Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новини з офіційного порталу Києва
Añadido 18 ago. 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Número de suscriptores: 27
Fotos: 6,780
Enlaces: 25,800
Descripción:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Número de suscriptores

27
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

4
Promedio/Día:: 4
Promedio/Tiempo:: 5
ERR: 14.81%

📊 Mensajes por Día

6.7
Último día: 14
Promedio semanal: 7.3
Promedio por día: 6.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Погоджено реструктуризацію заборгованості за природний газ, що дозволить «Київтеплоенерго» укласти відповідні договори з Нафтогазом для надійного проходження опалювального сезонуКиївська міська рада своїм рішенням сьогодні погодила комунальному підприємству «Київтеплоенерго» (КТЕ) здійснення реструктуризації за спожитий природний газ, що виникла за відповідними договорами з НАК «Нафтогаз». Виконання реструктуризації дозволить стабілізувати фінансовий стан «Київтеплоенерго», що є одним із ключових кроків для надійного проходження опалювального сезону. Також це  сприятиме формуванню в «Нафтогазі» фінансової можливості придбання обсягів природного газу, зокрема тих, що необхідні для теплопостачання столиці взимку. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв за підсумками прийнятого Київрадою рішення. Він зауважив, що виконання запропонованого механізму реструктуризації дозволить укласти теплопостачальникам відповідні угоди з «Нафтогазом», розподіляючи фінансове навантаження на «Київтеплоенерго» в частині оплати боргу за газ. «Низка об’єктивних факторів вплинула на зростання рівня заборгованості теплопостачальних підприємств країни за спожитий газ, вартість якого зросла в рази. Зазначений механізм реструктуризації сприятиме більш ефективній взаємодії «Нафтогазу» та «Київтеплоенерго». Адже попереду важкий опалювальний сезон. Тому з одного боку, це врегулює договірні відносити компаній та унеможливить ризики перебоїв у постачанні газу для потреб міста, з іншого – фінансово стабілізує КТЕ, яке матиме необхідний ресурс для проходження зими, враховуючи ризик пошкоджень інфраструктури внаслідок атак ворога», – пояснив Петро Пантелеєв. Зазначимо, що механізм реструктуризації заборгованості теплопостачальних і теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання й водовідведення затверджений відповідним Законом України № 1730.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/pogodzheno_restrukturizatsiyu_zaborgovanosti_za_prirodniy_gaz_scho_dozvolit_kivteploenergo_uklasti_vidpovidni_dogovori_z_naftogazom_dlya_nadiynogo_prokhodzhennya_opalyuvalnogo_sezonu/#Керівництво
У Києві стартували об’їзди в межах осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану (+фото)У столиці на початку жовтня розпочалось традиційне осіннє прибирання, відновлення благоустрою та озеленення. Очищення міста триватиме місяць – до 1 листопада. До участі залучаються підприємства, установи, організації району незалежно від форм власності та громадськість. Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов. «Традиційно почався осінній місячник із благоустрою, під час якого місто активно наводить лад та готується до зимового періоду. Заплановані виїзні наради в районах. Так, наприклад, сьогодні комісія відвідала Дніпровський та Деснянський райони. Задача працівників нашого Департаменту – фіксувати всі виявлені порушення у протоколах. Виконання всіх доручень, зазначених у протоколах комісії, буде перевірено. За результатами проведеної роботи кожен район буде оцінюватись за визначеними критеріями» , – зазначив Михайло Буділов. Він додав, що Департамент територіального контролю міста Києва оцінюватиме виконання заходів осіннього місячника районними держадміністраціями за шістьма критеріями, а саме: ліквідація місць накопичення сміття, кількість розглянутих звернень до Контактного центру міста Києва 1551 у категоріях «Сміття» та «Прибудинкові території», очищення будівель від графіті, прибирання об’єктів стихійної торгівлі та кількість складених адмінпротоколів.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_startuvali_obzdi_v_mezhakh_osinnogo_misyachnika_z_blagoustroyu_ozelenennya_ta_polipshennya_sanitarnogo_stanu_foto/#Київ_та_міська_влада
Київська міська рада закликала Верховну Раду України не позбавляти територіальні громади права здійснювати фінансування сил безпеки та оборони з місцевих бюджетівКиївська міська рада звернулась до Верховної Ради України з метою недопущення позбавлення можливості територіальних громад населених пунктів здійснювати фінансування Сил безпеки та оборони з місцевих бюджетів. Таке рішення підтримали сьогодні, 3 жовтня, на продовженні пленарного засідання ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання за особливою процедурою. Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, 12 вересня 2023 року Кабінет Міністрів України зареєстрував у Верховній Раді України проєкт Закону, який передбачає внесення змін до Бюджетного кодексу України та тим самим обмеження прав територіальних громад. «Зменшення фінансової спроможності територіальних громад у зв’язку з вилученням військового ПДФО з місцевих бюджетів до Державного бюджету України негативно вплине на подальшу життєдіяльність населених пунктів. У тому числі це обмежить спроможність громад відновлювати пошкоджене та зруйноване внаслідок ворожих обстрілів майно, зокрема об’єкти критичної інфраструктури. Примусове вилучення військового ПДФО створить нові труднощі, але ніяк не розв’яже питання забезпечення потреб сил безпеки та оборони. Повернення до централізації бюджетів – це точно не той механізм, який наблизить Українську Перемогу! Натомість Київська міська рада закликає Верховну Раду України законодавчо врегулювати механізми, які дозволять надавати представницькими та виконавчими органами місцевого самоврядування фінансову та матеріальну підтримку сектору безпеки і оборони держави в умовах воєнного стану», – розповів Володимир Бондаренко. Заступник міського голови – секретар Київської міської ради наголосив на тому, що територіальні громади за рахунок місцевих бюджетів і так безумовно долучаються до наближення Перемоги України через допомогу Об’єднаним силам Збройних Сил України. «На сьогодні територіальні громади України продовжують допомогу силам безпеки та оборони, в тому числі за рахунок надання фінансової підтримки військовим частинам, добровольчим батальйонам, Міністерству оборони України для закупівлі необхідних засобів, що сприяє оперативному вирішенню оборонних потреб, це стосується і столиці. За рахунок бюджету міста Києва здійснюється фінансова допомога для військових частин, підрозділів. Київ, так само як і інші населені пункти України, готовий виділяти ще більше підтримки. І тому ми закликаємо парламентарів розширити права органів місцевого самоврядування, і не допустити економічного краху територіальних громад», – додав Володимир Бондаренко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kivska_miska_rada_zaklikala_verkhovnu_radu_ukrani_ne_pozbavlyati_teritorialni_gromadi_prava_zdiysnyuvati_finansuvannya_sil_bezpeki_ta_oboroni_z_mistsevikh_byudzhetiv/
Віталій Кличко: Сподіваємося, до кінця тижня комісія інженерів і технологів підрядника та виробника з’ясує, чому при монтажі одна з балок на об’єкті реконструкції – Дегтярівському шляхопроводі – упала та збила кілька вже встановлених балокКомісія інженерів і технологів підрядника та виробника з’ясовує причини надзвичайної ситуації на об’єкті реконструкції – Дегтярівському шляхопроводі, коли при монтажі одна з балок упала та збила кілька інших, уже встановлених, балок. Оскільки саме підрядник несе відповідальність за всі процеси на об’єкті. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ». «Сподіваємося, що до кінця тижня комісія інженерів і технологів підрядника та виробника з’ясує, чому при монтажі одна з балок на об’єкті реконструкції – Дегтярівському шляхопроводі – впала та збила кілька вже встановлених балок. Роботи, що здійснюються на цьому об’єкті, відносяться до робіт із підвищеною небезпекою. Тому за їх організацію і виконання відповідальність несе виключно підрядна організація. Усунення всіх наслідків буде здійснюватись за рахунок підрядника. Зазначу, що збитків міському бюджету не завдано. Але може дещо зміститися термін виконання робіт. Вартість же самої реконструкції шляхопроводу не збільшиться», – наголосив Віталій Кличко. Він зазначив, що переможцем відкритих торгів через систему Prozorro стала компанія «RDS». Вона запропонувала найменшу вартість і відповідну кваліфікацію. Група компаній «RDS» входить у ТОП-5 дорожньо-будівельних компаній в Україні. Із 2005 року має досвід виконання робіт із будівництва доріг, мостів, аеродромів. Колектив налічує 2 800 чоловік та близько 800 одиниць техніки. І подібні роботи компанія виконувала неодноразово. Нагадаємо, із 2020 року Дегтярівський шляхопровід перебував у аварійному стані. Щоб запобігти падінню частини аварійного мосту, у 2022 році місто здійснило протиаварійні роботи з демонтажу 4-х деформованих балок прогонової будови. Уже в поточному році, згідно з розробленим проєктом на замовлення КК «Київавтодор», підрядна організація ТОВ «RDS» розпочала реконструкцію шляхопроводу у складі транспортної розв’язки. Зокрема, проєкт реконструкції передбачає демонтаж існуючого шляхопроводу та влаштування нових конструкцій шляхопроводу (мостове полотно, прогонові будови, опори, фундаменти), влаштування нових трамвайних колій, ремонт підземних і надземних комунікацій, а також благоустрій прилеглої території. Передбачені проєктом і влаштування велодоріжки на тротуарах та облаштування шляхопроводу засобами безбар’єрного доступу для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_spodivayemosya_do_kintsya_tizhnya_komisiya_inzheneriv_i_tekhnologiv_pidryadnika_ta_virobnika_zyasuye_chomu_pri_montazhi_odna_z_balok_na_obyekti_rekonstruktsi__degtyarivskomu_shlyakhoprovodi__upala_ta_zbila_kilka_vzhe_vstanovlenikh_balok/#Київський_міський_голова
Під час надзвичайної ситуації на Дегтярівському шляхопроводі поранених та загиблих немаєПід час надзвичайної ситуації на Дегтярівському шляхопроводі поранених та загиблих немає. Про це повідомляє КК «Київавтодор». У «Київавтодорі» зазначили, що відповідальність за проведення робіт на об’єкті несе безпосередньо підрядник. Усі служби працюють на місці інциденту, вживаються заходи для ліквідації наслідків. Рух транспорту на ділянці вул. Олександра Довженка планується відновити до 05:00 02 жовтня. Нагадаємо, сьогодні на будівельному майданчику при проведенні робіт на Дегтярівському шляхопроводі сталася надзвичайна ситуація. Під час монтажу 7-ої балки в проектне положення вона втратила свою стійкість. При падінні балка зачепила частину вже змонтованої конструкції, що призвело також до порушення її стійкості та падіння інших 6-ти балок прогонової будови.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/pid_chas_nadzvichayno_situatsi_na_degtyarivskomu_shlyakhoprovodi_poranenikh_ta_zagiblikh_nemaye/#Дороги
Музиканти Польщі та України об’єднаються, щоб віддати шану Українським ГероямІз нагоди 30-річчя партнерської співпраці Кракова і Києва протягом 35 годин без зупинки 30 піаністів виконуватимуть «Vexations» (Турботи) Еріка Саті на двох роялях, у двох містах, двох країнах і двох світах – реальному та віртуальному. Напередодні заходу заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко провів онлайн-зустріч із представниками Ради міста Кракова та висловив щирі слова вдячності польським колегам. За словами Володимира Бондаренка, офіційно побратимство наших міст почалось у 1993 році, і в період повномасштабної війни Краків знову показав, що є надійним другом і партнером Києва. «Із першого дня повномасштабного вторгнення Краків відкрив свої кордони та домівки українським біженцям, надавши людям прихисток і допомогу. Краків став найбільшим хабом, який із перших днів допомагав направляти до воюючої України гуманітарну допомогу, і генерував цю допомогу разом з усім світом. Я радий, що наразі з польськими колегами ми можемо говорити про майбутні заходи, планувати навіть за цих умов, взаємодіяти у сфері культури. І саме сьогодні під час цієї війни ми разом продовжуємо відстоювати культуру. Цьому доказом є майбутній захід «Vexations – мантра для Києва» – унікальна подія, яка відбуватиметься наживо одночасно у двох містах, двох країнах та двох світах – реальному та віртуальному. Це найкраще підтвердження нашій культурній взаємодії між містами», – зазначив Володимир Бондаренко. Захід розпочнеться у краківському кіноцентрі «Київ» в суботу, 30 вересня, о 07:00 за київським часом і продовжиться до неділі, 1 жовтня, орієнтовно до 18:00. Твір французького композитора «Vexations» прозвучить одночасно у Кракові та Києві 840 разів. Завдяки інтернет-сполученню в культурному кластері «Краків» у Києві з’явиться віртуальний рояль.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/muzikanti_polschi_ta_ukrani_obyednayutsya_schob_viddati_shanu_ukranskim_geroyam/#Київська_міська_рада
Пацієнти, які отримують процедуру гемодіалізу амбулаторно, забезпечені додатковим якісним харчуванням у вигляді перекусу – Едуард КрасюкНаразі на обліку в Київському міському центрі нефрологій та діалізу перебувають близько 800 хворих. Пацієнти, які проходять стаціонарне лікування, забезпечені повноцінним чотириразовим харчуванням (сніданок, обід, полуденок, вечеря). Хворі, які отримують процедуру гемодіалізу амбулаторно, забезпечені додатковим якісним харчуванням у вигляді перекусів. Про це повідомив директор Центру Едуард Красюк, коментуючи поширену неправдиву інформацію щодо харчування пацієнтів Центру.«Бургери, про які йдеться – перекус для хворих, які отримують сеанси гемодіалізу амбулаторно: приїхали на процедуру у визначений час і після її виконання повернулися додому. Вибір саме такої форми перекусу зумовлений, по-перше, необхідністю підвищеного вмісту для поновлення енергії в меню білкових продуктів і висококалорійної їжі. По-друге, зручністю прийняття їжі під час процедури, коли одна рука приєднана до апарату штучної нирки та не може бути задіяна у процесі їжі. Та, по-третє, побажаннями самих пацієнтів», – зазначив Едуард Красюк.Він підкреслив, що бургери, які пропонуються пацієнтам, не є аналогом продукту з ресторанів швидкого харчування, готуються на замовлення закладу з урахуванням потреб хворих із хронічною нирковою недостатністю. «Харчування амбулаторних пацієнтів, якими є і ті, що отримують гемодіаліз, взагалі не передбачене. Перекус у вигляді бургерів ініційований Центром понад 2,5 роки тому, і схвально приймається хворими, адже підвищує комфорт перебування в закладі та підтримання їхніх сил і покращення загального стану. Окрім того, Центр для пацієнтів організував безкоштовну розвозку, завдяки якій вони швидко, без втрати часу та сил, після процедури доставляються додому, де можуть повноцінно поїсти. Тож, вочевидь, заклад дотримується принципу «лікарня, доброзичлива до пацієнта». Перш, ніж поширювати неправдиву і, мʼяко кажучи, нерозумну інформацію, перевіряйте її. Інакше це свідома маніпуляція і брехня, яка дискредитує, зокрема і лікарів, які й так працюють у складних умовах і з підвищеним навантаженням, але намагаються максимально ефективно надавати допомогу киянам», – зазначив Едуард Красюк.Директор Центру окремо додав, що нормативні документи, де було описано столи та дієти, відмінено понад 10 років тому. Заклад у своїй діяльності керується наказом № 931 МОЗ України від 29.10.2013, у якому наголошується, що харчування визначається в залежності від індексу маси тіла.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/patsiyenti_yaki_otrimuyut_protseduru_gemodializu_ambulatorno_zabezpecheni_dodatkovim_yakisnim_kharchuvannyam_u_viglyadi_perekusu__eduard_krasyuk/#Лікарні_та_медицина
Звинувачення прокуратури у справі щодо передислокації плавучої станції є безпідставними й не враховують висновків технічної експертизи – КиївводоканалКиївська міська прокуратура опублікувала на своїх ресурсах інформацію про повідомлення підозри колишньому керівнику ПрАТ «АК «Київводоканал» за фактом розтрати бюджетних коштів. Мова йде про те, що з метою забезпечення альтернативного джерела водопостачання під час війни Київводоканал забезпечив передислокацію плавучої насосної станції. Це дало змогу вберегти обладнання станції від обстрілів. Однак це спровокувало звинувачення з боку правоохоронних органів, що є цілком безпідставними, не враховують висновки інженерно-технічної експертизи, відверто маніпулятивні за своєю суттю та свідчать про продовження політичного тиску. Як зауважило у своїй заяві ПрАТ «АК «Київводоканал», звинувачення ґрунтується на тому, що станція нібито не підлягає експлуатації за цільовим призначенням через свій технічний стан. Проте, для підтримання в робочому стані обладнання станції щорічно виконувались планово попереджувальні ремонти згідно графіків. Останній «AKT перевірки стану готовності до пуску в експлуатацію комплексу станції для забезпечення безперебійного водопостачання і запобігання погіршення якості питної води в період повені 2021 року» складений 2 квітня 2021 року. Окрім того, на виконання доручення для підготовки до весняно-паводкового періоду 2023 року власними силами були виконані регламентні роботи на обладнанні станції. Очікувані результати реалізації проєкту передислокації – забезпечення міста Києва резервним (альтернативним) водозабором, у випадку можливих ракетних ударів або їх повного знеструмлення. Крім того, це можливість забезпечення питною водою при обмеженому використанні до 1,5 млн. осіб, а також можливість заповнення в мінімальних обсягах системи водою для пожежогасіння. За результатами проходження експертизи проєктної документації було отримано позитивний експертний звіт. На визначену суму роботи виконані, що підтверджено актами виконаних робіт. ПрАТ «АК «Київводоканал» наголошує – зазначені прокуратурою звинувачення не підтверджуються фактами та відповідними документами, наданими слідству, і попри сприяння слідчім діям, тиск на працівників підприємства триває, що підтверджує упередженість слідчих.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/zvinuvachennya_prokuraturi_u_spravi_schodo_peredislokatsi_plavucho_stantsi_ye_bezpidstavnimi_y_ne_vrakhovuyut_visnovkiv_tekhnichno_ekspertizi__kivvodokanal/#Київ_та_міська_влада
Київ продовжить посилювати підтримку ЗСУПідтримка столицею ЗСУ, незважаючи на бюрократичні та політичні перешкоди, має і надалі посилюватися. Про це йшлося на спільній зустрічі депутатів Київської міської ради разом з громадою під стінами адмінбудівлі Київради в суботу, 23 вересня 2023 року. Як повідомив на зустрічі з ініціативною групою киян заступник міського голови-секретар Київради Володимир Бондаренко, підтримка міста ЗСУ полягає як у виділенні коштів на закупівлю дронів, спорядження, на першочергові потреби військових частин, на які місто з лютого 2022 року вже спрямувало понад 4,6 млрд грн, так і на інші потреби армії. «Більше 4,6 млрд грн вже витратив Київ на безпеку, оборону та забезпечення захисників та їх родин з 24 лютого 2022 року. З них: майже 3,5 млрд грн пішло у вигляді субвенцій на озброєння, спорядження, дрони, техніку та інші першочергові потреби військових частин міста, що виконують бойові завдання на передовій; понад 700 млн грн на виплату матеріальної допомоги захисникам та їхнім сім’ям; 439 млн грн спрямовано на забезпечення квартирами захисників, їхніх сімей», - зазначив Володимир Бондаренко. Він нагадав, що Київрада на цей рік на підтримку військових передбачила загалом 5 млрд грн. «Київрада підтримала ініціативу мера міста Віталія Кличка щодо посилення підтримки ЗСУ на 5 млрд грн. Всі можливі ресурси місто і надалі буде спрямовувати нашим захисникам задля наближення перемоги. Столиця надає максимальну підтримку виробникам дронів та іншого необхідного обладнання. Це приміщення, пільги, повне сприяння. Київ посилює підтримку ЗСУ. І в цьому питанні має бути максимальна взаємодія місцевої, центральної влади та громадськості», – зазначив секретар Київради. Разом із тим, підкреслив Бондаренко, від ситуації в столиці та стану міського господарства багато в чому залежить ситуація в країні. «Важливо, щоб місто жило і працювало на перемогу. Треба зважено підходити до рішень щодо підтримки життєдіяльності міста. Критична інфраструктура, центри ухвалення  рішень, комунікації, шляхи сполучення та багато іншого – все це необхідно підтримувати в належному стані. Тому бюджетне забезпечення цих напрямків має також бути на необхідному рівні», – підкреслив Володимир Бондаренко. Він нагадав, що понад 2 млрд грн Київ вже витратив на усунення наслідків російської агресії. Як зазначив депутат Київради Дмитро Білоцерковець, учасники акції обговорили питання законопроєкту №10037, який пропонує переспрямувати ПДФО з зарплат військових з місцевих бюджетів у державний бюджет. «Натомість, ми пропонуємо зняти законодавчі обмеження, що забороняють місцевій владі напряму робити закупівлі в інтересах військових підрозділів» – зазначив депутат. Відповідний проєкт закону внесений на розгляд парламенту, проте законодавці його ухвалювати чомусь не поспішають, натомість намагаючись забрати у громад податкові надходження.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_prodovzhit_posilyuvati_pidtrimku_zsu/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко: Наші велетні – княгиня Ольга та князь Володимир – відкрили головний фестиваль Барселони La Mercè (+фото)Фігури-велетні – княгиня Ольга та князь Володимир – відкрили головний фестиваль Барселони La Mercè. Разом із ляльками – велетнями постатей місцевої історії та культури. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. Він зазначив, що Київ, як місто-гість і учасник фестивалю, представляє в Барселоні самобутню культуру та давню історію України. «Від імені Києва, України хочу привітати мешканців та гостей Барселони з початком Festes de la Mercè. Українська столиця рада бути цього року учасником головного фестивалю вашого міста. Ця подія важлива для нас. Київ має можливість представити в Барселоні самобутню культуру та давню історію України. За наше право бути вільними українцями у своїй незалежній державі й у великій європейській родині сьогодні віддають свої життя захисники та захисниці України. У страшній і несправедливій війні», – наголосив Віталій Кличко, виступаючи на церемонії урочистого відкриття фестивалю в міській раді Барселони. Він подякував усім, хто підтримує і допомагає Україні. Гості фестивалю також мають змогу побачити український танок і послухати українську музику – від фольклору до сучасної, відвідати майстер-класи митців та виставку робіт видатної української художниці Марії Примаченко. А також скуштувати українську кухню. «Київ і Барселона протягом року зробили велику роботу, щоб глядачі та учасники фестивалю отримали чудові емоції, нові знання, відкрили для себе нові захоплення. Хочу щиро подякувати мерії Барселони за постійну підтримку нашого міста і за солідарність з українським народом у драматичний для нас час», – підкреслив мер Києва. Він нагадав, що Барселона вже надала велику допомогу – пожежні авто і спорядження, електрогенератори, рятувальне і санітарне обладнання, гуманітарні вантажі. А також – прихистила українців, які рятувалися від війни. Та допомагає в лікуванні й реабілітації українських воїнів. «І ми це цінуємо! Київ говорить: спасибі, Барселоно! Дякуємо за дружбу і партнерство», – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_nashi_veletni__knyaginya_olga_ta_knyaz_volodimir__vidkrili_golovniy_festival_barseloni_La_Merc_foto/#Київський_міський_голова