Fuente
Новини з офіційного порталу Києва | Навчальний рік 2024-2025: столичним школам рекомендується організуват...
5 Vistas/Alcance
2024-08-15 12:55
Mensaje №26784
Навчальний рік 2024-2025: столичним школам рекомендується організувати освітній процес максимально в очному форматіУ навчальному році 2024-2025 років столичним школам рекомендується організувати освітній процес максимально в очному форматі. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. «За останні два роки місткість укриттів у закладах загальної освіти столиці збільшилася на 67 тисяч місць. З огляду на безпекову ситуацію та додаткове облаштування укриттів, столичним школам рекомендують організувати освітній процес максимально в очному форматі. Це сприятиме соціалізації учнів та подоланню освітніх втрат і розривів», – зауважив Валентин Мондриївський. Також він зазначив, що цьогоріч перший дзвоник для школярів прозвучить 2 вересня. Міська влада пропонує закладам освіти провести перший семестр із 2 вересня до 21 грудня 2024 року, а другий – із 13 січня до 30 травня 2025 року. Осінні канікули триватимуть із 28 жовтня до 2 листопада 2024 року. Зимові заплановані з 23 грудня 2024 року до 11 січня 2025 року. А весняні канікули пройдуть із 24 до 29 березня 2025 року. Крім того, для учнів перших класів пройдуть додаткові тижневі канікули – із 17 до 22 лютого 2025 року. Заступник голови КМДА нагадав, для того, щоб подолати можливі освітні втрати і розриви, новий навчальний рік передбачає не лише проведення уроків, а й організацію компенсаторних занять, індивідуальних і групових консультацій, навчальних екскурсій, проєктної діяльності тощо. Зважаючи на безпекову ситуацію в столиці та інші чинники, що можуть впливати на організацію освітнього процесу, можливе коригування структури 2024/2025 навчального року.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/navchalniy_rik_2024-2025_stolichnim_shkolam_rekomenduyetsya_organizuvati_osvitniy_protses_maksimalno_v_ochnomu_formati/#Керівництво