Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Кушугумська ОТГ
Añadido 06 ene. 2025

🇺🇦 Кушугумська ОТГ

@KushugumOTG
Número de suscriptores: 2 150
Fotos: 7,990
Videos: 1,900
Enlaces: 5,490
Descripción:
Наш чат - https://t.me/otgKushugum Інфоблок - https://telegra.ph/Infoblok-04-05 Барахолка - https://t.me/baraholkabkm Написати нам - @otgKushugum_bot
Fuente

🇺🇦 Кушугумська ОТГ | Зараз в лікарнях у Дніпрі 11 людей після російської атаки проти міста....

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Кушугумська ОТГ 🇺🇦 Кушугумська ОТГ @KushugumOTG
656 Vistas/Alcance 2026-04-25 06:39 Mensaje №12860
Зараз в лікарнях у Дніпрі 11 людей після російської атаки проти міста. Триває рятувальна операція на місці удару по житловому будинку. Під завалами ще можуть бути люди. Практично всю ніч росіяни били по Дніпру та по інших наших містах і громадах. Станом на зараз відомо, що загалом поранено понад 30 людей по Україні. Є також постраждалі на Чернігівщині, Одещині, Харківщині. На жаль, є загиблі. Чотири людини було вбито. Мої співчуття рідним та близьким.Тактика в росіян без змін: ударні дрони, крилаті ракети й значна кількість балістики. Більшість мішеней – звичайна інфраструктура в містах. Пошкоджені житлові будинки, енергетика, підприємства. Кожен такий удар має нагадувати партнерам, що ситуація потребує негайних і жорстких дій, оперативного посилення нашої ППО. І я вдячний за рішення в четвер під час зустрічей на Кіпрі про додаткові внески у програму PURL. Є політичні рішення кількох європейських країн, і важливо, щоб вони були реалізовані якнайшвидше. Також маємо рухатись уже й до 21-го пакету європейських санкцій проти Росії. Пауза через блокування 20-го пакету дала агресору додатковий час на адаптацію – важливо цьому протидіяти. Ми вже спілкуємося з командою ЄС щодо можливих нових санкційних кроків. Головне – суттєво обмежити можливості російської військової промисловості. Дякую всім, хто допомагає!