Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Народжений Коментувати
Añadido 14 jul. 2024

Народжений Коментувати

@Kvanidze
Número de suscriptores: 32 586
Fotos: 5,760
Videos: 1,560
Enlaces: 1,540
Descripción:
❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️ Реклама — @barberasatan Ідентифікатор в реєстрі суб'єктів у сфері медіа: R40-06294 +380773033878 [email protected] Пошта: вул. Василя Барки 2, 34 м. Дніпро, 49041

👥 Número de suscriptores

32 586
Promedio/Día:: -46
Promedio/Tiempo:: +1761
Promedio/Mes:: +3745

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 628
Promedio/Día:: 3,440
Promedio/Tiempo:: 3,477
ERR: 11.13%

📊 Mensajes por Día

4.9
Último día: 6
Promedio semanal: 5.6
Promedio por día: 4.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🇩🇰 Огляд суперфіналу 🇺🇦 vs 🇫🇷Час початку — 20:30Формат — Best of 5Переможець забирає — 125 000$Статистика особистих зустрічей — 8:0 на користь 🇫🇷Схоже у нас сформувалася добра традиція — раз на місяць дивитися як 🇫🇷 виграють 🇺🇦 😬 В цілому після їх останньої зустрічі на полях 🇩🇪IEM Rio співвідношення сил не сильно змінилося. Можу підкреслити що конкретно на цьому BLAST дуже гарно настрілюють 🇽🇰makazee та 🇺🇦w0nderful, але ця стата набита під час матчів проти 🇺🇸🇩🇪🇺🇸 🤷‍♂️Якщо дивитися в сторону 🇫🇷, то вони з одного боку віддали мапу 🇪🇺 з тренером, але в той же час продовжують вперто рухатися до чергового трофеюПо мапам можна як завгодно тусувати послідовність Dust/Mirage/Anubis/Inferno, але з огляду на формат БО5 — всеодно майже всі ці мапи будуть зіграніМожна порівнювати вінрейти і тонус гравців, але статистика 18:1 по мапам на користь 🇫🇷 говорить сама за себе. 🇺🇦 дуже треба нарешті пробити цю стіну і для початку якщо не забирати фінал, то хоча б почати вигравати бодай окремі мапиВ цілому 🇫🇷 традиційно йдуть фаворитом гри, а ми традиційно будемо вболівати за 🇺🇦Ймовірний сценарій: мінімум 4 мапи, перемога 🇫🇷Пишіть в коментарях чому на вашу думку 🇺🇦 майже три роки не можуть виграти у 🇫🇷?
🇩🇰 До фіналу залишається зовсім трохи і начебто в кожній з пар є очевидний фаворит, але напруга перед матчами всеодно шалена!🇺🇦 vs 🇺🇸 | BO3, початок 20:30Якщо в першій грі 🇺🇸 грали відверто з позиції андердога і на намагалися на рандом пікати Anubis, то сьогодні на сцені ми побачимо зовсім іншу команду. Є відчуття що зараз і 🇨🇦Twistzz повірив в себе як в капітана і колектив в цілому вже набрав оберти по ходу турнірну Думаю сьогодні вони будуть обирати між мапами Dust та Mirage з невеликим пріоритетом в сторону Dust. Спираючись на те що вони саме на Дасті перемогли 🇧🇷 та 🇩🇪— думаю і проти 🇺🇦 може вийти близький рахунок 🇺🇦 в свою чергу скоріше за все знову оберуть Ancient, хоча є варіант спробувати ще раз заабузути Anubis. Так чи інакше на своїм мапі вони повинні вигравати Далі по десайдеру:Inferno/Anubis — кращі опції для 🇺🇦Mirage — краща опція для 🇺🇸Nuke — в цілому влаштовує обох, але ризиковано для 🇺🇦__У підсумку очікую побачити 2:1 на користь 🇺🇦, але можливо ми отримаємо гру "на тоненького" де 🇺🇸 вигризуть перемогу. На мою думку шанси 66/33 на користь 🇺🇦Ймовірний сценарій: багато раундів на Dust, 🇺🇦 виграють мінімум одну мапу 🇫🇷 vs 🇩🇪 | BO3, початок 23:30Команда 🇩🇪 вирішила цілковито ламати логіку турінру і вже встигла дійти аж до півфінальної зустрічі 🤷‍♂️ Перемоги над 🇧🇷 та 🇩🇰 виглядають вражаюче, але в матчапі проти 🇺🇦 вони все ж таки поступилися 2:0. Якщо брати до уваги що 🇫🇷 за рівнем гри перевершують всі перелічені до цього організації, то у них сьогодні проблем бути не повинно 🤔По мапам 🇩🇪 будуть намагатися відштовхуватись від Mirage/Inferno і навіть якщо зможуть потягнути одну з них — сили їх мап пулу наврядчи вистачить для перемоги в БО3 серіїДумаю 🇫🇷 сьогодні вийдуть в черговий фіналЙмовірний сценарій: перемога 🇫🇷Пишіть в коментарях чи побачимо ми завтра фінал 🇺🇦 vs 🇫🇷 або сьогодні відбудеться "сюжетний твіст"? 😬
🇩🇰 Здавалося що цей турнір пройде за доволі очевидним сценарієм, але наявність в плейофф стадії одночасно і 🇺🇸 і 🇩🇪 каже нам про зворотнє 😂 Сьогодні дивимось два чвертьфінали:🇩🇪 vs 🇺🇸 | BO3, початок 22:30На мою думку 🇺🇸 вже перевершили всі очікування від їх виступу на цьому івенті. Головні мапи на які вони можуть зробити сьогодні акцент це Dust та Mirage, але так співпало що саме ці мапи є "домашніми" для 🇩🇪. З огляду на той факт що в пулі залишаються дві мапи з 0% вінрейтом і Ancient з показником 33% — можу зробити висновок що більш ніж на одну виграну мапу в серії 🇺🇸 можуть не розраховуватиЄдина опція — вмикати індивідуальний скіл і "магію FaZe", але глобально для мене це гра з шансами 66/33 на користь 🇩🇪Ймовірний сценарій: перемога 🇩🇪 🇩🇰 vs 🇩🇪 | BO3, початок 01:30Команді 🇩🇪 що б мати шанси на перемогу треба якось одночасно забанити і Dust і Overpass 😬 Думаю логічним варіантом буде викреслити мапу Over і сподіватися що 🇩🇰 не наважаться пікати свій доволі слабкий Dust як основну мапу 🤔Що стосується піків, то тут майже гарантовано ми побачимо Mirage від 🇩🇪 і насправді думаю вони навіть зможуть на ньому нав'язати боротьбу. По вибору 🇩🇰 все складніше: тут або обирати мапу яка залишиться в мулі з пари Dust/Over або непогано виглядає Ancient Глобально є враження що 🇩🇰 краще виглядають і по глибині мап пулу і по останнім результатам. Думаю саме вони завтра будуть намагатися впоратися з 🇫🇷Ймовірний сценарій: 🇩🇰 виграють мінімум одну мапу + багато раундів на Mirage Пишіть в коментарях якого суперника хотіли б побачити у півфінальній грі проти 🇺🇦? (🇺🇸 або 🇩🇪)
🇩🇰 Не встиг початися другий день турніру, а плейофф стадія вже отримала 4 команди з 6. Сьогодні будуть розіграні останні два квитки у фінальну частину BLAST 🇩🇰 vs 🇪🇺 | BO3, початок 18:00Гра на вилітВчора 🇪🇺 як леви боролися проти 🇫🇷 і це трішки додає віри в те що сьогодні ми побачимо диво, але глобально для 🇩🇰 цей матч виглядає як подарунок По класиці у 🇪🇺 будуть шанси зачепитися за Dust/Mirage, але що робити далі незрозуміло. Звичайно завжди залишається вірогідність того що хтось з 🇪🇺 дасть "гру життя" або у 🇩🇰 хтось зіграє 1:15, але це все з серії "1 шанс з 20"Та й в цілому я думаю ми всі розуміємо що в плейоффі у🇪🇺всеодно шансів буде по мінімуму Ймовірний сценарій: перемога 🇩🇰🇫🇷 vs 🇩🇪 | BO3, початок 20:30🇩🇪 під кінець сезону доволі стрімко набирають оберти + нещодавно в Ріо граючи з заміною вони майже перемогли 🇫🇷🇫🇷 зараз все ще виглядають як фаворит, але думаю сьогодні у нас є всі шанси побачити міцну зарубу. Думаю по мапам команди не будуть ризикувати знову зупиняться на Dust/Mirage/Inferno і є непоганий потенціал побачити 2:1 в будь-яку сторону Хочеться вірити що шанси на цю гру десь 60/40 на користь 🇫🇷Ймовірний сценарій: багато раундів на Dust/Mirage🇺🇸 vs 🇧🇷 | BO3, початок 23:00Гра на виліт Вночі 🇧🇷 доволі неочікувано програли 🇩🇪 і опинилися в доволі неприємному становищі. З одного боку вони повинні бути чітким фаворитом, але з іншого — від команди 🇺🇸 зараз не зрозуміло чого очікувати. Наприклад вчора проти 🇺🇦 вони грали як Anubis так і Ancient, а ось у 🇧🇷 обидві ці мапи в доволі сумнівному стані 🤔🇧🇷 все щк можуть бути впевнеими в мапі Inferno, але я не здивуюсь якщо для їх перемоги знадобляться всі три мапиЙмовірний сценарій: 🇧🇷 виграють мінімум одну мапу🇺🇦 vs 🇩🇪 | BO3, початок 01:30Схоже що фортуна продовжує посміхатися команді 🇺🇦. Обидва суперника в груповому етапі виглядають як "розминка" перед фінальним етапом. Команда 🇩🇪 зараз переважно грає на Т2 рівні і серйозне підгрунтя для аналітики складається лише з однієї вчорашньої зустрічі проти 🇧🇷 🤷‍♂️Статистично на мапах Mirage/Inferno нас може очікувати боротьба, але на всіх інших майданчиках у 🇺🇦 набагато більше шансів. Не здивуюсь якщо вони сьогодні взагалі "закриють" 2:0Ймовірний сценарій: перемога 🇺🇦Пишіть в коментарях чи зможуть на вашу думку 🇺🇦 без проблем пройти у півфінал?
🇩🇰 Великий Counter-Strike повертається на наші екрани! Часова зона не супер зручна, але щонайменше перші два БО3 можна подивитися комфортно 🇪🇺 vs 🇹🇷 | BO3, початок 18:00Ну що, давайте малювати шанси для 🇹🇷? 😂 У хлопців молодий заряджений ростер з доволі непогано підготовленим Mirage (можна ризикнути з вибором Anubis, але це чистий гембл)На всіх інших мапах є враження що 🇫🇷 "закриють" без проблем. Виходить наша інтрига будується навколо питання "🇫🇷 виграють 2:0 або 2:1" 😬🇪🇺 будуть грати з тренером, так що чекаю побачити "дві по двадцять"Ймовірний сценарій: перемога 🇫🇷🇩🇰 vs 🇪🇺 | BO3, початок 20:30Парадоксально, але на останньому турнірі без свого IGL команда 🇪🇺 виглядала доволі непогано 😬 Подивимось, чи зможуть вони зараз зіграти ЩЕ краще 🤔Загалом 🇩🇰 виглядають як фаворит, але їх проблеми з мапами Dust/Mirage ніхто не відміняв. Цікаво що саме ці мапи є доволі "ходовими" для 🇪🇺Очікую побачити 2:1 в серії на користь 🇩🇰 (хоча якщо на десайдер залишать Ancient, то і у 🇪🇺 будуть шанси)Ймовірний сценарій: розмін піками🇺🇦 vs 🇪🇺 | BO3, початок 23:00Команда 🇪🇺 зараз взагалі не в тому стані що б конкурувати на серйозному рівні. Скоріше за все думки гравців зараз сконцентровані на тому в якій організації вони будуть грати наступний сезон, а не на поточних результатах 🇪🇺Для 🇺🇦 ця зустріч виглядає як безкоштовний квиток у плейофф стадію Ймовірний сценарій: перемога 🇺🇦🇧🇷 vs 🏳️ | BO3, початок 01:30На початку сезону 🏳️ виглядали доволі не погано, але зараз скотилися до регулярних виступів на Т2 рівні. Думаю на мапі Mirage ми можемо отримати близький рахунок, але на дистанції БО3 — 🇧🇷 доволі очевидний фаворитЙмовірний сценарій: перемога 🇧🇷Ви плануєте дивитися нічну гру 🇺🇦 або вже з ранку просто подивитеся результати?
🇩🇪 Підсумковий огляд IEM RioМайже вся фінальна частина турніру пройшла в режимі "дві по двадцять" — хоча і заруби в груповій стадії і статус команд натякали що якраз в плейоффі буде дуже спекотно. Тим не менш, у підсумку ми отримали рахунки 2:0 у кожній грі аж до фіналу 🤷‍♂️ Та ще й на додачу більша частина цих мап була зіграна з доволі розгромними рахункамиДалі враження від команд:🇩🇪 — довгострокова відсутність результатів призвела до перебудови ростеру. Все закономірно💩 — не очікував побачити їх у фіналі, на перших двох мапах ми навіть бачили серйозну боротьбу проти 🇫🇷. Загалом зіграли вище очікувань, цікаво чи була це разова акція🇫🇷 — в черговий раз ця команда стала візуалізацією фрази "замах на гривню – удар на копійку". В групі виглядали чудово, але на сцені не змогли навіть наблизитися до того що б взяти мапу у 💩🇧🇷 — подарували своїм фанатам просто шалені емоційні гойдалки, але все ж таки не змогли виграти бодай одну мапу в фінальній стадії. Грали в цілому добреч але постійно тріііііішечки не вистачало🇫🇷 — в груповій стадії було враження що ера закінчується, але вже на великій сцені команда знову продемонструвала КС неймовірного рівня. Закрили всю сітку не програвши жодної мапи🇺🇦 — стати кращою командою без перемог над 🇫🇷 неможливо 🤷‍♂️ Вихід у плейофф це просто базовий результатПишіть в коментарях як вам фінальна стадія IEM Rio?
🇧🇷 Схоже на цьому турнірі інтрига знову потихеньку зникає, а 🇫🇷 мають всі шанси виграти IEM Rio + Grand Slam 💪🇫🇷 vs 🇧🇷 | BO3, початок 16:30Матч за третє місце Треба звернути увагу що це зустріч де у 🇫🇷 можуть виникнути проблеми з мотивацією, в той час як 🇧🇷 будуть "гнати вперед" фанати 🇧🇷 доволі очевидно оберуть і скоріше за все виграють мапу Dust. 🇸🇦 в свою чергу можуть обрати більш ризиковий Anubis або класичний Mirage Думаю 🇧🇷 під тиском трибун повинні вигравати серію, але за статистикою гра доволі рівнаЙмовірний сценарій: 🇧🇷 виграють мінімум одну мапу🇪🇺 vs 💩 | BO5, початок 20:00Як на мене головна інтрига фіналу — скільки мап в серії БО5 зможуть виграти 💩. Статистично 💩 повинні нав'язати боротьбу на таких мапах як Dust/Mirage/Overpass, але я далекий від думки що вони зможуть виграти всі три з них 😬Зрозуміло що не дивлячись на важкий початок турніру — зараз 🇫🇷 по класиці йдуть фаворитом фіналу. Складно уявити що хтось зараз може виграти проти них БО5 серію 🤔Ймовірний сценарій: перемога 🇫🇷Пишіть в коментарях хто на вашу думку стане чемпіоном IEM Rio?
🇧🇷 На жаль команда 🇺🇦 вже завершила свій виступ на турнірі, але свято кіберспорту на цьому не зупиняється. На сцені все ще залишається чотири претенденти на титул!🇫🇷 vs 💩 | BO3, початок 18:00З огляду на те що команда 🇸🇦 благополучно програла 4 з 5 останніх зустрічей на мапі Dust — думаю питання що оберуть 💩 навіть не стоїть. Є не нульовий шанс що вінрейт 91% перетвориться в 92% 😬З іншого боку 🇫🇷 нещодавно закрили 🇫🇷 на мапі Mirage. Цей факт наштовхує на думку що у нас є дуже гарний шанс отримати повноцінну БО3 серіюЯкщо оцінювати виступи команд в цілому на турнірі — 🇫🇷 виглядали набагато краще, але фактично вчк зведеться до однієї мапи де 💩 можуть "пропертись"Ймовірний сценарій: 💩 виграють Dust, а 🇫🇷 Mirage🇫🇷 vs 🇧🇷 | BO3, початок 21:15🇧🇷 загалом на цьому турнірі виглядають добре + за них дуже сильно буле вболівати місцева публіка. З іншого боку — якщо на сервер зайдуть вчорашні 🇫🇷, то зал може просидіти в тиші всю зустріч 😬По мапам думаю 🇧🇷 будуть змушені обирати між Dust тa Mirage, але в будь-якому випадку знайти по справжньому зручну мапу проти 🇫🇷 всеодно неможливо. У самих 🇫🇷 "руки розв'язані", обирати можуть майже будь-який майданчик у якості свогоЗагалом буде приємно якщо в цьому матчі ми побачимо справжню боротьбу і можливо під "бафом трибун" 🇧🇷 навіть зможуть подарувати нам шоуЙмовірний сценарій: 🇫🇷 виграють мінімум одну мапу Пишіть в коментарях які команди на вашу прийдуть у фінал?
🇧🇷 Групова стадія подарувала нам багато доволі неочікуваних результатів і зараз взагалі не зрозуміло чим закінчиться цей плейофф!💩 vs 🇩🇪 | BO3, початок 18:00В першій стадії турніру 💩 виглядали відверто погано, але 🇩🇪 настільки слабко грають Dust/Nuke що 💩 всеодно можуть розраховувати бодай на одну мапу в серії 😬Думаю 🇩🇪 матимуть гарні шанси забрати Mirage, та й в цілому вони в виглядають більш зібрано і командно. У 💩 по більшій частині відбувається "розброд", хоча донк завжди може видати КД 2 і в соло врятувати косанду 😬По тому що я бачив в групі — 🇩🇪 повинні вигравати Ймовірний сценарій: розмін піками🇺🇦 vs 🇫🇷 | BO3, початок 21:15Команда 🇫🇷 вперше за останні місяці похитнулася і на цьому турнірі не виглядає як беззаперечний фаворит. Програш 🇫🇷 і три напружені мапи проти 🇩🇪 це доволі бентежні дзвіночки перед початком фінальної стадії турніра Цікавий факт: рахунок по мапам між цими командами зараз 16:1 на користь 😂 🇺🇦 в свою чергу демонстрували як мапи "ізі 13:0", так і запулені так само в нуль 😬 Тим не менш їх середній рівень залишається на доволі високому рівні 💪Сьогодні по мапам думаю 🇺🇦 не варто нічого вигадувати. Треба просто обрати Mirage на якому 🇫🇷 двічі програли в групі. Що стосується піку 🇫🇷, то я схиляюсь що вони зупинять свій вибір на Inferno, де 🇺🇦 демонструють доволі хиткі результати. Це вже не той "мертвий" Inferno як на початку сезону, але результати все ще 50 на 50Десайдер якийсь Dust/Nuke де в цілому обидві команди розуміють що треба робити. У підсумку вірогідно шо в цій серії ми побачимо розмін своїми піками. Єдине що бентежить — останній раз 🇺🇦 вигравали мапу (не серію) у 🇫🇷 аж в 2024 році 😬Ймовірний сценарій: багато раундів на Mirage, 🇫🇷 виграють мінімум одну мапу Пишіть в коментарях чт зможуть на вашу думку 🇺🇦 нарешті здолати 🇫🇷?
🇧🇷 Огляд групової стадії IEM Rio Хоча до плейофф стадії дійшли саме ті команди які більшість фанатів і очікували там побачити — самі зустрічі були доволі непередбачувані. Фаворити вже не такі й фаворити, а команда з заміною виглядала краще ніж без неї 😂Цікаві підсумки по командам:🇺🇦 — стали грати трішки краще, але вони все ще не готові конкурувати з Т1 командами. Треба перед мажором напрацьовувати нормальний мап мул💩 — заміна капітана взагалі не спрацювала, команда не виглядає як єдиний організм. Тренера в Ріо немає, а меджикс не може зібрати команду до купи. До плейоффу доповзли, але виступ не вражає🇳🇱 — команда просто чекає на решафл🇧🇷 — всі суперники вже звикли грати проти arT, так що результати команди дуже швидко пішли вниз🇩🇪/🇧🇷 — камбекнули в плейофф після провального турніру, в цілому "місія виконана". Подивимось наскільки далеко зможуть пройти на стадіоні🇩🇪 — зважаючи що вони приїхали на турнір без капітана – гру продемонстрували дуже гідну. До плейофф стадії не дійшли, але виглядали добре🇺🇦/💩 — обидві команди програли у верхній частині сітки командам +- свого рівня і у підсумку зустрілись в матчі за останній слот в плейофф. 💩 історично зручний суперник для 🇺🇦 і хоча на Міражі турки виглядали реально бадьоро – 🇺🇦 зараз банально сильніші 🇫🇷 — в груповій стадії виглядали вже не так ультимативно як на попередніх турнірах і в цілому з такою грою далеко не факт що зможуть вигнати турік. З іншого боку — тепер знову цікаво дивитися за їх матчами 😂🇫🇷 — після інфи про заміну IGL зненацька почали гарно грати 😬 Подивимось як воно буде в плейофф, але групова стадія для них вийшла доволі гарнаПишіть в коментарях як вам групова стадія Ріо?