📢Коротка інформація станом на 09:40, сьогодні 3 квітня, для жителів Хотинської громади📍 Ключове:⚡️ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ Ситуація залишається складною, напруга в мережі нестабільна. Частина Хотина з вечора 2 квітня залишається без світла. Причина – ремонтні роботи, заміна обладнання. Спеціалісти нашого РЕМ працювали і продовжують працювати над відновленням електропостачання (очікуємо – протягом години місто буде заживлено).⚠️Коли є світло – споживаємо вкрай ощадливо, не перевантажуємо мережу! Нагадуємо, що для повної ліквідації наслідків ворожого удару потрібно 10-14 днів.💧 ВОДОПОСТАЧАННЯУже 3-й день закачуємо воду з 1-го на 2-ий підйом у резервувари в автономному режимі – до допомогою наших генераторів. ✅Міська рада надає пальне для роботи генераторів.Наші спеціалісти КП "Хотинтепломережа" роблять все можливе, щоб подати воду споживачам, однак є технічні труднощі. ⚡️Паралельно проводилися роботи із встановлення нових трансформаторів для станцій з 1-го і 2-го підйому водоканалу. 🤝Велика подяка спеціалістам і керівництву Хотинського РЕМ та підприємцю Шевчуку, який надав техніку (підйомний кран).Очікуємо, що найближчим часом відновимо заживлення насосів водоканалу від електромережі, це дозволить забезпечити стабільне водопостачання – орієнтовно сьогодні ввечері.Зберігаймо спокій. Тримаємося. І не забуваймо причину цієї ситуації. ❗️Це наслідок цілеспрямованих ворожих атак росії по нашій критичній інфраструктурі.🤝Дякуємо нашим енергетикам, комунальним службам, усім залученим, хто працює без зупинки для життєдіяльності міста.
‼️ УВАГА‼️ Важлива інформація для жителів Хотинської громадиСитуація складна, але контрольована. Працюємо.Про найважливіше👇⚡️ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ Після ворожих ударів по критичній інфраструктурі енергетична система працює в аварійному режимі.Завдяки надзусиллям наших енергетиків Хотин і села громади вдалося заживити від резервних ліній.⚠️Але напруга в мережі нестабільна і недостатня.Кожне перевантаження — це ризик повного відключення.Що в наших силах?❗️Усі разом максимально ощадливо споживати електроенергію:— у найближчі дні не вмикаємо потужні електроприлади— обмежуємо одночасне використання техніки☝️За попередньою інформацією, на повну ліквідацію наслідків аварійної ситуації через враження ворожими дронами потрібно 10–14 днів.🏘ДОПОМОГА ЖИТЕЛЯМ, БУДИНКИ ЯКИХ ПОШКОДЖЕНІЩо зроблено:☑️Учора здійснили попередній обхід будівель на території біля враженого об’єкта інфраструктури.☑️Сьогодні сформували команду спеціалістів для подвірного обходу.Більше:https://www.facebook.com/share/p/1CdZv9R7fs/
🏗Сучасні будинки, сучасний простір, розвиток села. Так, саме про це цей пост. І він адресований для жителів села Анадоли.✅Працюємо над залученням великої інвестиції, яка відкриє нові можливості для підтримки сімей і дітей у нашій громаді.Хотинську громаду відібрали для реалізації соціального проєкту «Адреса дитинства» Фундації Олени Зеленської – для забезпечення житлом великих прийомних родин, де виховують від 5 до 10 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування.🏚Це дає можливість збудувати в с. Анадоли 2 дитячі будинки сімейного типу. Гарне, затишне місце, яке отримає новий зміст і нове життя.☝️Це діти, які житимуть в Анадолах, ходитимуть у наші садочки і школи, ставатимуть частиною громади. Плануємо і комплексний розвиток території: оновлення центру села Анадоли, облаштування сучасного майданчика, спортивної зони.📢Для нас важливо почути Вашу думку, дорогі жителі с.Анадоли. Як ви бачите розвиток цієї території? 📊Долучайтеся до анонімного опитування:https://forms.gle/YKU7iVdBgvhgoxhz6
Є втрати, які важко прийняти навіть тоді, коли триває війна. Сьогодні Хотинська громада із скорботою провела 23-річного Героя в останню дорогу додому.Навіки 23 роки… Попереду мало бути ціле життя. Та замість мирних планів Микола Кац обрав шлях воїна – став на захист України.🇺🇦Микола – з багатодітної родини із села Ворничани. У сім’ї росли п’ятеро дітей: чотири доньки і один син. Єдиний син для батьків, люблячий брат для сестер… Батько Віктор – військовий, обороняє рідну країну.Уже рік Микола служив у лавах ЗСУ🇺🇦 у складі спеціалізованого взводу штурмової роти.12 березня життя воїна обірвав ворожий FPV-дрон...Сьогодні Хотинська громада живим коридором зустріла Героя, вклонилася перед воїном, який віддав життя за Україну. Траурний кортеж супроводжували з Атак, через Хотин, Данківці до рідної домівки у Ворничанах. Немає більшої рани, ніж втратити сина, брата. Щиро співчуваю батькам Надії та Віктору, сестрам і всій родині, друзям воїна.Похорон – завтра о 9:00 у Ворничанах. Вічна пам’ятьГерою.
📢 До уваги жителів Хотинської громади‼️ Після проведення поточного ремонту і технічного обслуговування кільцевого автобуса, 🚌 маршрут Хотин-Атаки знову обслуговуватиме автобус Mercedes-Benz від наших німецьких партнерів.☝️Нагадаю, цей автобус комфортний, призначений спеціально для міських перевезень. Наразі він відремонтований, пройшов тестування і вже вийшов на щоденний маршрут (тимчасово на цей період ми забезпечили перевезення автобусом Renault, тож кільцевий працював безперервно). Приємних поїздок‼️🤝 Дякую за оперативне реагування і якісне обслуговування техніки Віталію Латківському і майстрам станції техоблуговування у м.Хотин, відділу ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності міської ради: Віктору Соколюку, Едуарду Парцію. Велика подяка професійним водіям Віктору Решетніку та Василь Печеровий.✅ Продовжуємо забезпечувати безкоштовне перевезення муніципальним транспортом для жителів громади.🇺🇦 Підтримуємо ЗСУ! Всі охочі можуть зробити внесок у благодійну скриньку на підтримку наших воїнів.
❤️🔥24 лютого – день, що змінив наше життя… Глибока подяка всім, хто став на захист своїх родин, Хотинщини і всієї України, хто незламно продовжує боротьбу з російським агресором.🫶 Ми хочемо миру. Україна наш дім.✊Ми будемо стояти до кінця, бо нам є за, що боротися!🕯Вічна пам'ять нашим полеглим Героям Хотинської громади:🇺🇦 В'ячеславу Пелехатому🇺🇦 Сергію Побережнику 🇺🇦 Юрію Кушніру 🇺🇦 Олександру Боднарюку 🇺🇦 Олександру Гарбузу 🇺🇦 Олександру Ковалю 🇺🇦 Василю Морозу 🇺🇦 Петру Обершту🇺🇦 Миколі Мартинюку 🇺🇦 Юрію Молдовану 🇺🇦 Віталію Герезі 🇺🇦 Василю Шлею 🇺🇦 Денису Юлику 🇺🇦 Сергію Офіцерову 🇺🇦 Ігорю Поперечному 🇺🇦 Денису Шевченку🇺🇦 Богдану Семенюку 🇺🇦 Івану Руснаку 🇺🇦 Василю Дорошу🇺🇦 Олександру Білецькому 🇺🇦 Анатолію Скворцову🇺🇦 Михайлу Осіпову 🇺🇦 Олександру Попову🇺🇦 Юрію Борисову 🇺🇦 Павлу Якимчуку 🇺🇦 Валентину Січкарю🇺🇦 Миколі Якимчуку🇺🇦 Андрію Гриджуку🇺🇦 Богдану Хлищенкову 🇺🇦 Олександру Унгуряну 🇺🇦 Дмитру Малічу 🇺🇦 Сергію Шестобанському 🇺🇦 Олександру Решетнику🇺🇦 Артему Голишу🇺🇦 Валентину Горобчуку 🇺🇦 Володимиру Молдовану 🇺🇦 Сергію Допіряку 🇺🇦 Іллі Мельнечуку 🇺🇦 Віталію Годнюку🇺🇦 Ігорю Богуцькому 🇺🇦 Сергію Корчаку 🇺🇦 Петру Стрижибороді 🇺🇦 Ігорю Панькову🇺🇦 Віталію Халавчуку🇺🇦 Віктору Сухову 🇺🇦 Володимиру Боднарю 🇺🇦 Юрію Петровському 🇺🇦 Юрію Алєксєєву 🇺🇦 Олегу Петришину 🇺🇦 Олегу Марчишину🇺🇦 Віталію Буряку 🇺🇦 Івану Луневу🇺🇦 Володимиру Юзьку 🇺🇦 Геннадію Рясову 🇺🇦 Володимиру Янішевському 🇺🇦 Роланду Джиоєву🇺🇦 Сергію Козарю 🇺🇦 Валерію РудомуЇхній подвиг і самовідданість житимуть у наших серцях‼️
🏨 Готуємо крутий і важливий проєкт для найбільшого освітнього закладу нашої громади – Хотинського опорного академічного ліцею.Ми на етапі розробки і принципово важливо почути тих, для кого цей проєкт створюємо.✅ Саме тому провели масштабне опитування: що турбує найбільше, чого бракує, які зміни потрібні вже сьогодні❓ Долучилися більше 400 учнів і 38 педагогів.Відповіді досить одностайні — 77% ліцеїстів та вчителів найбільше очікують на оновлення спортивного залу.Це справді важливо. Бо сучасний спортзал — це не лише про уроки фізкультури, а про здоров’я дітей, можливість тренуватися, проводити змагання, відновлюватися. 💯 Після цього зустрівся з учителями фізкультури, керівником закладу та командою відділу освіти, культури, молоді та спорту. Разом обговорили концепцію майбутнього оновлення, поділилися ідеями, яким має бути простір: сучасно обладнаним, доступним для всіх дітей. 🤝Дякую команді Відділу економічного розвитку та міжнародного співробітництва на чолі з Lyuba Petrova! Далі більше!
✅Знову маємо важливий результат, який вже працює на Хотинську громаду!🚛Сьогодні з приємністю передав чергову допомогу від наших німецьких партнерів – вантажний автомобіль комунальному підприємству «Хотинблагоустрій». Техніка допоможе у щоденній роботі для забезпечення роботи критичної інфраструктури, перевезення дров, генераторів та іншого необхідного у цей важкий час.🤝Також вдячний партнерам за 17 генераторів, які наші друзі з Німеччини зібрали для Хотина всього за 3 дні! ⚡️Це потужна підтримка для стабільності та енергонезалежності громади.Додатково – інвентар та обладнання для рятувальників, пожежної команди.✊Це не просто підтримка. Це реальні інструменти, які допомагають громаді функціонувати у цю важку зиму воєнного часу. 🤝Щира вдячність партнерам із міст Ален та Тельтов за дружнє плече і солідарність з українським народом: Stadt Ahlen Matthias Harman Stadt Teltow Andre Freymuth Ukraine Hilfe Ahlen e. V. та всім залученим. А також усій команді Хотинська міська рада! Тримаємося. Працюємо далі.
🥀29 січня — День пам’яті Героїв Крут. Трагічна і водночас героїчна дата в історії боротьби за незалежність України.🇺🇦У січні 1918 року біля станції Крути студенти, гімназисти, добровольці прийняли бій із значно чисельнішим ворогом — за вільну Україну. Сьогодні схиляємо голови перед Героями. Вони були юними, але їхній вибір був дорослим і свідомим. І ціною життя довели: свобода не дається без боротьби, а любов до України сильніша за страх.Минуло понад сто років, але історія боляче перегукується з сьогоденням. І сьогодні українці — молоді й досвідчені — знову боронять свою землю від того ж ворога🪖. Їх мужність — приклад для молодого покоління.✊‼️ Отож, разом з нашими військовими давно запланували й організували особливу подію — запрошуємо на військово-патріотичний захід до Дня Героїв Крут з ініціативи та участі наших ветеранів для молоді: 📍Де: Хотинський Будинок школяра ⏰ Коли: 29 січня, початок о 13:00.🙏 Схиляємо голови перед усіма, хто віддав життя за Україну.Пам’ятаємо. Боремося. Переможемо.
🔰 У цих важких реаліях робимо все можливе, щоб усі наші заклади освіти запрацювали в очному режимі і дітки навчалися в класах.🏨 На початку тижня, після прийнятого рішення про дистанційне навчання, протягом двох днів працювали, щоб відновити очне навчання. Адже розуміємо, що дистанційна форма не забезпечить якісний освітній процес.Спочатку запустили декілька шкіл, а на сьогодні з 11 шкіл – уже 9 працюють в очному режимі.Найскладніша ситуація з опаленням – у найбільшому закладі Хотинському опорному академічному ліцеї, у тепломережі якого близько 5 тонн води, які потрібно цілодобово обігрівати, що дуже важко в умовах тривалих відключень електроенергії.Щоб вирішити проблему ми:- організували цілодобове чергування спеціалістів,- забезпечили заклад великим потужним генератором.⚡️🤝Дякую комунальникам, господарській групі, електромонтерам, які знайшли можливості для забезпечення цілодобового обігріву. І всім, хто чергував у котельні минулу ніч.Більше:https://www.facebook.com/share/p/1BfcVdbk4E/