Fuente
ШоТам Зміїв | Приватна клініка «Лорітом» покидає Зміївську громаду: Голодніков поапл...
1 740 Vistas/Alcance
2026-01-12 10:04
Mensaje №36505
Приватна клініка «Лорітом» покидає Зміївську громаду: Голодніков поаплодував сам собі та депутатському корпусу 🫣Сьогодні, 12 січня, під час засідання виконкому було розглянуто питання та ухвалено рішення про розірвання договору з ПП «Лорітом» за ініціативи останнього, яке орендувало частину приміщення амбулаторії у селі Бірки загальною площею близько 800 квадратних метрів.За словами голови Павла Голоднікова, приватна клініка покидає Зміївську громаду, а отже — медзаклад припиняє роботу. Відповідальність за це очільник громади фактично переклав на деяких депутатів, мовляв, саме вони «довели ситуацію до такого фіналу».Втім, у цій історії є важливі деталі, про яку сьогодні на виконкомі чомусь не згадали 🤔🔹 У серпні 2022 року депутати більшістю голосів ухвалили рішення звільнити ПП «Лорітом» від орендної плати.🔹 Увесь період повномасштабної війни підприємство не сплачувало оренду і заборгувало Зміївському бюджету сотні тисяч гривень.🔹 У 2025 році аудит, під час перевірки міськради, визнав це рішення незаконним, оскільки не було обґрунтованих підстав для пільг.🔹 Аудитори рекомендували скасувати пільги та забезпечити відшкодування недоотриманих доходів бюджету — тобто оплату оренди за три роки.І тут — ключовий момент.📌 7 жовтня 2025 відбулася сесія міської ради, на якій 25 присутніх депутатів одноголосно проголосували за скасування орендних пільг для ПП «Лорітом». У тому числі — Павло Голодніков.📌 Саме він ініціював відповідне рішення, і саме депутати його підтримали.Тож виникає логічне запитання:чому сьогодні на виконкомі міський голова «забув» про власну участь у цьому рішенні? У підсумку громада залишається без клініки, бюджет — без коштів, а публічна риторика влади — зручна, але вибіркова. Факти ж уперто нагадують: рішення ухвалювалися колегіально, і аплодувати тут, схоже, немає чому.[Медіа-Зміїв]