Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦
Añadido 04 feb. 2022

🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦

@KrasnohradOTG
Número de suscriptores: 12
Fotos: 3,430
Videos: 43
Enlaces: 171
Descripción:
You can view and join @KrasnohradOTG right away.
Fuente

🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦 | Щороку 27 січня Україна і світ відзначає Міжнародний День пам’яті жерт...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦 🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦 @KrasnohradOTG
7 100 Vistas/Alcance 2023-01-27 13:37 Mensaje №1614
Щороку 27 січня Україна і світ відзначає Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту – геноциду єврейського народу в роки Другої світової війни. Саме в цей день в 1945 році військова частина під командуванням уродженця міста Краснограда (Костянтинограда) Анатолія Шапіро Героя України звільнила концентраційний табір Аушвиц біля польського міста Освенцим.Це скорботний урок для всього людства, застереження про небезпеку расизму, ненависті й нетерпимості, який завжди нагадуватиме про страшні наслідки одержимої ідеології, яку сповідували прихильники фашизму. Через жахи гетто і нацистських таборів смерті пройшла безкінечна кількість чоловіків, жінок, дітей, і лише деяким з них вдалося вижити. Ті, хто лишилися в живих, самим своїм життям несуть нам найважливішу думку: про тріумф людського духу. Вони є живим підтвердженням того, що тиранія, навіть якщо вона виникає, ніколи не святкуватиме перемогу. У День скорботи та пам’яті ми схиляємо голови перед тими, чиї життя забрали страшні події тих часів та згадуємо українців, які всіма способами намагалися їм допомогти, і нерідко платили за це своїм життям. Секретар Красноградської міської ради Катерина ЄНІНА, голова громадської організації "Дробицький Яр" Людмила Меркулова, працівники Красноградської міської ради долучилися до заходу Наталинської сільської ради з вшанування пам'яті загиблих мешканців Красноградщини у 1941-1943 роках.Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку жертвам голокосту в с.Наталине висловили свою повагу та скорботу загиблим.