Fuente
Новини з офіційного порталу Києва | За минулий тиждень у Києві виявили 110 нових випадків захворювання на...
4 Vistas/Alcance
2023-06-12 13:59
Mensaje №23245
За минулий тиждень у Києві виявили 110 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекціюУ столиці за минулий тиждень виявили 110 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Про це повідомили в ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ». Серед захворілих: 65 жінок від 18 до 95 років і 45 чоловіків від 19 до 85 років. А також дві дівчинки 2 і 4 років та 5 хлопчиків від 1 до 9 років. Також захворіли троє медичних працівників. Госпіталізували 23 особи. Найбільше випадків захворювання зареєстрували у Деснянському районі – 25, у Дарницькому – 21 і у Солом'янському – 12 випадків. Двоє людей померли минулого тижня від захворювання на СОVІD-19. Одужали минулого тижня 108 осіб. Усього за період пандемії в столиці зафіксовано 519 349 випадків захворювання, а також 9 526 летальних випадків від вірусу. Загалом СОVІD-19 подолали 509 719 мешканців столиці. У Департаменті охорони здоров’я нагадують, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація. Отримати щеплення можна у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах. Також продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ «Gulliver», «River Mall», ТРЦ «Універмаг «Україна», ТРЦ «SilverBreeze». Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/za_minuliy_tizhden_u_kiyevi_viyavili_110_novikh_vipadkiv_zakhvoryuvannya_na_koronavirusnu_infektsiyu_984789/#Київ_та_міська_влада