Fuente
Лубни Єдині | Попереду буря. Росіяни зроблять усе, щоб максимально загострити ситуац...
233 Vistas/Alcance
2025-02-19 22:02
Mensaje №3043
Попереду буря. Росіяни зроблять усе, щоб максимально загострити ситуацію до кінця лютого, особливо до 24-го. Вони тиснутимуть фронтом, політикою, провокаціями. І так, їм підіграватимуть ті, хто завжди готовий «зрозуміти обидві сторони» та запропонувати «мир».Критичний період – до кінця березня. Європа ще не готова до рішучих кроків, а в Кремля є достатньо м’якотілих союзників, які підштовхуватимуть окремі країни до переговорів. Дивуватися цьому – безглуздо. Захід завжди діє лише тоді, коли розуміє, що іншого виходу немає. І наше завдання – створити для них цей «немає іншого виходу».Що робити?– Не чекати рятівника. Українці виживали не завдяки милості, а всупереч обставинам.– Підтримувати фронт, бо він – єдина гарантія, що нас не спишуть як «невдалий проєкт».– Менше емоцій, більше дій. Довкола нас багато тих, хто хоче, щоб ми втомилися й здалися. Не варто їх тішити.Дежавю? Так, це дуже схоже на лютий-березень 2022-го. Тоді нам теж пророкували поразку, теж вираховували «тижні до капітуляції». І що? Ми стоїмо. Стоїмо не завдяки, а всупереч.Це не зміниться.