Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Київський Радар 📡
Añadido 06 ene. 2025

Київський Радар 📡

@KyivRadar1
Número de suscriptores: 8
Fotos: 128
Videos: 59
Enlaces: 2
Descripción:
❗️Київ тривога | повітряна тривога Київ шахеди Київ | шахеди зараз Kyiv alerts | Kyiv radar оперативна інформація.

👥 Número de suscriptores

8
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +4

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Київський Радар 📡 2025-12-03
Київський Радар 2025-01-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,740 25-12-31 17:06
🎄 Дорогі мої, вітаю вас із прийдешнім Новим роком!Щиро дякую кожному з вас за те, що ви тут. За те, що читаєте цей канал, довіряєте й не нехтуєте власною безпекою. Головна мета цього каналу — щоб ви були вчасно попереджені про загрози та могли зберегти найцінніше: життя і спокій себе та своїх близьких.Окрема, безмежна вдячність нашим титанам з ППО — людям, які цілодобово тримають небо і щодня рятують десятки життів, відбиваючи російський металобрухт. Ви — наш щит і наша надія.Бажаю, щоб у Новому році було якомога більше тихих днів і спокійних ночей. Щоб ви та ваші рідні були здорові, поруч один з одним і з посмішками на обличчях, навіть попри все.За цей рік цей канал став для мене значно більшим, ніж просто роботою чи моніторингом. Ми з вами стали майже шеститисячною сім’єю, яка щодня живе в одній непростій реальності, підтримує одне одного і тримається разом.Окремо хочу подякувати всім, хто був поруч цього року. Хотів би написати кожного поіменно, але вас багато — і ви точно знаєте, для кого ці слова. Безмежно вдячний кожному з вас, за донати, які підтримували мене протягом усього року. За кожне «дякую», яке я читаю після атаки 🫂В цей рік був з вами 24/7, кожен день та кожен обстріл.Я сьогодні на місці. Якщо буде загроза — я повідомлю. Дякую вам за цей 2025 рік 🤍Щасливого Нового року 🙂Бережіть себе і тих, кого любите ❤️🎁 Покласти подаруночок адміну під ялинку можна ось тут: https://send.monobank.ua/jar/3mpDaa7HhQ***Приват: 4149439046153015
👁 3,040 25-12-23 13:51
Мої хороші, хочу щиро подякувати всім, хто мене підтримав — вас було 68 людей. Також я проаналізував, яким районам потрібно приділяти більше уваги: Нивки, Печерськ, Оболонь, Святошин, Троєщина, Солома, Буча та інші. Саме до цих районів надалі буду більш уважним.Бачив і коментарі — мене сьогодні запрошували випити. Друзі, чесно скажу: я б із кожним із вас залюбки посидів особисто, але зараз зовсім немає часу, багато роботи. Я дуже ціную вашу підтримку та кожне запрошення.Хочу ще раз подякувати всім, хто на мене підписується, і тим, хто зі мною вже давно. Це наші перші 5000 — шлях до них був довгим. Хочеться обійняти кожного. Дякую за вашу активність, ви — найкращі.І ще момент: я бачу, що під час обстрілів і коли я викладаю банку, одні підписуються, а інші одразу відписуються. Чесно, не розумію, навіщо ці рухи туди-сюди. Ви або залишайтеся з нами, або відписуйтеся — але не потрібно постійно змінювати рішення.Щодо загроз можу сказати одне: сьогодні було використано не всі їхні запаси. До кінця місяця це ще не кінець — ворог не застосував увесь арсенал, який підготував.