Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Кушугумська ОТГ
Añadido 06 ene. 2025

🇺🇦 Кушугумська ОТГ

@KushugumOTG
Número de suscriptores: 2 150
Fotos: 7,990
Videos: 1,900
Enlaces: 5,490
Descripción:
Наш чат - https://t.me/otgKushugum Інфоблок - https://telegra.ph/Infoblok-04-05 Барахолка - https://t.me/baraholkabkm Написати нам - @otgKushugum_bot
Fuente

🇺🇦 Кушугумська ОТГ | ️Росіяни перейшли до другої фази плану - провокації щодо реінтеграції ...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Кушугумська ОТГ 🇺🇦 Кушугумська ОТГ @KushugumOTG
856 Vistas/Alcance 2025-10-08 06:36 Mensaje №11229
⚠️Росіяни перейшли до другої фази плану - провокації щодо реінтеграції Запорізької АЕС. На 15 день живлення від генераторів, офіційна речниця - директор по комунікаціям ЗАЕС від окупантів Яшина наголосила, що Україна послідовно наносить удари по паливним резервуарам для резервних генераторів. При тому, мало що не зафіксовно жодного подібного "удару" навіть мониторинговою місією МАГАТЕ, самі росіяни буквально сьогодні вночі черговий раз вели арт обстріл з території впритул до ЗАЕС. Все це вказує на перехід до фінальної стадії реінтеграції ЗАЕС. Коли росіяни створять чергову провокацію з "реальною" ядерною загрозою і користуючись цим перемкнуть ЗАЕС на російські енергосистеми. Також варто зазначити, що весь час блекауту на ЗАЕС тривають масові відключення електроенергії на території Запорізької області (окупованох) через техничні роботи на підстанціях в Мелітополі. Що також підтвреджує активну фази робот з технічного перепідключення ЗАЕС. #ЦентрВивченняОкупаціїнадати інформацію - @Petpavan_bot🏢 WhatsApp. 🐦 Х/Twitter 🌐 Linkedin.