Fuente
Новини з офіційного порталу Києва | У середу Північний апеляційний господарський суд поновить розгляд спр...
4 Vistas/Alcance
2023-06-20 17:44
Mensaje №23322
У середу Північний апеляційний господарський суд поновить розгляд справи про демонтаж незаконної частини «будинка-монстра» на ПодоліУ середу, 21 червня, Північний апеляційний господарський суд поновить розгляд справи про демонтаж незаконної частини «будинка-монстра» на вулиці Нижній Вал, 27-29 у Подільському районі. Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко у своєму Telegram-каналі. За словами Володимира Бондаренка, цей будинок є невід'ємною частиною ландшафтного комплексу Подолу як історичного центру, тому позиція міської влади незмінна – поверховість цієї будівлі має бути приведена до первинних показників. «Міська влада продовжує відстоювати позицію киян у судових спорах стосовно «будинка-монстра». Наразі експертиза підтвердила три прості та банальні речі. По-перше, будівля не відповідає вимогам нормативних актів щодо будівництва в історичному ареалі міста Києва, охоронних зонах та зонах регулювання забудови. По-друге, будівля негативно впливає на збереження культурного ансамблю історичної забудови Подолу. По-третє, виконання демонтажу поверхів вище 8-го поверху без заподіяння непоправної шкоди іншій частині будівлі та оточуючим будівлям можливе. Чекаємо оцінку судом цього доказу. І готові далі працювати з громадою», – наголосив Володимир Бондаренко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_seredu_pivnichniy_apelyatsiyniy_gospodarskiy_sud_ponovit_rozglyad_spravi_pro_demontazh_nezakonno_chastini_budinka-monstra_na_podoli/#Київ_та_міська_влада