Fuente
Новини з офіційного порталу Києва | Віталій Кличко взяв участь у відкритті німецько-української конференц...
3 Vistas/Alcance
2023-11-14 14:43
Mensaje №24578
Віталій Кличко взяв участь у відкритті німецько-української конференції муніципальних партнерств у Лейпцигу (+фото)У Лейпцигу розпочалася велика німецько-українська конференція муніципальних партнерств. Головна тема – партнерство та ефективна співпраця міст, посилення місцевого самоврядування. А також – допомога німецьких міст українським у їх повоєнному відновленні. Про це голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «У Лейпцигу розпочалася велика німецько-українська конференція муніципальних партнерств. Разом з мером Буркгардом Юнґом взяв участь у її відкритті. Захід зібрав багатьох мерів і представників місцевого самоврядування України та Німеччини. Головна тема, яку будемо обговорювати, – партнерство та ефективна співпраця міст, посилення місцевого самоврядування. Та те, як німецькі міста можуть допомогти українським у повоєнному відновленні. Вже поспілкувався з премʼєр-міністром землі Саксонія Міхаелем Кречмером, зі спеціальним уповноваженим федерального уряду Німеччини з питань децентралізації та місцевого самоврядування України Георгом Мільбрадтом. Також заплановані зустрічі з Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром та Федеральним міністром економічного співробітництва і розвитку Свеньєю Шульце», – написав Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_vzyav_uchast_u_vidkritti_nimetsko-ukransko_konferentsi_munitsipalnikh_partnerstv_u_leyptsigu_foto/#Київ_та_міська_влада