Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новини з офіційного порталу Києва
Añadido 18 ago. 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Número de suscriptores: 27
Fotos: 6,780
Enlaces: 25,800
Descripción:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Número de suscriptores

27
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

4
Promedio/Día:: 4
Promedio/Tiempo:: 5
ERR: 14.81%

📊 Mensajes por Día

6.5
Último día: 12
Promedio semanal: 7.3
Promedio por día: 6.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Із початку осені на вул. Князів Острозьких відбудуться зміни в роботі наземного громадського транспортуІз 1 вересня рух наземного пасажирського транспорту на вул. Князів Острозьких буде закритий ділянкою від вул. Омеляновича-Павленка до вул. Івана Мазепи в напрямку ст.м. «Арсенальна». Про це інформує Департамент транспортної інфраструктури КМДА. На цей період закриють рух тролейбусів маршруту № 38. Також зміни руху відбудуться на автобусних маршрутах № 25, 62 та тимчасовому автобусному маршруті № 38-ТР. Наземний громадський транспорт курсуватиме: — автобусний маршрут № 25 – у напрямку Національного музею історії України у II світовій війні від залізничної станції «Київ-Волинський» до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі – вул. Омеляновича-Павленка – вул. Лаврська; — автобусний маршрут № 62 – у напрямку Контрактової площі від Ботанічного саду до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі вул. Омеляновича-Павленка – вул. Івана Мазепи, далі за власним маршрутом; — тимчасовий автобусний маршрут № 38-ТР «Ст. м. «Видубичі» – Національний музей історії України у II світовій війні» трасою: Залізничне шосе – вул. Михайла Бойчука – б-р Лесі Українки – вул. Генерала Алмазова – вул. Князів Острозьких – вул. Омеляновича-Павленка (у зворотному напрямку – вул. Князів Острозьких) – вул. Лаврська. На тролейбусному маршруті № 15 збільшиться кількість рухомого складу відповідно до пасажиропотоку. Окрім того, автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі № 470, 520 рухатимуться за наступними схемами руху: — № 520 – від ст. м. «Видубичі» до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі вул. Омеляновича-Павленка – вул. Лаврська; — № 470 – від вул. Закарпатської до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі вул. Омеляновича-Павленка – вул. Лаврська. Зміни в роботі наземного громадського транспорту відбуваються у зв’язку з виконанням робіт із будівництва та приєднання до зовнішніх інженерних мереж теплопостачання будівлі корпусу № 5 на вул. Князів Острозьких, 8.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/iz_pochatku_oseni_na_vul_knyaziv_ostrozkikh_vidbudutsya_zmini_v_roboti_nazemnogo_gromadskogo_transportu/#Київ_та_міська_влада
«Воїни світла»: На Софійській площі відкрили фотовиставку, присвячену Захисникам та Захисницям, які віддали життя за Україну (+фото)На Софійській площі відкрили фотовиставку «Воїни світла», присвячену Захисникам та Захисницям із підрозділу «Азов», батальйону «Донбас» та 3-ої штурмової бригади, які віддали життя за Україну. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook. «Ми щодня пам’ятаємо ціну нашої свободи та незалежності. І, на жаль, щодня ми згадуємо все більше й більше наших Захисників і Захисниць, які віддали своє життя за вільну Україну. Це люди з різних куточків країни, із різними професіями та життєвими шляхами. Але всіх їх об’єднує любов до України та бажання захистити її від ворога. Ми пам’ятаємо всіх, хто загинув, захищаючи наше небо, нашу землю, нашу свободу. Ми постійно згадуємо їхні імена, їхні обличчя, їхні подвиги. Вічна слава всім нашим Захисникам і Захисницям, які до останнього подиху боролися за вільне майбутнє України. Вічна пам’ять нашим Героям!» – зазначила Марина Хонда. Виставка налічує 156 інформаційних планшетів. На стендах розміщені фотографії та життєписи Героїв, які віддали своє життя в боях за Маріуполь, Бахмут, Мар’їнку, Іловайськ. Також експозиція нагадує про трагедію в Оленівці, у результаті якої загинули близько пів сотні військовополонених захисників Маріуполя. «29 серпня – один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни до повномасштабного вторгнення, коли російські війська обстріляли вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом. Тому виставка нагадує про тих, хто віддав своє життя, захищаючи кожного з нас, із 2014 року. Ми зібрали історії і життєписи Героїв, які загинули під Іловайськом, Бахмутом, у Маріуполі та інших містах. Вони безстрашно та невпинно обороняли Україну, віддавши за нашу незалежність своє життя», – розповіла авторка ідеї виставки в Києві Віра Литвиненко – мати бійця полкової розвідки полку «Азов» Владислава Литвиненка з позивним «Вектор». Під час відкриття родини воїнів вшанували пам’ять про своїх рідних запаленням лампадок на інсталяції «Сталеве Азовське Серце». Виставка на Софійській площі триватиме протягом місяця. Представлена українською та англійською мовами. Організатори виставки – громадська організація «Родин загиблих захисників України «Серце назовні». За підтримки Міністерства у справах ветеранів України та Київської міської державної адміністрації.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/voni_svitla_na_sofiyskiy_ploschi_vidkrili_fotovistavku_prisvyachenu_zakhisnikam_ta_zakhisnitsyam_yaki_viddali_zhittya_za_ukranu_foto/#Керівництво
Рятувальники КАРС завершили ліквідацію наслідків пожежі в житловому будинку в Печерському районі (+фото)Сьогодні, 28 серпня, рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку» завершили розбір аварійних конструкцій триповерхового житлового будинку на вул. Катерини Білокур у Печерському районі, де 25 серпня сталася пожежа. Роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації тривали три дні. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА. Зокрема, вчора рятувальники четвертого аварійно-рятувального взводу «Київської служби порятунку» за допомогою автокрану прибирали пошкоджені вогнем конструкції даху триповерхівки. Сьогодні рятувальники першого аварійно-рятувального взводу КАРС демонтували аварійні елементи будинку для підготовки проведення подальших робіт із відновлення даху. Усього до робіт із ліквідації наслідків пожежі залучили 19 рятувальників та 6 одиниць техніки КАРС. Нагадаємо, що роботи з розбирання аварійних конструкцій житлового будинку на вул. Катерини Білокур розпочали 26 серпня рятувальники третього аварійно-рятувального взводу «Київської служби порятунку».Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/ryatuvalniki_kars_zavershili_likvidatsiyu_naslidkiv_pozhezhi_v_zhitlovomu_budinku_v_pecherskomu_rayoni_foto/
27 серпня в Києві очікуються грози – УкргідрометцентрУ неділю, 27 серпня, у Києві очікуються грози (І рівень небезпечності, жовтий). Про це повідомляє Український гідрометцентр. Через можливі зливи комунальні служби працюють у посиленому режимі. Дорожники обстежують зливостоки в місцях можливих підтоплень та за необхідності – очищають їх. Безпосередньо перед початком опадів працівники гідрослужб КК «Київавтодор» розпочнуть чергувати на місцях можливих підтоплень. Загалом комунальна корпорація має 91 одиницю спецтехніки і спецзасобів для ремонту й очистки зливостоків. Зокрема, мотопомпи, гідромонітори, насосні станції. У разі підтоплень проїжджої частини чи тротуарів необхідно звертатися до диспетчерської КК «Київавтодор»: 044-284-74-19. Якщо впало дерево чи зламалися гілки, потрібно телефонувати до аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд»: 044-272-40-18. Також при падінні дерев чи гілок необхідно викликати рятувальників: 101 або 044-430-37-13 (телефон КАРС). При травмуванні людей негайно телефонуйте 103.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/News_27_serpnya_v_kiyevi_ochikuyutsya_grozi__ukrgidromettsentr/#Навколишнє_середовище_міста
Віталій Кличко разом із мером Варшави Тшасковським взяли участь у дискусії на заході «Campus Polska 2023»Мер Києва Віталій Кличко разом із мером Варшави Рафалом Тшасковським взяли участь у дискусії на заході «Campus Polska 2023», який відбувається в університеті Ольштина. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «Сьогодні разом із мером Варшави Рафалом Тшасковським взяли участь у дискусії на заході «Campus Polska 2023».  В університеті Ольштина зібралися понад півтори тисячі студентів. Поляки, українці, молодь з інших країн, яка навчається в університетах Польщі. Мене запросили, аби почути, зокрема про те, як допомогти Україні сьогодні, та як європейська молодь може долучитися до підтримки українських друзів. Дискусія видалася цікавою. Говорили й про відвагу, патріотизм та мотивацію молодих українців, які захищають Україну на фронті. Про вплив молоді на майбутнє країни та її демократичний розвиток. Про відновлення України та реформи, які вона має втілити задля свого успіху та вступу до ЄС. А також – про те, як досягати успіху на шляху до своєї мети», – наголосив Віталій Кличко. Мер Києва також зустрівся з Пьотром Гржимовичем – мером Ольштина. Це велике місто теж надало прихисток кільком тисячам українців, які рятувалися від війни, і допомагає їм. «Як зокрема розповів Пьотр, чимало українців спочатку побоювалися їхати сюди, оскільки Ольштин знаходиться недалеко від кордону з росією (130 км від Калінінграда). Говорили ми про допомогу, яку може надати Ольштин Києву, – генератори, медичне обладнання для оснащення реабілітаційного центру, який створюємо в столиці, гуманітарну допомогу», – зазначив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_razom_z_merom_varshavi_tshaskovskim_vzyali_uchast_u_diskusi_na_zakhodi_Campus_Polska_2023/#Київ_та_міська_влада
У Музеї гетьманства відкрилася виставка відомих українських художників (+фото)У Музеї гетьманства (вул. Спаська, 16-B) відкрилася виставка робіт українських художників «От де, люде, наша слава!». Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко. У межах виставки експонуватимуться твори відомих українських художників Анатолія Петрицького, Олександра Данченка, Анатолія Базилевича, Олександра Губарева, Ірини Левитської та дві роботи скульптора Володимира Лупійчука. Виставка триватиме до кінця вересня. «Підступний ворог постійно намагається знищити нас, як націю, вкрасти та спаплюжити нашу історію та культуру. Тому зараз, як ніколи, важливо говорити про нашу звитяжну історію, давні державницькі традиції. Гетьманство, як історичний період, став містком між княжою добою Києва, боротьбою за Незалежність у XX сторіччі та новітньою історією України!» – наголосила Ганна Старостенко. Цього року Музею гетьманства виповнюється 30 років. Музей відкрив свої двері в День Незалежності – 24 серпня 1993 року. Фонди музею налічують близько 11 тисяч експонатів. Відкриття виставкових залів для відвідувачів дало можливість познайомити українське суспільство, натхненне проголошенням Незалежності України, із концепцією музею як музею козацької державності. Заступниця голови КМДА привітала колектив музею з 30-тирічним ювілеєм та подякувала працівникам музею за їхній неоціненний внесок у збереження культурної спадщини України. Вона також додала, що Музей гетьманства – це єдиний у Києві музей такого спрямування. Музей гетьманства став науковим, дослідним, консультативним, культурним центром із питань історії козацтва, гетьманства, генеалогії української старшини та геральдики. Експонати розкривають тему національно-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького, державотворчої діяльності гетьмана Івана Мазепи, долі гетьмана Пилипа Орлика, відновлення української гетьманської державності у ХХ ст. під проводом Павла Скоропадського тощо.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_muze_getmanstva_vidkrilasya_vistavka_vidomikh_ukranskikh_khudozhnikiv_foto/#Керівництво
У столичному метро оновили навігацію, пов’язану з перейменуванням станцій «Площа Льва Толстого» і «Дружби народів»У столичному метро тривають роботи, пов’язані з перейменуванням станцій «Площа Льва Толстого» на «Площа Українських Героїв» і «Дружби народів» – на «Звіринецьку». Про це повідомляє КП «Київський метрополітен». Фахівці замінили покажчики напрямків руху поїздів на колійних стінах, нанесли нові назви на світлові покажчики напрямку руху пасажирів та оновили іншу навігацію на станціях підземки. Тепер поетапно замінюють лінійні схеми у вагонах синьої лінії. Також триває запис нових аудіооголошень як українською, так і англійською мовами, що транслюватимуть в електропоїздах. Запис оголошень – на завершальному етапі. У найближчі тижні розпочнуть перезапис інформаторів у рухомому складі, паралельно з цим оновлюватимуть назви станцій на моніторах. Також триває підготовка необхідних документів для відкритих торгів щодо виготовлення літер на колійні стіни з урахуванням всіх особливостей шрифтів та специфіки подальшої експлуатації. Нагадаємо, що у травні депутати Київської міської ради підтримали рішення щодо перейменування двох станцій київського метрополітену, зокрема станцію «Площа Льва Толстого» на «Площа Українських Героїв» та станцію «Дружби народів» на «Звіринецьку». Комплекс робіт із перейменування цих двох станцій, який розпочався в липні, планується завершити до кінця вересня.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_stolichnomu_metro_onovili_navigatsiyu_povyazanu_z_pereymenuvannyam_stantsiy_ploscha_lva_tolstogo_i_druzhbi_narodiv/#Київ_та_міська_влада
Марина Хонда: У столиці відбувся фінальний етап спортивних змагань «Київ Незламний» для військовослужбовців та ветеранівУ столиці відбувся фінальний етап комплексних спортивних змагань «Київ Незламний» для військовослужбовців та ветеранів. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook. «Це вже четвертий, фінальний, етап комплексних спортивних змагань «Київ Незламний» для наших Захисників та Захисниць. Більше 300 учасників, із них – близько 200 ветеранів, долучилися до змагань у трьох попередніх етапах. Упродовж дня понад 250 учасників змагалися у штовханні ядра, стронгмені, легкій атлетиці, веслуванні на концептах, стрільбі з лука, жимі лежачи», – зазначила Марина Хонда. До змагань також долучилися і поранені військовослужбовці в семи категоріях: ампутації або сильні травми рук, ампутації або сильні травми ніг, ураження внутрішніх органів, атлети на кріслах колісних та з контузіями. «Шлях реабілітації та реінтеграції військовослужбовців – тривалий та важкий. Місто постійно розвиває комплексні реабілітаційні програми для наших Захисників та Захисниць, які полегшують цей шлях. Спорт допомагає швидше повернутися до цивільного життя з новими навичками та досвідом. «Київ Незламний» – це чудова можливість займатися спортом у колі побратимів. Змагання допомагають воїнам знайти мотивацію та натхнення на нові звершення, друзів-однодумців та нові сенси. Дякую усім учасникам та учасницям, що не зупиняєтеся. Ви – неймовірний приклад сили духу та незламності!» – додала заступниця голови КМДА.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/marina_khonda_u_stolitsi_vidbuvsya_finalniy_etap_sportivnikh_zmagan_kiv_nezlamniy_dlya_viyskovosluzhbovtsiv_ta_veteraniv/#Про_Київ
Віталій Кличко поспілкувався онлайн із керівником благодійної організації «Bloomberg Philanthropies» Майклом БлумбергомМер Києва Віталій Кличко поспілкувався онлайн із керівником благодійної організації «Bloomberg Philanthropies» Майклом Блумбергом. Організація допоможе столичній владі трансформувати міські публічні послуги. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «Зокрема, «Bloomberg Philanthropies» запропонувала залучити британську компанію Public Digital для вдосконалення публічних цифрових послуг Києва із застосуванням успішних стратегій Великобританії та США. У свою чергу «Kyiv Digital Team» розробить цифрові інструменти для покращення психічного здоров’я для постраждалих від війни. Спільно з Національним технічним університетом «КПІ ім. Сікорського» місто організовує стартап-акселератор для енергетичної стійкості. У результаті українська столиця отримає дорожню карту трансформації міських послуг та конкретні цифрові інструменти для покращення психічного здоров’я постраждалих від війни. Що дуже важливо сьогодні!» – написав Віталій Кличко. Мер столиці подякував організації «Bloomberg Philanthropies» за допомогу і підтримку в розвитку Києва.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_pospilkuvavsya_onlayn_iz_kerivnikom_blagodiyno_organizatsi_Bloomberg_Philanthropies_mayklom_blumbergom/#Економічний_та_соціальний_розвиток
Застосунок Київ Цифровий оновив сервіс «Опитування»Застосунок Київ Цифровий оновив сервіс «Опитування». Відтепер у розділі електронної демократії користувачі зможуть покроково відповідати в комплексних опитуваннях із кількома гілками питань та ділилися власними побажаннями у відкритих запитаннях. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич. За його словами, тепер можна буде дізнатись більше про мету опитування, переглядати результати в реальному часі і проходити кілька опитувань одночасно. «Навіть війна не може завадити містянам робити Київ краще. Електронні петиції, голосування за громадський бюджет, опитування, прямий зв’язок із владою міста – це тільки частина проєктів, що вже працюють, і ми раді продовжувати прислуховуватись до фідбеку кожного користувача Київ Цифровий», – наголосив Олег Половинко, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА. Команда Київ Цифровий постійно вдосконалює роботу застосунку та прислухається до 2 млн користувачів. На основі їхніх побажань у Цифровому нещодавно впровадили можливість створювати QR-квитки із проїзних. У новому релізі команда Київ Цифровий також доопрацювала сервіс «Рух транспорту», оновивши інформацію про інтервали руху потягів метро та схему метро з перейменованими назвами станцій. Нова версія застосунку вже доступна для безкоштовного завантаження на смартфонах з IOS та Android.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/zastosunok_kiv_tsifroviy_onoviv_servis_opituvannya/#Громадська_участь