Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ШоТам Зміїв
Añadido 14 jul. 2024

ШоТам Зміїв

@LN1210
Número de suscriptores: 14 520
Fotos: 28,000
Videos: 6,250
Enlaces: 5,200
Descripción:
📌Запропонувати новину: @lora_Bodareva @AnastasiyaIstomina 📌Ми у Facebook: https://www.facebook.com/groups/872564836259124 https://www.facebook.com/groups/846621652836096 📌Ми в Instagram: https://www.instagram.com/mediazmiiv?igsh=MXE3bnR6ZzJodmJtZg==
Fuente

ШоТам Зміїв | Амбулаторія-довгобут у Таранівці "з'їдає" ще 2 мільйони гривень✍️13 ли...

Logotipo de la comunidad de telegram - ШоТам Зміїв ШоТам Зміїв @LN1210
1 070 Vistas/Alcance 2025-11-16 10:44 Mensaje №35016
💰🧱Амбулаторія-довгобут у Таранівці "з'їдає" ще 2 мільйони гривень✍️13 листопада Зміївський міський голова Павло Голодніков підписав розпорядження про перерозподіл субвенції з державного бюджету до бюджету Зміївської міської громади.1 913 527 грн міська рада спрямує на коригування проєкту будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Таранівка.Фінансовому управлінню доручено внести відповідні зміни за рахунок державної субвенції в рамках програми відновлення України та подати їх на розгляд сесії міської ради.📍Амбулаторія, яка ніяк не добудується⚒️Будівництво амбулаторії в Таранівці триває ще з 2018 року. Паралельно в ті ж роки зводилися амбулаторії в Чемужівці та Лимані — обидві давно працюють.Таранівська ж амбулаторія так і не введена в експлуатацію.📍За ці роки об’єкт неодноразово проходив через: • додаткові фінансові вливання, • коригування проєктної документації, • судові розгляди, пов’язані з підрядними організаціями, • перенесення строків завершення робіт.Попри неодноразові публічні заяви міського голови про швидке завершення будівництва — і на 2024, і на 2025 роки — сьогодні об’єкт фактично залишається замороженим. Значна частина робіт з благоустрою та підведення комунікацій не виконана.За весь період реалізації проєкту, за наявною інформацією, на будівництво було освоєно понад 40 млн грн.І тепер міський голова знову спрямовує кошти на чергове коригування цього проблемного об’єкта. А тим часом мешканці Таранівського старастату отримують медичні послуги у жахливих умовах.[Медіа-Зміїв]