Fuente
ЛЬВІВ INFO | У Львові судитимуть медиків за незаконний аборт, який призвів до безпл...
1 020 Vistas/Alcance
2026-01-28 10:47
Mensaje №20644
🤯 У Львові судитимуть медиків за незаконний аборт, який призвів до безпліддя пацієнткиУ березні 2025 року лікар акушер-гінеколог-генетик разом із медсестрою провів 29-річній пацієнтці операцію зі штучного переривання вагітності на пізній стадії, при цьому клініка не мала відповідної ліцензії та умов для проведення хірургічних втручань у стаціонарі.«Медики спричинили пацієнтці масивні травматичні ушкодження, небезпечні для життя, які надалі призвели до втрати репродуктивної функції», – повідомили у поліції.
Під час операції обвинувачені не провели належного обстеження, не забезпечили консультації суміжних спеціалістів та застосували неправильний метод хірургічного втручання. Зрозумівши, що операція пішла не за планом, медики вивели пацієнтку зі стану седації, після чого лікар особистим автомобілем доставив її до однієї з міських лікарень.Третя обвинувачена, яка виконувала функції лікаря з ультразвукової діагностики, внесла до документації неправдиві дані про нібито завмерлу вагітність, що дозволило провести аборт. Крім того, на пацієнтку не було заведено нормативно встановленої медичної документації, а обвинувачені не перебували з клінікою у трудових відносинах.Всіх трьох медиків обвинувачено у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 134 (Незаконне проведення аборту або стерилізації) Кримінального кодексу України. Лікар акушер-гінеколог-генетик додатково обвинувачується за ч. 1 ст. 140 (Неналежне виконання професійних обов’язків), а лікарка ультразвукової діагностики – за ч. 1 ст. 358 (Підроблення документів).Максимальне покарання, що загрожує фігурантам, – до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
ЛЬВІВ INFO 👀