Fuente
МПБ «Едельвейс» | На Сіверському напрямку троє загарбників вирішили штурмувати наші пози...
862 Vistas/Alcance
2025-07-25 13:16
Mensaje №1208
На Сіверському напрямку троє загарбників вирішили штурмувати наші позиції на мотоциклах. Не вийшло. Швидко злетіли з маршруту.Хлопці з мотопіхотного батальйону 10 ОГШБр «Едельвейс» зустріли окупантів без зайвих емоцій, Дрони підлетіли акуратно зробили влучні скиди. Кожному ворогу персональний “привіт” із неба.У результаті вся ця “мотоциклетна трійця” отримала по зубах з повітря – швидко й боляче. Штурм закінчився, так і не почавшись. Мотоцикли димлять, загарбники лежать, дрони повертаються на базу з усмішкою в об'єктивах. Отож, Сіверський напрямок тримаємо міцно. Тут не мототрек і не курорт, тут працюють ЗСУ. І навіть якщо окупанти з боліт приїдуть на унітазах із мотором – результат для них буде той самий: приліт, паніка, квиток зі скидом до Кобзона.👇Приєднуйся до мотопіхотного батальйону «Едельвейсів»! Ти можеш зробити свій внесок у перемогу. Ти потрібен! Заповнюй заявку, перейшовши за посиланням на LobbyX http://bit.ly/3GlqNoLТелефонуй: (068) 176-23-23Або 💸 Донать сюди 👇 РЕКВІЗИТИ:Приватбанк,5168 7521 0322 6430IBAN UA113052990262066400963327922https://www.privat24.ua/send/gkzgh