Fuente
ЖК «Малахіт» | Інформаційний лист щодо впровадження системи GSM-модуля на ЖК «Малахіт...
541 Vistas/Alcance
2022-11-08 10:46
Mensaje №1718
Інформаційний лист щодо впровадження системи GSM-модуля на ЖК «Малахіт»,будинку 7-Г (обидва шлагбауми)GSM модуль призначений для дистанційного керування пристроями. Під час виклику з’єднання не відбувається, пристрій розпізнає Ваш номер і відкриває шлагбаум. Система буде працювати від виклику з мобільного телефону. Номери, надані резидентами комплексу, будуть додані до пристрою, який буде встановлений у шлагбаум. GSM модуль приймає дзвінки та забезпечує проїзд лише з номерів телефонів, які були попередньо додані до бази даних. Опускання стріли шлагбаума відбувається автоматично через 5 секунд після підняття. Стріла шлагбауму також не опуститься при наявності завади між фотоелементами, які надають безпеку особі або автотранспорту, що можуть знаходитися під стрілою шлагбауму.Вищенаведене обладнання дозволить забезпечити самостійний проїзд, також мітки та дистанційне керування, яке працювало раніше залишається у робочому стані.Для того, щоб номер телефону було додано до бази ВЛАСНИКУ необхідно звернутись до управляючої комплексом.Орендарі додаються до бази лише зі згоди Власника або його офіційного представника. У разі зміни орендаря ВЛАСНИК має повідомити про видалення номеру.Повідомте, будь ласка, номери телефонів до 13.00 години 11 листопада 2022 року. Для виключення перебування сторонніх авто на території комплексу при повідомленні номерів телефонів також слід зазначити номери ваших авто.Інформацію слід надати у телеграм або Viber за телефоном: 063-031-51-95 зазначивши адресу, ПІБ власника, номери телефонів, номери авто. На одну квартиру можна подати не більше чотирьох номерів.Нагадуємо, що додаються тільки співвласники будинку 7-ГГрафік прийому дзвінків: понеділок-четвер з 10.00 до 17.00;п'ятниця з 10.00 до 13.00. Управляюча ЖК «Малахіт» Світлана Віталіївна 063-031-51-95