Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Київ Комунальний - офіційний канал
Añadido 06 ene. 2025

Київ Комунальний - офіційний канал

@KyivKomynalny_Official
Número de suscriptores: 2 899
Fotos: 1,070
Videos: 118
Enlaces: 192
Descripción:
Все про ЖКГ Києва і не тільки ЖКГ: • новини, • міські сервіси та програми, • енергозбереження й підготовка до зими, • доступно про законодавство й права споживачів. Розказуємо і показуємо реальні приклади ефективних рішень.

👥 Número de suscriptores

2 899
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: -21

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 233
Promedio/Día:: 1,340
Promedio/Tiempo:: 1,705
ERR: 42.53%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

⚡️🏠Генератори можуть вирішити проблему відсутності опалення в житлових будинках при знеструмленніУ Києві вже придбали понад 4 500 одиниць резервного живлення – генератори, інвертори та батареї – у межах міських програм співфінансування.Як повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Петро Пантелеєв, генератори є найефективнішим рішенням для багатоповерхівок, де опалення залежить від електроенергії.🔌Чому це важливо?▫️під час коротких періодів подачі світла будинки не встигають прогрітися;▫️без резервного живлення опалення фактично не працює;▫️інвертори й батареї мають обмежений ресурс і потребують часу на підзарядку.🏢Як приклад, у будинку на вул. Вацлава Гавела, 9-А після встановлення генератора:🔹працюють циркуляційні насоси;🔹є опалення, водопостачання та освітлення критичних приміщень.📊Уже понад 1 000 будинків у Києві скористалися міськими програмами та вирішили проблему тепла під час знеструмлень. Водночас чимало багатоповерхівок ще потребують таких рішень.🤝У столиці діють програми енергостійкості житлових будинків. Детальніше – на kyivcity.gov.ua.
✔️ "Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень🏥Фахівці підприємства оперативно доставили та підключили 18 мобільних пересувних котелень. Наразі ці установки разом із необхідним запасом палива працюють у 13 лікарняних закладах у 6 районах столиці.⚡️Обладнання котелень дозволяє тривалий час працювати автономно та забезпечувати опалення лікарень до відновлення теплопостачання від стаціонарних теплоджерел.ℹ️ Минулого року в Києві збільшили кількість мобільних котелень до 69 одиниць, завдяки співпраці з бельгійським агентством з міжнародного співробітництва Enabel. Потужність нових котелень – 1800 кВт, що втричі більше, ніж ті, що застосовувались до цього.Нагадаємо, 9 січня через ракетно-дронові атаки на енергетичну інфраструктуру Києва частина міста залишилася без опалення. Лікарні зі стаціонарними відділеннями, пологові будинки, центри соціального захисту та інші установи були оперативно переведені на теплозабезпечення за рахунок резервних джерел.
ℹ️Київтеплоенерго розгорнуло мобільні котельні для обігріву київських лікареньУнаслідок ракетних обстрілів частина Києва залишилась без послуги теплопостачання. Аби забезпечити теплом медичні заклади, було розгорнуто мобільні пересувні котельні. Вони забезпечуватимуть опалення медичних закладів до відновлення теплопостачання від стаціонарних теплоджерел.🏥Наразі мобільні котельні підключені до 6 медичних закладів у різних районах столиці. Це Київська міська клінічна лікарня №9, Київський міський пологовий будинок №1, Перинатальний центр міста Києва, Київська міська клінічна лікарня № 2, Київська міська дитяча клінічна лікарня №2 та Київський пансіонат ветеранів праці.Котельні працюють на дизельному паливі, що забезпечує повну автономність їх роботи протягом тривалого часу.❗️Нагадаємо, до опалювального сезону 2025-2026 Київтеплоенерго збільшило кількість мобільних котелень до 69 одиниць, які, зокрема, були надані міжнародними партнерами. Котельні можуть забезпечити опаленням критично важливі заклади міста у разі надзвичайних ситуацій.
Разом з послом Бельгії в Україні Люком Якобсом та директором Enabel в Україні Дірком Депре тестово підключили до системи опалення одного з медзакладів столиці резервну автономну котельню. Її Київ отримав завдяки співпраці з бельгійським агентством з міжнародного співробітництва Enabel, яке профінансувало виробництво 16 комплектів таких котелень. Та за підтримки уряду Королівства Бельгії.Ці автономні котельні будуть задіяні у випадках знеструмлень  через масовані ворожі атаки по об’єктах критичної інфраструктури. Комплект кожної котельні складається з 3-х одиниць: котельня на платформі та 2 ємності для палива на платформі по 6 м³. Потужність – 1800 кВт. Тобто, ці котельні в 3 рази потужніші ніж ті, що є у розпорядженні «Київтеплоенерго». І зможуть забезпечити теплом більші об’єкти.Завдяки допомозі партнерів, столиця цього року збільшує кількість мобільних котелень з 54 до 70. Також за допомоги агенства Enabel для забезпечення безперебійного енергоживлення шкіл вже встановили 36 генераторів загальною потужністю 4 тисячі кВт.Дякуємо бельгійському агентству з міжнародного співробітництва Enabel та Королівству Бельгії за цю вкрай необхідну допомогу.
⚡️У Києві з опаленням вже 95% житлових будинків, які обслуговують комунальні керуючі компаніїСистему теплопостачання столиці вже повністю розгорнули – решту об’єктів підключають за індивідуальними рішеннями мешканців.📅Рішення про старт опалювального сезону в житловому фонді ухвалили 29 жовтня – з урахуванням погоди та потреби знизити навантаження на електромережі.🏥Соціальні заклади (лікарні, школи, садочки тощо) могли підключатися ще з 3 жовтня – за індивідуальними заявками.Для ОСББ, ЖБК, відомчих і інвестиційних будинків порядок той самий.💬"Багато представників правлінь ОСББ, ЖБК та інших управлінь ще не подали заявки на підключення з різних причин. Наприклад, будинок є термомодернізованим і зараз ще не потребує опалення або заявка не подається з міркувань економії. Я звертаюсь до керівників цих будинків: такі дії мають бути належним чином прокомуніковані з мешканцями, щоб дотримуватись розумного балансу економії та комфорту", – наголосив виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Петро Пантелеєв.
Вкотре відвідав кілька енергооб’єктів столиці.Робота з відновлення пошкодженого ворожими обстрілами обладнання триває практично цілодобово.При цьому 29 жовтня Київ розпочав опалювальний сезон. І до тепла вже підключені майже 90% житлових будинків, які управляються комунальними керуючими компаніями. А всі інші будинки — мають можливість оперативного підключення.Нагадаю, що місту вдалось ліквідувати наслідки жахливих ракетних атак на енергообʼєкти в 2023 році, відновити втрачену тоді виробничу потужність електроенергії. Ми досить стабільно пройшли опалювальний сезон у 2024-му й планово розпочали подачу тепла в жовтні 2025. На жаль, паралельно зі стартом опалювального сезону, міські служби ліквідовують наслідки нових масованих атак, яких ворог завдав по критичній інфраструктурі цієї осені.Зазначу, що Київ продовжує реалізовувати концепцію розподіленої когенерації. Вже цієї зими встановлення когенераційних установок дозволить виробляти додатково близько 100 мВт електроенергії для безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури.Це унікальний досвід, який нам доводиться здобувати в умовах війни. І я дуже вдячний київським енергетикам, які демонструють надзвичайний професіоналізм і злагоджену роботу.
❗️❗️❗️В Київтеплоенерго чергові обшуки і зрив роботи колективу: правоохоронці прийшли з «припущенням» стосовно можливого завищення тарифів на вивезення відходів  Сьогодні 18 вересня 2025 року представники Національної поліції Київської області вчергове прийшли до головного офісу підприємства, що паралізувало його роботу у розпал підготовки до чергової складної зими в умовах військової агресії. Виведена з ладу штатна координація в діяльності підприємства, окремі важливі для енергобезпеки Києва процеси на період слідчих дій вимушено зупинились.🗂За період воєнного стану, коли енергетики працюють в умовах ризиків та посиленого навантаження, правоохоронні структури застосували до Київтеплоенерго понад 250 процесуальних дій – обшуків, оглядів, експертиз, а також запитів на отримання документації та матеріалів. У період, коли працівники підприємства виконують критично важливу роботу для проходження опалювального сезону, слідчі органи ухвалою суду виконують відверто безпідставні дії. Сьогодні черговим приводом для обшуків стала не господарська діяльність КП «Київтеплоенерго», а припущення щодо можливого завищення перевізниками тарифів на перевезення твердих побутових відходів. Але чому при цьому паралізується робота головного офісу теплоенергетичного підприємства, який координує критично важливі для міста теплоенергетичні процеси – залишається незрозумілим. Цілеспрямовані дії Нацполіції із зупинки виробничих процесів Київтеплоенерго з метою перевірки господарської діяльності інших суб’єктів господарювання  (приватних компаній) викликають істотні сумніви щодо об’єктивності слідства та обґрунтованості ухвали на проведення обшуку. ⚠️Київтеплоенерго неодноразово наголошувало на системному тиску правоохоронних органів та наводило факти тиску під надуманими приводами, що раніше вже призводило до зупинки роботи підрозділів, що відповідають за енергобезпеку міста.🔈Підприємство ще раз наголошує, що готове до співпраці з правоохоронцями для встановлення усіх обставин справи, однак об’єктивна відсутність у Київтеплоенерго відшукуваних правоохоронцями документів інших юридичних осіб унеможливлює їх надання.
ℹ️На вул. Остафія Дашкевича замінили пошкоджену ділянку тепломережіЗавершено ремонт тепломережі на розі вулиць Остафія Дашкевича та Чорних Запорожців у Дніпровському районі. Роботи виконали швидше запланованого терміну. 🚧🔧Нагадаємо, що в понеділок, 5 травня, під час планових гідравлічних випробувань сталось пошкодження магістральної тепломережі з витоком води на поверхню, в результаті чого просів ґрунт під трамвайними коліями.Ділянка трубопроводу, де сталось пошкодження, проходить під проїжджою частиною та трамвайними коліями, тому рух трамваїв та громадського транспорту під час виконання робіт довелось тимчасово обмежити.🛠Аварійники демонтували частину пошкодженої тепломережі. Замість старих проклали нові труби, виконали їхню гідроізоляцію та утеплення. Всього замінили понад 60 метрів тепломережі. Під дорожнім полотном ремонтники проклали труби у спеціальному футлярі, який захищає їх від навантажень через інтенсивний трафік.❗️Аварійні бригади працювали цілодобово, щоб якнайшвидше відновити рух транспорту.🚃Завдяки цьому відсьогодні, 11 травня, відновлено роботу трамваїв №№ 22, 27, 28, 33, 35 за постійними схемами руху.
ℹ️Київтеплоенерго та GIZ співпрацюватимуть у напрямі модернізації системи теплопостачання столиціКомунальне підприємство «Київтеплоенерго» та GIZ співпрацюватимуть у напрямі модернізації системи теплопостачання столиці. Про шляхи майбутньої співпраці йшлося під час ознайомчого візиту до головного офісу комунального підприємства представників Проєкту «Реформування сектора централізованого теплопостачання в Україні (ReWarm)» на чолі з його директором Вінфрідом Даммом.💻Під час зустрічі делегація ознайомилась з особливостями виробництва тепла і електроенергії в Києві та із системою диспетчерського управління підприємства. Також обговорили можливості використання інструментів геоінформаційної системи управління комплексом теплопостачання (ГІС) та SCADA в роботі комунального підприємства.Київтеплоенерго вже працює над модернізацією енергетичного комплексу, враховуючи досвід війни, щоб забезпечити захист і підвищити технологічність та ефективність енергетичної системи міста.🤝Сторони домовились про подальшу співпрацю, результатом якої стане розроблення та впровадження конкретних рішень для поліпшення роботи системи теплопостачання в Києві та її децентралізація.Наразі в Києві реалізується концепція «Енергетичне відновлення: шлях до розподільної когенерації».🏭👍Планується створення незалежних «енергетичних островів» та будівництво об’єктів когенерації малої і середньої потужності – міні ТЕЦ. На цих енергооб’єктах встановлюватимуть газопоршневі та газотурбінні установки, що здатні одночасно виробляти тепло та електроенергію. У результаті місто наростить до 67% генеруючих потужностей, що покриє потребу в електроенергії та теплі.❗️Нагадаємо, що в липні 2024 року був підписаний меморандум про співпрацю між Київською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Ця співпраця стала продовженням партнерства Києва з Урядом Німеччини в напрямі, який наразі є критично важливим для української столиці.
ℹ️В умовах зниження температури повітря 38 аварійних бригад Київтеплоенерго працюють у посиленому режиміДля стабільної роботи системи теплопостачання Києва у морозні дні у всіх районах міста цілодобово чергує 38 аварійних бригад комунального підприємства Київтеплоенерго. Посилений режим допомагає забезпечити оперативне реагування у випадку пошкоджень тепломереж. ❄️Вже понад тиждень температура повітря протягом доби сягає нижче -10 градусів Цельсія. Згідно з прогнозом Укргідрометцентру в найближчі декілька діб вночі температура знизиться до -13 градусів. Щодоби на робочих місцях близько 400 осіб персоналу аварійних бригад. Ремонтники виявляють і локалізують витоки теплоносія, замінюють або ремонтують обладнання теплових мереж, виконують інші технологічні роботи.🌡При низьких температурах зовнішнього повітря Київтеплоенерго збільшує температуру теплоносія в тепломережах згідно із встановленими технологічними вимогами. Через це навантаження на систему теплопостачання зростає. Напередодні похолодання персонал Київтеплоенерго проводив профілактичні підготовчі заходи на тепломережах, у теплопунктах та на теплогенеруючому обладнанні.Нагадаємо, в Києві функціонує одна з найбільших систем централізованого теплопостачання в Європі. Загальна протяжність тепломереж Києва становить понад 2,7 тис. км. В опалювальному сезоні 2024/2025 опалення в столиці забезпечують дві теплоелектроцентралі, чотири станції теплопостачання, понад півтори сотні котелень різної потужності.