієї головної мети – допомагати своєму війську. Ми вважаємо це найкращою інвестицією у майбутнє.І ми дуже вдячні всім нашим донорам, друзям та партнерам в Україні та по всьому світу, які нам довіряють та йдуть цим шляхом разом з нами. За чотири роки ви задонатили понад понад 315 185 000 гривень. По буквах: триста п’ятнадцять мільйонів. Величезна сума. На початку нашого шляху ми навіть уявити не могли про таку підтримку.Це дало нам можливість прийняти та обробити 8360 заявок від військових. З наших звітів ви знаєте, що «заявка» може включати як одну річ, так і купу коробок з майном різного об’єму та наповнення. Все залежить від суті запиту та наявних ресурсів.За цей час ми з вами відправили на фронт 234 164 одиниці допомоги. Від автівок і до обігрівачів, від різноманітних дронів до антен для них і детекторів, від човнів і до РЕБів, від броні до турнікетів.Щоб вам було зручніше, ми розділили всю допомогу на категорії та вибрали топові позиції у кожній. Гортайте ілюстрації, щоб подивитися, що вийшло.Ми провели понад 100 великих фандрейзингових кампаній, ще більше дрібніших та розіграшів. Не від доброго життя з’явився новий формат – міні-збори вихідного дня. Цьогоріч ми також провели два благодійних вечори і дуже цьому тішимося, адже вдалося побачитися вживу з багатьма з вас та провести час з користю для війська 🙂Тим часом ви також збирали донати, відкривши для підтримки наших термінових зборів більше сотні дружніх банок. Небайдужі люди і десятки бізнесів допомагали різноманітною технікою, спорядженням, амуніцією, ліками і, звісно ж, смаколиками для бійців. І це також увійшло у звіт, бо ви всі – частина ДемСокири ❤️Поміж тим наші представники продовжують працювати у кількох ключових радах громадського контролю – РГК НАБУ, БЕБ, НСЗУ, ГАР при Міноборони та новій Антикорупційній експертній групі при ПлейСіті. Це теж завдяки вашій активній участі у голосуваннях, двоє з яких припали на звітний рік.За ці чотири роки з ДемСокирою сталося багато чого. Не будемо кривити душею, чорних днів було теж багато. Та ми переконані, що для руху принцип «У війську або із військом» – правильний вибір. Сподіваємось, так само почуваєтеся і ви.Колись настане день, коли ми побачимо всюди слово «перемога». Тоді ми зберемо нарешті той самий післявоєнний Сейм Демократичної Сокири. І на ньому представимо крайній звіт. Звіт за той довжелезний місяць лютий, котрий тривав не один рік. Але звітуватимемо ми не перед тими, хто на той сейм прийде, а перед тими, хто ніколи вже не зможе. Тими, чиї місця назавжди будуть зарезервовані.Тоді ми будемо знати, що наша робота скінчилась. А до того часу – продовжуємо працювати.Дякуємо всім за підтримку добрим словом та гривнею. За те, що ви ці чотири роки пройшли разом із нами. Дякуємо військовим за мужність, захист і стійкість ❤️Сподіваємося й надалі радувати вас цікавими кампаніями, епічними розіграшами, благодійними вечорами та незмінними звітами.Вже сьогодні ви можете зробити внесок у звіт прийдешній, прямо зараз підтримавши наш актуальний збір на детектори дронів «Чуйка 3.0»:🏦 Банка – https://send.monobank.ua/jar/9HBS8PKmM2💌 Конверт – https://next.privat24.ua/env/donate/a5b26f22🏦 Гривня, валюта і крипта — https://bit.ly/2Pvj6y2💳 Карта — 5169 3351 0047 5223🌐 PayPal — [email protected](Обирайте в «Payment type» опцію «For friends and family»)
👁 1,220 25-12-22 16:16
Сьогодні думки, серця і співчуття кожного у ДемСокирі з Дмитром Гончуковим, активістом руху та військовослужбовцем Сил Оборони України.Брат Дмитра – Андріан «Араміс» Гончуков був важко поранений влучанням ворожого FPV-дрона під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Участь у цій операції не була обов’язковою. Але Андріан та його побратими зголосилися добровільно, адже стояти осторонь – не в їхніх принципах. Бійці групи «Араміса» зробили свій вибір – вільний вибір вільних людей. Під час виходу на позиції групу вразив підступний оптоволоконний дрон-«ждун». Лікарі кілька діб боролися за життя Андріана. Та 19 грудня він помер у лікарні, так і не вийшовши з коми. Андріан «Араміс» Гончуков захищав країну в часи АТО/ООС та повернувся до війська у перші дні повномасштабного вторгнення. Воював у складі легендарного батальйоні «Berlingo», який згодом розширився до 210 Окремого штурмового полку.Спочивай з миром, Воїне.Честь!Щирі й глибокі співчуття рідним та близьким.У Андріана залишилася дружина та маленька донька.Його сім’я потребує зараз нашої підтримки.https://send.monobank.ua/jar/8he52ufLjJ4874100023147369 (картка брата Дмитра Гончукова)
👁 935 25-12-15 15:17
СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуСлужба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. Вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу 636.3 «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Унаслідок вибуху субмарина зазнала критичних пошкоджень і, фактично, виведена з ладу.На борту підводного човна розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр», які ворог використовує для ударів по території України.Це була спільна операція 13-того Головного управління військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил України.Вартість підводного човна класу «Варшавянка» становить близько 400 млн доларів США. З огляду на запроваджені міжнародні санкції будівництво аналогічної субмарини наразі може коштувати до 500 млн доларів. Цей клас підводних човнів також відомий під назвою «Чорна діра» через здатність корпусу поглинати звуки та залишатися малопомітним для сонарів.Нагадаємо, підірваний човен вимушено перебував у порту Новоросійськ через успішні спецоперації надводних морських дронів «Sea Baby», які витіснили російські кораблі та субмарини із Севастопольської бухти в тимчасово окупованому Криму.
👁 1,250 25-12-05 11:30
В попередньому пості мені дуже сильно убєдітєльно довели, що ми в жодному разі не маємо здаватися, ми будемо битися до останнього москаля, і наш бойовий дух а також підтримка Збройних Сил непереможні.Це дуже добрі новини.Не теоретично добрі, а дуже практично добрі. Тому що тепер у вас є прекрасна можливість підтримати свої абсолютно правильні слова, в які я вірю, вашою трудовою гримнею. Підрозділ Альдріка в батальйоні Щедрик потребує автомобіль. Конкретно автомобіль Фольксваген Крафтер. З Альдриком ми починали служити ще в 206 ТРО 25 лютого 2022 року, його військовий шлях набагато важчий, ніж мій, і зараз на цьому важкому бойовому шляху не вистачає мінівена марки фольксваген.Тому, будь-ласка, користуючись тим, що на дворі початок місяця і всім вам видали зарплату, а також тим, що Україна має віддати для перемоги кожну гривню, а Україна це всі ми, давайте будь-ласка віддамо кожну гривню моєму давньому другу Альдрику і всім іншим моїм давнім друзям з Щедрика, найбільш демсокирівського підрозділу збройних сил.https://send.monobank.ua/jar/3VDnohQmUB
👁 1,110 25-09-29 13:22
Правительство РФ внесло в Госдуму поправки к федеральному бюджету на 2025 год и плановые 2026 и 2027 годы.Что нового в поправках:- Доходы бюджета (общая сумма) снизились примерно на 2 трлн рублей (было — 38,506 трлн, стало — 36,562 трлн);- Расходы бюджета — 42,3 трлн рублей — не изменились;- Предусмотрена программа внутренних займов (в том числе де-факто принудительных) на 2,2 трлн рублей;- Внешние заимствования увеличены с 60 до 68,8 млрд долларов;- Дефицит бюджета увеличился на 2 трлн рублей — их планируется покрыть за счет внутренних займов;- Прогноз роста ВВП снижен с 2,5% до 1% в год;- Прогноз инфляции снижен до 6,8%, исходя из планируемого укрепления курса рубля;- Цена на российскую нефть, вопреки санкциям и потолку цен, планируется к повышению на 2 доллара за баррель;- Предусмотрена докапитализация банка ПСБ на 29,6 млрд рублей для покрытия рисков по кредитам предприятий оборонно-промышленного комплекса;- Существенно выросло число секретных положений бюджета, которые, судя по нумерации статей, относятся к оборонному и силовому блоку.
👁 890 25-09-17 08:01
В той час як СБУ проводило обшуки в НАБУ за обставин, які викликають запитання у суспільства 🤔 — саме НАБУ демонструє приклад бест пректісіс та справжнього самоочищення 💥Поки інші силові структури намагалися створити картинку "проблем у НАБУ", ми бачимо, як виглядає справжня інституційна спроможність 🛡Управління внутрішнього контролю НАБУ (УВК) виявило, що один із співробітників Бюро міг бути причетний до схеми з продажу та перепродажу військового майна. УВК у межах своїх повноважень здійснювало досудове розслідування за даним фактом та провели обшук у житловому приміщенні співробітника🔍 У подальшому матеріали досудового розслідування були передані до Державного бюро розслідувань.Крім того — як передбачено процедурою — справа також була винесена на розгляд дисциплінарної комісії НАБУ. У цій комісії, нагадаємо, беруть участь і члени РГК НАБУ з правом голосу. Саму ситуацію члени комісії вивчили детально й проголосували за звільнення співробітника. Так, є нюанс: працівник перебуває у декретній відпустці. Але рішення вже ухвалене, і звільнення — невідворотне.Що це нам демонструє?Що НАБУ — одна з небагатьох правоохоронних інституцій в Україні, де внутрішні механізми контролю не лише існують на папері, а реально працюють І це факт: самоочищення можливе там, де є чіткі правила та інституційна зрілість.
👁 1,490 25-08-20 10:11
Семь месяцев с момента инаугурации Дональда Трампа 👑Раз в месяц я фиксирую текущую ситуацию без учета переговорной ебанины.▪️Ноль новых пакетов помощи США Украине. Урезана старая гуманитарная помощь, поставки старой военной помощи приостанавливались три раза. Часть оружия, произведенного для Украины, была изъята.При этом начинает работать система закупок американского оружия европейскими странами для передачи Украине. Помощью США это считаться не может, иначе нам пришлось бы записать в помощники Сербию и другие неожиданные государства.▪️Ноль новых санкций против России. Ослаблен контроль соблюдения старых. "Базовая" пошлина, которую Трамп ввалил почти всем странам мира, России не досталась.Прямых санкций против РФ нет, но введены косвенные - "вторичные пошлины" для Индии за закупку российской нефти. Потенциально это хорошая системная вещь, но пока это только дубинка, которой потрясли в воздухе.Волны ебанины не останавливаются, так что в будущем ситуация может измениться как в лучшую сторону, так и в худшую.
👁 1,010 25-08-13 15:31
Розпочинаючи пресконференцію, канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що Трамп зустрічатиметься з Путіним в Алясці у п’ятницю, де «можуть бути ухвалені важливі рішення».💬 Тому ми, європейці, робимо все можливе, аби спрямувати цю зустріч у правильне русло, — сказав він, додавши, що сподівається на успіх Трампа.Переходячи до засідання з європейськими лідерами та Трампом, Мерц пояснив, що вони «детально розглянули» різні аспекти, і дискусії продовжаться на зустрічі “Коаліції охочих”, яка проходить прямо зараз. Послання Трампу полягало в тому, що інтереси України та Європи «мають бути гарантовані».❗️ Мерц наголосив, що вони чітко дали зрозуміти Трампу, що Україна має бути за столом на будь-яких майбутніх зустрічах, припинення вогню має передувати початку переговорів, визнання російських окупованих територій не розглядається, українські сили мають право захищати свою країну, а ширші переговори мають бути частиною «трансатлантичної стратегії».Потім слово взяв Зеленський.▪️ Зеленський сказав, що всі європейські лідери, які зустрілися сьогодні, прагнуть «миру в Україні, миру в Європі». Вони [лідери] погодили набір принципів напередодні переговорів Трампа з Путіним, і підкреслив, що «те, що стосується України, має обговорюватися з Україною».▪️ Зеленський зазначив, що Трамп підтримує припинення вогню та гарантії безпеки для України, і додав, що «Росія не повинна мати права вето на перспективи України в НАТО».Має бути спільний тиск на Росію, мають бути санкції, і має бути сигнал, що якщо Росія не погодиться на припинення вогню в Алясці, цей принцип повинен спрацювати ▪️ Зеленський сказав, що передав Трампу та європейським лідерам, що «Путін блефує» і «намагається просуватися вперед по всьому фронту».Путін також блефує, кажучи, що йому байдуже на санкції і що вони не працюють. Насправді санкції дуже ефективні, і вони шкодять російській військовій економіці ▪️ Зеленський додав, що «Путін не хоче миру — він хоче окупувати нашу країну», тому закликав до санкцій з боку США та Європи, назвавши їх ключовим способом «зупинити війну».▪️ Щодо зустрічі Трампа з Путіним, Зеленський сказав, що сподівається, що центральною темою буде припинення вогню. І, що після зустрічі в Алясці Трамп сконтактує із Зеленським і обговорить всі результати переговорів, «якщо вони будуть досягнуті, та визначимо подальші кроки».▪️ Щодо відходу з усього Донбасу Зеленський сказав, що його «позиція не змінилася, бо вона базується на українській конституції, а українська конституція не змінилася».Будь-які питання, що стосуються територіальної цілісності нашої країни, не можуть обговорюватися без урахування нашого народу, волі нашого народу та української конституції Потім слово взяв знову Мерц.▪️ Канцлер Німеччини сказав, що Європа знає, що Україна «потребує гарантій безпеки» і що «ми будемо змушені підтримувати українську армію, аби захищати свою країну».▪️ Щодо деталей гарантій безпеки для України, про які сказав Трамп Зеленському, Мерц зауважив, що такі не обговорювалися, але це доведеться зробити «після того, як шлях до миру буде відкрито».
👁 645 25-07-20 12:43
💬«Идея, что это был украинский дрон, который якобы ударил по самолёту, абсолютно смехотворна. Было два удара по самолёту. Как вы себе это представляете: украинский дрон летит, целится по азербайджанскому самолёту, попадает в него, падает, а затем снова? :) Это история для детского сада.Мы знаем, что произошло. Плюс, воздушное пространство России не было закрыто. Воздушное пространство закрыли через несколько минут после удара по самолёту. И это также ответственность тех, кто не объявил план "Ковёр". Так что всё ясно как сегодняшнее небо.Но семь месяцев нам не дают ответа. Наш генпрокурор регулярно пишет письма главе российского комитета по расследованию, но все ответы на эти письма - "расследование продолжается". Так что мы подождём, когда расследование закончится, но я думаю, контрпродуктивно так себя вести.Это не приведёт к тому, что мы забудем это. Мы не забудем это. Мы сейчас готовим документы в международную систему юстиции. Мы знаем, что это займёт время. Малазийский "Боинг" занял 10 лет. Мы будем ждать 10 лет. Но справедливость должна быть достигнута. И ситуация, которая подвисла в воздухе, не помогает двусторонним отношениям России и Азербайджана.<...> Вопрос: почему они не сделают то, что сделал бы любой сосед? Наши запросы или требования абсолютно естественны: признать свою вину за этот инцидент, наказать тех, кто сбили наш самолёт и заплатить компенсацию семьям жертв, ранеными и авиакомпании "АЗАЛ", компенсировать потерю самолёта».Президент Азербайджана Ильхам Алиев.__Жаль, что в этот момент не показали лицо Маркова, он сидел в зале. Хотел бы я на это посмотреть :)Но! Во время вопроса Дмитрия Гордона о том, какой бы Ильхам Алиев дал совет Украине и украинцам, на что он ответил «никогда не соглашаться на оккупацию, никогда не сдаваться и не мириться с нарушением территориальной целостности», лицо Маркова всё-таки показали! И я не могу не поделиться с вами этим удовольствием :) (видео 2)
👁 700 25-07-18 21:12
Сдвиг в позиции Трампа по оружию Кремль не беспокоит. В РФ подробно перечисляют, что покупать оружие для Украины уже отказались Андорра и Сан-Марино, у Италии и Чехии нет денег, а Франция - себе на уме. О готовности Норвегии, Дании и Германии, которые могут даже самостоятельно всё вытянуть, в РФ говорят вскользь. Хотя манёвры Мерца (например, заключённый с Британией оборонный союз) россиян раздражают настолько, что правительство РФ сегодня разорвало соглашение о военно-техническом сотрудничестве с ФРГ, действовашее с 1996 года. Ибо не соответсвует уровню отношений на фоне заявлений Берлина, что Украина скоро получит что-то дальнобойное...18-й пакет санкций от ЕС тоже не беспокоит.Настолько, что Путин сегодня звонил Эрдогану рассказать, как он принципиально настроен на дипломатическое урегулирование. Прям очень принципиально настроен. И сразу же поблагодарил Турцию за готовность принять 3-й раунд встречи. Эрдоган подтвердил такую готовность.До этого Песков активно поддержал тезис Украины о необходимости новой динамики в переговорах. А ещё сегодня начали разгонять историю о возможной встрече Трампа, императора Си и баскака Пу в Пекине 3 сентября 2025 г. по случаю празднования 80-й годовщины окончания ВМВ. Какие уж тут могут быть вторичные санкции через 50 дней (как раз срок закончится), это ж может испортить атмосферу праздника?!О том, как не страшно Кремлю, рассказывают буквально из всех утюгов. А ведь только 3 дня прошло.