Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кофе йдешь пить?!
Añadido 06 ene. 2025

Кофе йдешь пить?!

@Kofeideshpit
Número de suscriptores: 3 037
Fotos: 564
Videos: 44
Enlaces: 113
Descripción:
Новинний дайджест по фінансово-економічної ситуації. Пишемо про те що дійсно впливає на копієчку в твоєму кармані. Співпраця - Реклама - @Rog_Sergiy
Fuente

Кофе йдешь пить?! | Що відбувається на нашому ринку в цей час?Співвласник АТБ купив за 2 м...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кофе идешь пить?! Кофе йдешь пить?! @Kofeideshpit
5 700 Vistas/Alcance 2025-01-28 06:44 Mensaje №346
Що відбувається на нашому ринку в цей час?Співвласник АТБ купив за 2 млрд грн конфіскований завод (Аерок) російського олігарха.ТОВ «Аерок» — один з провідних виробників газобетонних виробів в Україні. Компанія має виробничі потужності в Київській та Львівській областях.Укрнафта зросте більш ніж на сотню АЗК. АМКУ дозволив компанії придбати контрольний пакет акцій іншої відомої мережі заправок.Антимонопольний комітет надав дозвіл компанії Укрнафта придбати 51% ТОВ «Альянс Холдинг», яке управляє мережею автозаправних станцій Shell в Україні. Ребрендинг обійдеться в 2,5-5 млрд грн.Також Україна висловила готовність надати Молдові вугілля та відправити фахівців для відновлення роботи Молдавської ДРЕС у Придністров'ї, щоб збільшити виробництво електроенергії. Про це заявив Володимир Зеленський.🤩 За його словами, станція, розташована в невизнаному Придністров'ї, зараз виробляє близько 220 мегават, але її потенціал значно вищий — до 2 гігават.«Це справедливо: ми даємо вугілля, вони мають електроенергію для себе і всієї Молдови, а ми отримуємо необхідний нам імпорт електроенергії», — підкреслив Зеленський».