Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ігор Клименко | МВС
Añadido 14 jul. 2024

Ігор Клименко | МВС

@Klymenko_MVS
Número de suscriptores: 32 599
Fotos: 1,960
Videos: 362
Enlaces: 162
Descripción:
Офіційний канал Міністра внутрішніх справ України - Ігоря Клименка Сайт МВС - https://mvs.gov.ua/ Instagram МВС - https://www.instagram.com/mvs_ua/ Facebook - https://www.facebook.com/iklymenko.fb/

👥 Número de suscriptores

32 599
Promedio/Día:: +70
Promedio/Tiempo:: +15
Promedio/Mes:: -341

👁️ Vistas promedio por mensaje

182 527
Promedio/Día:: 137,000
Promedio/Tiempo:: 106,043
ERR: 559.92%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 1
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 272,000 26-02-24 14:00
Верховна Рада України ухвалила в цілому Закон №14194, який відкриває додаткові можливості для проходження служби в Національній поліції ветеранами, які отримали поранення чи інвалідність під час захисту держави.Це рішення - про справедливість.Чинна система добору не враховувала реальні фізичні можливості тих, хто пройшов фронт. Ми ініціювали зміни, щоб адаптувати процедури відбору без зниження вимог до безпеки та професійних стандартів, але з урахуванням індивідуальних можливостей кожного ветерана.Відтепер кандидати, які проходили службу в поліції, ДПСУ, органах цивільного захисту, ЗСУ та інших військових формуваннях і брали участь у бойових діях, можуть бути звільнені від проходження перевірки рівня фізичної підготовки.Бойовий досвід, витримка і відповідальність - цінні для системи безпеки. Так працюють і країни ЄС та НАТО.Ветеранський досвід має й надалі працювати для безпеку держави. Наше завдання - створити для цього комфортні умови.Дякую народним депутатам, зокрема членам Комітету з питань правоохоронної діяльності, та Верховній Раді України за підтримку цієї ініціативи.
👁 473,000 26-02-23 09:49
Зустрівся з Міністром-координатором спеціальних служб Польщі Томашем Семоняком.Подякував Польщі за послідовну підтримку України. Ми давно працюємо разом і добре розуміємо: безпека обох країн сьогодні - наш спільний виклик.Говорили про найбільш важливе: захист енергетики й транспорту, протидію диверсіям і агентурі рф, інформаційні атаки та дискредитаційну кампанію ворога для зриву мобілізації. росія воює не лише ракетами. Ворог вербує людей через соцмережі, підштовхує до підпалів і терактів. Минулого тижня Нацполіція вже зірвала підготовку серії резонансних убивств. І вчорашній теракт проти правоохоронців у Львові - ще один доказ цілеспрямованих спроб ворога дестабілізувати Україну.Окремо обговорили обмін досвідом. Україна має практику протидії дроновим атакам, Польща - сильні можливості координації служб. Разом посилюємо захист критичної інфраструктури та готуємо спільні рішення на майбутнє.Домовилися розширювати навчання і практичну взаємодію між нашими службами.Безпека Європи сьогодні починається в Україні. Діємо разом.
👁 495,000 26-02-18 18:17
Під час відрядження на Харківщину зосередив увагу на безпеці мешканців прифронтових громад. Область під постійними ударами ворога. Від початку 2026 року - майже 740 обстрілів, половина з них дронами.росія нещадно б’є по цивільних: пошкоджено понад 1200 цивільних об’єктів. В області, на жаль, цьогоріч вже 62 загиблих, серед яких 5 дітей.На кожен приліт першими прибувають наші рятувальники. Щодоби понад 500 ДСНСників і 150 одиниць техніки заступають на чергування. Посилюємо гарнізон: під час ускладнень працюють зведені загони з інших областей, передаємо нову техніку й роботизовані комплекси - щоб невідкладно рятувати там, де ризик для людей завеликий. Особливо на обʼєктах критичної інфраструктури. Окремо - евакуація.За час заходів поліцейські вивезли понад 2800 людей, серед них - 153 дитини. В 2026-му - 285 осіб, з яких 46 дітей. В середньому в області всіма залученими підрозділами щодня евакуйовують близько 40 людей. Сьогодні під загрозою ще залишаються понад 13 тисяч жителів у 16 громадах Харківщини.Разом із іншими Силами оборони регіон захищають бойові підрозділи Нацгвардії та Держприкордонслужби.Зокрема, 2-й корпус Нацгвардії «Хартія» під командуванням Ігоря Оболєнського. Обговорили з ним оперативну ситуацію на ввіреній ділянці фронту. Підрозділи корпусу демонструють стійкість і не лише стримують наступ ворога на Куп’янському напрямку, а й проводять результативні ударно-пошукові дії.Сьогодні також мав честь вручити державні та відомчі нагороди нашим героям: гвардійцям, прикордонникам, рятувальникам та поліцейським. Це люди, на плечах яких тримається безпека регіону. Дякую за службу!
👁 167,000 26-02-13 14:26
Евакуаційні групи ДСНС і поліції щодня працюють у найнебезпечніших районах вздовж лінії фронту. З початку року вони вивезли вже понад 6 300 людей, майже половина з яких – діти.Це складна, але надзвичайно важлива робота. Евакуаційні екіпажі, зокрема «Білий янгол» та «Фенікс», діють під обстрілами, часто буквально за крок від ворога. Кожна операція потребує ретельного планування: визначення безпечніших маршрутів, підготовки транспорту, координації з місцевою владою та військовими адміністраціями.Для багатьох людей рішення виїхати дається важко, тому робота рятувальників і поліцейських – це не лише логістика. Це спілкування, роз’яснення, індивідуальний підхід, підтримка родин із дітьми та супровід маломобільних громадян.Усі члени евакуаційних екіпажів - сертифіковані парамедики, тож вони не лише вміють швидко організувати виїзд, а й за необхідності надають медичну допомогу.Нещодавно Верховна Рада України ухвалила Закон, що врегульовує процедуру обов’язкової евакуації населення. Це важливе рішення дозволить діяти швидше, чіткіше та ефективніше, коли йдеться про безпеку вразливих категорій громадян.Робота в прифронтових регіонах триває безперервно. І найголовніше її досягнення – врятовані життя.
👁 54,500 26-02-12 14:16
Міжнародна Коаліція укриттів цивільного захисту працює. Маємо перші практичні результати: затверджено 7 проєктів зі зведення та модернізації укриттів.Нові захисні споруди з’являться у Чернігівській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Одеській та Сумській областях, які ворог обстрілює практично щоденно. Чотири укриття – для медзакладів, три – для дитячих садків.Відбір проєктів відбувався у взаємодії із громадами. Ми переглянули підходи, щоб перш за все підтримати регіони, наближені до лінії фронту, адже там потреба у безпековій інфраструктурі є найбільш гострою.Це лише початок системної роботи. У лютому Коаліція продовжить розгляд нових проєктів, поданих органами державної влади та місцевого самоврядування. Наше завдання – масштабувати цю ініціативу, щоб кожен населений пункт мав достатньо сучасних та надійних укриттів.Фінансування будівництва здійснюється в межах програми ЄС з підтримки України Ukraine Facility, а практичну реалізацію забезпечуватимуть Литовське Центральне агентство з управління проєктами (CPMA) та Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel.Дякую нашим партнерам за відчутну підтримку та рішучу позицію. Коаліція укриттів – приклад того, як спільними зусиллями ми посилюємо захист людей та стійкість громад.В умовах щоденних загроз система безпеки – це конкретні рішення. Працюємо, щоб кожне таке рішення перетворювалося на реальний захист для людей.
👁 173,000 26-02-10 17:17
Сьогодні працювали з урядовою делегацією Республіки Молдова на чолі з Прем’єр-міністром Александру Мунтяну. Радий був особисто вітати міністерку внутрішніх справ Республіка Молдова Даніеллу Місаіл-Нікітін. Підписали важливий Протокол, який стосується переміщення людей і вантажів через наш спільний кордон.Йдеться про доповнення до Угоди 1997 року щодо пунктів пропуску. Ми офіційно додаємо до переліку міжнародних автомобільних ще один пункт пропуску — з цілодобовим режимом роботи для пасажирського і вантажного сполучення.Це підписання — важливий крок для практичної реалізації проєкту. Протокол створює правову основу для відкриття пункту пропуску і дозволяє закласти необхідне фінансування в Державному бюджеті України.Облаштування пункту пропуску вже в процесі — з українського боку цією роботою опікується Агентство відновлення.Відкриття нового пункту пропуску дасть практичний результат: • збільшення пропускної спроможності вантажних перевезень; • ефективніший експорт/імпорт через Молдову та Румунію; • посилення «Шляхів солідарності»; • зменшення навантаження на інші пункти пропуску.У час війни кордон — це не лише контроль, а й логістика, економіка та підтримка людей.Крок за кроком приймаємо важливі рішення, які працюють задля обох країн як зараз, так і на перспективу.
👁 195,000 26-02-06 15:30
Попри всі намагання ворога зламати нас, занурити в хаос і холод, органи системи МВС цілодобово працюють для того, щоб допомогти кожному, хто цього потребує.Наразі у Києві функціонують 1395 Пунктів Незламності. Зокрема, серед них - 211 пунктів надання допомоги ДСНС, що розгорнуті на базі наметів. Розташування їх можна знайти в застосунку Дія.Наші локації автономні, оснащені тепло- та електрогенераторами. Відвідувачам пропонують гарячі напої та можливість зігрітися. За необхідності кількість таких пунктів буде збільшено. Попит на допомогу великий: лише за минулу добу до нас звернулися майже 9 тисяч людей, а від початку роботи пунктів – майже 174 тисячі.Ворог б’є не лише по інфраструктурі, а й по людській витривалості. Саме тому на таких локаціях працюють і наші психологи. З початку року вони надали консультації та допомогу вже майже 34 тисячам громадян. Сьогодні до відновлювальних заходів залучено майже 990 рятувальників ДСНС та понад 300 одиниць спеціальної техніки. За даними гідрометеорологічного центру, морозна погода триватиме ще щонайменше тиждень. Сніг, ожеледиця та мінусова температура – ускладнюють ситуацію, але не зупиняють нашу роботу. Працюємо у посиленому режимі. Координуємо дії всіх служб. Робимо максимум, щоб якнайшвидше повернути тепло в домівки та допомогти людям пережити ці важкі дні.
👁 162,000 26-02-04 10:36
Був радий вітати в Києві міністра з питань стійкості та готовності Королівства Данія Торстена Шака Педерсена. Говорили про виклики в контексті війни, про безпеку і про те, як підтримувати людей, коли ворог щодня знищує нашу енергетику та критичну інфраструктуру.Щодня, в середньому, більше 200 ворожих ударів по цивільних обʼєктах - по обʼєктах, які забезпечують базові умови для життя людей. В такій ситуації ключовими є швидке реагування і чітка координація. Саме про це розповів колезі: як працює Ситуаційний центр МВС, як ухвалюються рішення, як ми тримаємо зв’язок між усіма службами під час криз.Окрема тема - єдиний номер допомоги 112, який вже не лише екстрений виклик. Через 112 люди повідомляють і про відсутність світла, тепла, води - понад 70 тисяч звернень на зараз. Запустили й мобільний застосунок 112, який працює навіть тоді, коли немає мобільного зв’язку. Це про доступність допомоги в найскладніші моменти.Подякував Данії за системну підтримку ДСНС. За техніку, навчання, підготовку наших рятувальників. ❗️Цього тижня очікуємо новий пакет допомоги: 22 потужних генератора та понад 180 обігрівачів для пунктів обігріву в Києві та області.Важливо й те, що ми не лише отримуємо допомогу, а й ділимося власним досвідом. Українські рятувальники мають унікальну практику роботи в умовах війни. Цей досвід може бути корисним і нашим партнерам.Також запросив Данію долучитися до Коаліції укриттів цивільного захисту. Це про довгострокову безпеку. Про захист цивільних не лише сьогодні, а й на роки вперед.Дякую данським партнерам за солідарність і готовність працювати разом. Саме так - через партнерство, практику і взаємну довіру - ми посилюємо стійкість наших країн і захищаємо людей.
👁 244,000 26-02-03 11:50
Для підтримки мешканців постраждалих міст МВС збільшує кількість пунктів обігріву та залученого особового складу. росія продовжує геноцидний терор українців, використовуючи зиму як зброю. Масовані обстріли критичної інфраструктури – це свідоме доведення до гуманітарної катастрофи. Внаслідок ударів цієї ночі постраждали щонайменше 12 людей - на Харківщині, Сумщині, Київщині та в Києві. Серед травмованих - двоє наших рятувальників, які потрапили під повторний обстріл у Харківській області. Бажаю кожному потерпілому якнайшвидшого одужання.Складна ситуація з теплопостачанням зараз у Києві, Харкові та Дніпрі. До ліквідації наслідків обстрілу залучили зведені загони, зокрема верхолазів та інженерні розрахунки. Фахівці енергетичного загону ДСНС у столиці підключають до потужних генераторів об’єкти соціальної та критичної інфраструктури. Загалом у Києві зараз працюють 118 наметів обігріву ДСНС на 84 локаціях. Зважаючи на ситуацію, готуємося додатково виставити ще 79 пунктів. Зокрема, в Дніпровському та Дарницькому районах столиці сьогодні плануємо розгорнути 8 наметових містечок. Встановлюємо теплові гармати в опорних пунктах обігріву. Також у ці хвилини розгортаємо додаткові пункти підтримки населення у Харкові, направляємо туди спецтехніку та фахівців з інших регіонів. Лінія 112 по всій країні продовжує приймати повідомлення про відсутність постачання тепла, електроенергії, води. Станом на зараз оператори опрацювали близько 70 тисяч тематичних звернень.Робота з ліквідації наслідків обстрілів і підтримки населення триває безперервно.🔍 МВС і надалі нарощуватиме сили та засоби, доки ситуація не буде стабілізована.
👁 300,000 26-01-25 15:26
Ситуація у Києві залишається надскладною. Підрозділи ДСНС України працюють у максимальному складі, додатково залучені придані сили з інших регіонів. Обсяг аварійно-відновлювальних робіт значний. На об’єктах задіяні верхолази та спецпідрозділ «Дельта».Був з рятувальниками на одному з таких об’єктів. Умови роботи вкрай складні: сильний мороз, значне фізичне навантаження, люди потомлені. Сьогоднішня трагедія теж морально вдарила по нам усім. Але однозначно налаштовані якнайшвидше завершити роботи. У професіоналізмі та витримці ДСНСників сумнівів немає.Паралельно з аварійно-відновлювальними роботами у столиці розгорнута масштабна система допомоги людям. Понад 90 пунктів обігріву ДСНС працюють у Києві цілодобово, додаткові намети обігріву розгорнуті безпосередньо у дворах багатоповерхових будинків, щоб допомога була максимально близько до людей. Там завдяки співпраці ДСНС з World Central Kitchen та Червоним Хрестом мешканці можуть отримати й гарячу їжу.З огляду на потребу, прийняли рішення розгортати додаткові великі намети обігріву, розраховані щонайменше на 40 осіб. Основна їхня функція - надати можливість зігрітися, зарядити ґаджети, випити гарячого чаю. За потреби - отримати психологічну підтримку. ❗️Ефективність реагування в умовах надзвичайної ситуації напряму залежить від злагодженості дій усіх відповідальних сторін. Координація з місцевими органами влади має бути максимально оперативною і практичною - без втрати часу, який у таких умовах вимірюється ліченими хвилинами.Під час об’їзду пунктів обігріву, де цілодобово чергують рятувальники, поліцейські та нацгвардійці, я звернув увагу на базові питання, які мають вирішуватися системно і заздалегідь. От навіть найпростіше - очищення доріг і прибудинкових територій від снігу та льоду. Зараз доступ спецтехніки у двори багатоповерхівок суттєво ускладнений, а це напряму впливає на швидкість допомоги людям. І це лише один із прикладів завдань, що належать до зони відповідальності місцевої влади, але в критичний момент їх фактично змушені компенсувати служби системи МВС.Рятувальники, поліція, волонтери, самоорганізовані мешканці демонструють високий рівень відповідальності й взаємодії. Всі очікують такого ж рівня практичних дій і від столичної влади. У кризових умовах потрібні не звіти у соцмережах, а конкретні рішення та щоденна робота на результат для людей.