Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦
Añadido 04 feb. 2022

🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦

@KrasnohradOTG
Número de suscriptores: 12
Fotos: 3,430
Videos: 43
Enlaces: 171
Descripción:
You can view and join @KrasnohradOTG right away.
Fuente

🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦 | 1 січня 2023 року в Харківській області стартувала державна програма «...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦 🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦 @KrasnohradOTG
5 000 Vistas/Alcance 2023-03-27 14:35 Mensaje №1857
1 січня 2023 року в Харківській області стартувала державна програма «Армія відновлення». Це залучення людей, які з різних причин залишились наразі без роботи, до виконання суспільно корисних робіт з відбудови країни.На сьогодні в області найбільше громадяни залучаються до вантажно-розвантажувальних, ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення, розбору завалів, облаштування «Пунктів незламності», заготівлі дров до опалювального сезону, ліквідації сміттєзвалищ тощо. Кожна громада може змінювати свій складений перелік робіт з огляду на ситуацію і потреби.Потрапити в «Армію відновлення» можуть зареєстровані в центрах зайнятості безробітні та інші незайняті особи, зокрема внутрішньо переміщені особи. За такі роботи учаснику «Армії відновлення» належить мінімальна місячна заробітна плата 6 тисяч 700 гривень. З цієї суми вираховуються податки, на руки особа отримає майже 5 тисяч 400 гривень. Тобто це офіційне працевлаштування: діяльність зараховується в пенсійний і страховий стаж.«Армія відновлення» важлива і в мирних громадах Харківщини, які меншої мірою постраждали від збройної агресії росії. Наприклад, Сахновщинська ТГ. Як розповідає перший заступник Сахновщинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валерій Завалій, у них до суспільно корисних робіт залучено близько 30 людей. З них 5 чоловіків, решта – жінки. Ці люди прибирають територію громади, працюють на «Пунктах незламності», заготовлюють дрова. А з 1 квітня до лав «Армії відновлення» візьмуть ще 40 людей для прибирання сіл.Звертайтеся до територіальних центрів зайнятості.