Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новини з офіційного порталу Києва
Añadido 18 ago. 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Número de suscriptores: 27
Fotos: 6,780
Enlaces: 25,800
Descripción:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Número de suscriptores

27
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

4
Promedio/Día:: 4
Promedio/Tiempo:: 5
ERR: 14.81%

📊 Mensajes por Día

6.7
Último día: 14
Promedio semanal: 7.3
Promedio por día: 6.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

У Києві відкрилася фотовиставка «Спільна британсько-українська антарктична історія: наукова станція, криголам і... старовинна бібліотека» (+фото)У Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва відкрилась фотовиставка «Спільна британсько-українська антарктична історія: наукова станція, криголам і... старовинна бібліотека». Про це повідомили в Департаменті культури КМДА. Експозиція присвячена співпраці України та Великої Британії в Антарктиці. Уже майже 30 років Британська антарктична служба та Національний антарктичний науковий центр проводять спільні дослідження за різними напрямами: від озонових вимірювань та моніторингу чисельності пінгвінів до запуску океанографічних буїв. Тож історія цієї співпраці стала темою об’єднаної фотовиставки. Загалом 26 світлин представили одночасно в бібліотеках-посестрах: Центральній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка в Києві та Елтемській бібліотеці в Лондоні. Зокрема, в перше в Україні побачили раритетні фото з британської станції «Фарадей». А Сполучене Королівство дізналося більше про новітні дослідження України на цій же станції, а також про «бойових пінгвінів» – наших полярників, які стали до лав Збройних Сил України. Виставка триватиме до 11 квітня 2025 року, понеділок – п’ятниця з 9:00 до 18:00, субота з 10:00 до 18:00, неділя – вихідний. Вхід вільний.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_vidkrilasya_fotovistavka_spilna_britansko-ukranska_antarktichna_istoriya_naukova_stantsiya_krigolam_i_starovinna_biblioteka_foto/#Культура
Кияни отримали часткову компенсацію від міста на суму майже 90 млн грн за придбання незалежних джерел живленняУ 2024 році будинкові громади Києва придбали майже 2,5 тисячі одиниць незалежних джерел живлення. Йдеться про генератори, батареї, інвертори та сонячні електростанції. Наразі в місті вже налічується близько 600 енергостійких житлових будинків, які, зокрема, повноцінно функціонують в умовах відключень електроенергії. Про це 19 березня під час візиту до одного з таких будинків у Шевченківському районі Києва повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. «Загалом протягом 2023-2024 років за програмою компенсації придбано 3 116 одиниць незалежних джерел живлення. Сума компенсації за два роки склала майже 90 млн грн. Закликаємо мешканців тих будинків, де критичною є потреба в незалежних джерелах живлення – сонячних електростанціях, генераторах, акумуляторах та іншому обладнанні – не зволікати і користуватись цим механізмом», – пояснив Петро Пантелеєв. Інспектуючи ОСББ «Сусіди. Чорновола, 20» спільно з головою правління Тетяною Костенко, посадовець оглянув роботу сонячної електростанції (СЕС), що складається із сонячних панелей – 28,8 кВт, інвертора – 36 кВт, акумулятора – 76,8 кВт·год. «В умовах відсутності електроенергії станція забезпечує роботу насосів водопостачання, теплопостачання, освітлення місць загального користування, системи контролю доступу та одного ліфта в кожній секції. Будинок має 25 поверхів, тому питання роботи ліфтів було вкрай важливим. Крім того, будинок почав споживати менше електроенергії від загальної мережі саме завдяки роботі СЕС, і влітку обсяги економії зростуть», – розповіла Тетяна Костенко. У 2023 році ОСББ завдяки міській програмі співфінансування провело капітальний ремонт покрівлі та замінило дитячий майданчик на більш сучасний. На сходових клітинах і ліфтових холах здійснили заходи з енергозбереження: замінили ламп розжарювання на LED-світильники з датчиками руху. У 2025 році ОСББ планує провести реконструкцію індивідуального теплового пункту в межах міської програми співфінансування «70/30%».Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kiyani_otrimali_chastkovu_kompensatsiyu_vid_mista_na_sumu_mayzhe_90_mln_grn_za_pridbannya_nezalezhnikh_dzherel_zhivlennya/#Керівництво
У Києві успішно завершились перші онлайн-аукціони з оренди місць для тимчасових споруд: 9 локацій у Печерському районі знайшли орендарівКомунальне підприємство «Київ.Прозоро» вперше організувало електронні аукціони для оренди місць під тимчасові споруди в системі «Прозорро.Продажі». Дев’ять локацій у Печерському районі столиці знайшли своїх орендарів. Конкуренція серед підприємців сягнула рекордних показників – у торгах сумарно взяли участь 200 учасників. Вартість оренди деяких місць зросла в 10 разів, як порівняти з початковими ставками, що підтверджує ефективність прозорих електронних торгів. Найдорожчим лотом стало місце на вул. Івана Мар’яненка (https://prozorro.sale/auction/LLE001-UA-20250228-01325/), стартова ціна якого складала 11,9 тис. грн/міс., а фінальна ставка зросла до 97,12 тис. грн/міс. Отже, за 5 років місто отримає 5,8 млн грн надходжень лише від цієї локації. А найбільша конкуренція із 30 учасників розгорнулася за право оренди 18-метрового місця на вул. Предславинській (https://auction.prozorro.sale/LLE001-UA-20250228-77424). Фінальна ставка склала 71,8 тис. грн/міс., що у 8 разів більше за початкову. Відкриті аукціони через «Прозорро.Продажі» на розміщення тимчасових споруд у Києві забезпечують чіткі правила та рівні умови для всіх учасників, і як наслідок – упорядковане міське середовище та стабільне наповнення бюджету столиці. Усі місця передають в оренду на 5 років із можливістю продовження. Тимчасові споруди, які будуть встановлені на цих локаціях, відповідатимуть затвердженим архетипам, що забезпечить естетичний вигляд міського простору. Нагадаємо: щоб закріпити системний підхід, КП «Київ.Прозоро», Департамент територіального контролю міста Києва та АТ «Прозорро.Продажі» підписали меморандум про співпрацю. Мер Києва Віталій Кличко підтримав підписання меморандуму та підкреслив, що відкриті та прозорі процеси – ключ до впорядкованого міського середовища.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_zavershilis_pershi_onlayn-auktsioni_z_orendi_mists_dlya_timchasovikh_sporud_9_lokatsiy_znayshli_orendariv/#Навколишнє_середовище_міста
Департамент територіального контролю міста Києва підписав Меморандум про співпрацю з КП «Київ.Прозоро» та АТ «Прозорро.Продажі»Департамент територіального контролю міста Києва, КП «Київ.Прозоро» та АТ «Прозорро.Продажі» зміцнили партнерство щодо оренди локацій комунальної власності для розміщення тимчасових споруд через електронні торги, уклавши меморандум. У межах тристороннього співробітництва вирішуватимуться питання запровадження справедливих механізмів відбору організаторів торгів, реформування системи реалізації прав на оренду окремих елементів благоустрою та створення єдиних правил проведення публічних торгів. Про це інформували в Департаменті територіального контролю міста Києва. «Ми вирішуємо кілька важливих для столиці завдань. Підприємці отримують можливість законно вести бізнес на зручних локаціях, а місто – упорядкований простір та стабільні надходження до бюджету», – зазначив директор Департаменту територіального контролю Михайло Буділов. Особливу увагу приділять забезпеченню відкритого доступу громадськості до інформації про результати публічних торгів. Наразі за затвердженим графіком у Печерському й Оболонському районах тривають демонтажі тимчасових споруд, у яких сплив термін дії дозволів. Протягом зими в місті за приписами Департаменту КП «Київблагоустрій» демонтувало понад 700 елементів благоустрою, зокрема 522 тимчасові споруди. Паралельно стартували онлайн-аукціони на оренду місць для розміщення поштоматів. Загалом оприлюднено 71 локацію в різних районах столиці, з яких на 31 локацію укладено договори з переможцями аукціонів. «Це важливий крок до відкритого та конкурентного ринку оренди комунального майна. Переведення процесу в електронний формат усуває корупційні ризики та забезпечує чесну конкуренцію», – наголосив голова правління АТ «Прозорро.Продажі» Сергій Бут. За інформацією КП «Київ.Прозоро», сьогодні, 14 березня, завершується перший онлайн-аукціон на розміщення тимчасових споруд на 9 локаціях у Печерському районі. Із переможцями підписують договір оренди на 5 років з можливістю продовження. У результаті Київ не тільки отримуватиме кошти до бюджету, а й керуватиме процесом створення гармонійного і зручного міського простору. Нагадаємо, що з моменту прийняття рішення Київської міської ради № 915/8881 від 13 червня 2024 року оренда місць для розміщення тимчасових споруд, поштоматів, зарядних станцій, терміналів, автоматів з продажу товарів і послуг у Києві відбувається виключно через систему онлайн-аукціони Prozorro.Продажі.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/departament_teritorialnogo_kontrolyu_mista_kiyeva_pidpisav_memorandum_pro_spivpratsyu_z_kp_kivprozoro_ta_at_prozorroprodazhi/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко привітав столичних комунальників з прийдешнім професійним святом та вручив їм сертифікати на службове житлоМер Києва Віталій Кличко у столичній мерії напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення привітав столичних комунальників та вручив їм майже 60 сертифікатів на службове житло. «ЖКГ – складна сфера з великим комплексом проблем, які накопичувались десятиліттями. І до яких додались наслідки та виклики воєнної агресії росії. І в цих умовах ви робите все, аби місто жило, функціонувало. І його мешканці отримували необхідні послуги. Четвертий рік роботи в умовах воєнного стану, постійних атак ворога, нестачі робітників. Адже чимало ваших колег сьогодні зі зброєю в руках захищають нашу країну. Так, у нас багато викликів – старі зношені мережі, житловий фонд, який потребує модернізації, відключення електроенергії, що потребує додаткових рішень і зусиль. І ви робите все, що у ваших силах, щоб впоратися в такій ситуації. Кожен з вас на своєму місці професійно виконує свою роботу і свою місію. Кияни вам за це вдячні! Мені дуже приємно привітати вас з професійним святом! Бо ви, без перебільшення,– сучасні герої нашого міста!» – наголосив Віталій Кличко. Він зазначив, що черговий опалювальний сезон столиця пройшла без колапсів і готується до двомісячника з благоустрою, щоб прибрати Київ після зими, зробити його гарнішим і привабливішим.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_privitav_stolichnikh_komunalnikiv_z_priydeshnim_profesiynim_svyatom_ta_vruchiv_m_sertifikati_na_sluzhbove_zhitlo/#Київський_міський_голова
Віталій Кличко передав від громади столиці ще 400 дронів бійцям 4-ї бригади Нацгвардії України «Рубіж»Мер Києва Віталій Кличко передав від громади столиці бійцям 4-ї бригади Нацгвардії України «Рубіж» чергову партію БпЛА – 400 цифрових fpv-дронів 8 Thermal. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «Від громади столиці передав Захисникам на фронт чергову партію допомоги. Бійцям 4-ї бригади Нацгвардії «Рубіж» вирушили 400 цифрових fpv-дронів 8 Thermal, які допомагатимуть нищити ворога. Від початку цього року з міського бюджету 4-й бригаді Київ вже виділив 64 млн грн. Це кошти на оснащення й нагальні потреби, які місто перераховує військовим підрозділам за їхнім запитом. Минулого року з бюджету столиці ця бригада отримала 435 млн грн. У січні військовим 4-ї бригади столиця передала 500 fpv-дронів та 50 Mavic 3Т», – написав Віталій Кличко. Він зазначив, що цього року Київрада вже спрямувала понад 5 млрд грн на підтримку сил оборони та безпеки. З них 4,9 млрд – на програму «Захисник Києва». Це кошти, зокрема, на безпілотники, автомобільну техніку, системи РЕБ та інше необхідне обладнання. «Ми продовжуємо допомагати нашим Захисникам і Захисницям – і за кошти громади столиці, і за небюджетні кошти», – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_peredav_vid_gromadi_stolitsi_sche_400_droniv_biytsyam_4-_brigadi_natsgvardi_ukrani_rubizh/#Київський_міський_голова
Демонтаж комуністичної та радянської символіки у столичному метро: завершити роботи лишилось на трьох станціяхВикористані фото Олега Тоцького КП «Київський метрополітен» продовжує поетапно виконувати роботи з демонтажу комуністичної та радянської символіки на станціях підземки відповідно до законодавства України, прийнятого у 2015 році. Про це повідомили в комунальному підприємстві. Загалом на початок 2015 року на 9 станціях київського метрополітену в публічному просторі залишалась символіка комуністичного і тоталітарного режимів. Йдеться про такі станції: — «Героїв Дніпра»; — «Вокзальна»; — «Майдан Незалежності»; — «Палац «Україна»; — «Театральна»; — «Політехнічний інститут»; — «Шулявська»; — «Берестейська»; — «Лісова». На цих станціях були розміщені бюсти радянських діячів, символіка Сухопутних військ Радянського Союзу, георгіївська стрічка, карбування «Зірки червоної армії», слова «комунізм». У КП «Київський метрополітен» зазначають, що особливо багато було зображень саме «серпа і молота» на різних станціях підземки. Більшу частину цієї символіки демонтували, а частину – через охоронний статус станцій як пам’яток – тимчасово замаскували до отримання необхідних дозволів на проведення демонтажних робіт. Нині тривають роботи з демонтажу елементів радянської символіки на станції «Палац «Україна». У комунальному підприємстві нагадують, що 1993 року станція мала назву «Червоноармійська», а її оформлення відповідало початковій назві. Зокрема, на станції були присутні емблеми Червоної та Радянської армії, а в торці центрального залу розташоване зображення червоноармійця. Разом з цим наразі опрацьовується питання зміни червоноармійця на інше панно, яке гармонійно вписуватиметься в архітектуру станції та її назву. Крім того, в межах декомунізації перейменували три станції київського метрополітену, а саме: — «Почайна» (колишня «Петрівка»); — «Звіринецька» (колишня «Дружби народів»); — «Площа Українських Героїв» (колишня «Площа Льва Толстого»). Наразі залишилось провести роботи з демонтажу зображення «серпа та молота» з колійних стін на станції «Майдан Незалежності», панно (медальйони) на пілонах середнього залу станції «Вокзальна» та мозаїчне панно червоноармійця на станції «Палац «Україна». Усі елементи радянської символіки наразі замасковані та не перебувають у публічному доступі. Усі роботи проводять відповідно до чинного законодавства, з дотриманням технічних норм та з урахуванням архітектурних вимог і погоджень. «Київський метрополітен» продовжує системну роботу з ліквідації залишків радянських і тоталітарних наративів, що десятиліттями були закладені в простір станцій метро.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/demontazh_komunistichno_ta_radyansko_simvoliki_u_stolichnomu_metro_zavershiti_roboti_lishilos_na_trokh_stantsiyakh/#Про_Київ
«Київавтошляхміст» оголосив тендер на протиаварійні заходи на мосту через р. ДесенкаКомунальне підприємство «Київавтошляхміст» оголосило тендер на проведення протиаварійних заходів із відновлення несних конструкцій перехідних прогонів мосту через річку Десенка. Про це інформує Департамент транспортної інфраструктури КМДА. Як зазначили в підприємстві, міст був побудований у 1974 році. Оскільки з моменту його введення в експлуатацію капітальний ремонт там не проводили, то у 2024 році за замовленням «Київавтошляхмосту» було розроблено та затверджено проєкт протиаварійних заходів. У межах протиаварійних заходів передбачено: — замінити балки прогонових будов; — відремонтувати опори; — відремонтувати залізобетонну плиту проїжджої частини; — облаштувати новий гідроізоляційний шар; — укласти асфальтобетонне покриття. Також відремонтують проїжджу частину частково у другій, третій та четвертій смугах руху автомобільного транспорту в напрямку станції метро «Почайна». Очікувана вартість закупівлі – 225005935,3 грн. Підрядника визначать за результатами тендеру. Прийом пропозицій триватиме до 15 березня  2025 року. Деталі тендеру – на електронній платформі Prozorro (ідентифікатор закупівлі UA-2025-03-07-008465-a).Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kivavtoshlyakhmist_ogolosiv_tender_na_protiavariyni_zakhodi_na_mostu_cherez_rdesenka/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко зустрівся з ветеранами-спортсменами, учасниками національної збірної Ігор Нескорених-2025 та вручив їм нагороди від столиціМер Києва Віталій Кличко у столичній мерії зустрівся з ветеранами-спортсменами, киянами-учасниками національної збірної Ігор Нескорених, які відбулися у лютому в Канаді. Та вручив спортсменам відзнаки від столиці – 9 медалей «Честь. Слава. Держава» та Подяку Київського міського голови. «Україна вже вп’яте брала участь в Іграх. Цього року до Ванкувера та Вістлера вирушили 35 учасників національної збірної – військовослужбовців, які отримали різні поранення під час російсько-української війни з 2014 року. Серед них – 10 киян. Загалом у різних видах спорту змагалися 550 учасників із 25 країн. І українські спортсмени довели свою міць, виборовши 30 медалей (12 золотих, 11 срібних та 7 бронзових). 16 із них здобули кияни (6 золотих, 6 срібних, 4 бронзові)», – зазначив Віталій Кличко. Київські ветерани виступали у змаганнях зі сноубордингу, бігових лиж, волейболу, біатлону, баскетболу, плавання, веслування. «І кожен зробив свій внесок у спільний результат – Україна посіла 3-є місце в медальному заліку. Ми пишаємося нашими ветеранами-спортсменами. Не кожна людина може повернутися після поранення до звичного життя. А вони змогли навіть більше – знайшли себе в спорті. І своїми досягненнями показують приклад мужності та сили волі для всіх українців!» – підкреслив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_zustrivsya_z_veteranami-sportsmenami_uchasnikami_natsionalno_zbirno_igor_neskorenikh-2025_ta_vruchiv_m_nagorodi_vid_stolitsi/#Захисникам
Із 5-го числа і до кінця березня киянам необхідно передати показання квартирних лічильників води і теплаКомунальний концерн «Центр комунального сервісу» (ЦКС) нагадує, що з 5 і до 31 березня включно розпочинається період передачі показань вузлів розподільного обліку води і тепла (квартирних лічильників). Окрім обсягів споживання гарячого і холодного водопостачання, споживачам, квартири яких облаштовані лічильниками тепла, необхідно передавати дані за теплову енергію. Якщо у квартирі встановлено бойлер, і споживачі не користуються послугою з постачання гарячої води, вони обов’язково мають щомісяця подавати показання приладів обліку, навіть якщо вони не відрізняються від попередніх. Передавати показання можна дистанційно через: — особистий кабінет споживача на платформі ЦКС;  — особистий кабінет на сайті «Київтеплоенерго»; — мобільний застосунок «Комуналка»; — телефони Call-центру: (044) 247-40-40, 099-247-40-40 (Vodafone), 093-247-40-40 (Lifecell), 096-247-40-40 (Kyivstar);  — безкоштовну телефонну лінію – 0-800-404-407 (з моб.);  — чат-бот Viber та Telegram для передачі показань квартирних лічильників; — додаткові стаціонарні телефони та скриньки для прийому показань у сервісних центрах. Як нагадують у Центрі комунального сервісу, окрім передачі показань лічильників, кияни можуть подавати пакет документів про проведену повірку, заміну чи встановлення лічильника для його подальшого взяття на абонентський облік. У разі додаткових питань чи необхідності детальнішої консультації, споживачі можуть скористатися дистанційними каналами комунікації або звернутись до одного із сервісних центрів. Інформація про них розміщена за посиланням: https://cks.com.ua/to_consumers/our-services/.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/iz_5-go_chisla_i_do_kintsya_bereznya_kiyanam_neobkhidno_peredati_pokazannya_kvartirnikh_lichilnikiv_vodi_i_tepla/#Київ_та_міська_влада