Fuente
МПБ «Едельвейс» | На полігоні стоїть щільний гул від автоматних черг та глухих вибухів. ...
242 Vistas/Alcance
2026-05-30 05:37
Mensaje №1470
На полігоні стоїть щільний гул від автоматних черг та глухих вибухів. Густий сизий дим застилає горизонт, а в небі зловісно дзижчать FPV-дрони. Саме в таких, безкомпромісних і максимально наближених до реальних умовах, проходить вишкіл новоприбулих військовослужбовців мотопіхотного батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Сьогоднішнє поле бою диктує свої правила, і підготовка піхоти повністю їм відповідає. Над головами бійців постійно кружляють безпілотники, змушуючи не лише вести стрілецький бій, а й безперервно контролювати небо. Навколо раз у раз рвуться імітаційні заряди і димлять шашки, гартуючи психологічну стійкість новобранців. Вони вчаться не втрачати самоконтроль і діяти як єдиний механізм в умовах нульової видимості та шаленого шуму.Підрозділ відпрацьовує оборону позицій у траншеях. Бій в окопах – це контакт на надзвичайно коротких дистанціях, де все вирішують частки секунди та м'язова пам'ять. Бійці доводять до автоматизму пересування лабіринтами траншей, зачистку сліпих зон та кидки гранат із незручних положень. Після багатогодинного вишколу бійці виснажені, вкриті багнюкою та кіптявою, але в їхніх очах немає розгубленості — лише холодна зосередженість. Новоприбулі на очах перетворюються на справжніх воїнів, щоб уже зовсім скоро стати пліч-о-пліч із досвідченими побратимами-«Едельвейсами» та спільно нищити ворога.