Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ходорівська Січ. Вільні люди.
Añadido 06 dic. 2025

Ходорівська Січ. Вільні люди.

@Khodorivska_Sich
Número de suscriptores: 7 019
Fotos: 8,200
Videos: 2,160
Enlaces: 1,090
Descripción:
Новини, фото, відео та іншу інформацію для публікації - надсилайте за допомогою нашого чат-бота https://t.me/H_Sich_bot Рекламу розміщуємо безкоштовно! Наш Ютуб-канал https://youtube.com/@Sich_Khodoriv
Fuente

Ходорівська Січ. Вільні люди. | ️👁️ Сесія Ходорівського парламенту 16 грудня.На сесію виноситься нова ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ходорівська Січ. Вільні люди. Ходорівська Січ. Вільні люди. @Khodorivska_Sich
2 810 Vistas/Alcance 2025-12-11 13:23 Mensaje №17265
👁️👁️ Сесія Ходорівського парламенту 16 грудня.На сесію виноситься нова Програма для відзначення сторічного ювілею 1-ї школи Ходорова в 2026 році.Це славна школа з своїми традиціями і історією.Звісно, що потрібно відзначити ювілей. Але ювілей навчального закладу це  не про витрати на застілля.На "фуршетні столи на 3-х поверхах школи" пораховано витрати- 109 800 грн.Для порівняння для оновлення елементів матеріально-технічної бази витрати прогнозують у 2500 грн, на відновлення музею- 50 000 грн. Пріоритети відчуваєте?Все це вписується в погану українську  традицію підмінити суть події і перенести фокус урочистостей і енергію на організацію прийнять, фуршетів і столів з численними тостами-промовами. Тоді, як всі сенси дати відходять на задній план. Сьогодні відбулася профільна депутатська комісія, де це питання було в порядку денному. Але питання не прозвучало під час трансляції. На декілька хвилин почалися технічні проблеми з мікрофоном, мабуть якраз під час озвучення питання доповідачем, пані Наталією Калинець...Доречі, на сесії будуть голосувати за присвоєння школі імені Ігоря Калинця.Розуміємо, що цей допис зараз набуде розголосу, щось буде протрактовано, що не так зрозуміли, хтось скаже, що ми заважаємо жити і творити громаді, когось викличуть на килим, в когось настрій буде зіпсований, а хтось буде думати про фуршет.Але, пані і панове, в нас кінець кінців війна. І закривати очі на такі події не будемо. Робіть висновки, почуйте думку збоку, міняйтеся. Сподіваємося на порозуміння. Допис не для того, щоб нашкодити комусь персонально.Ходорівська Січ 💙 💛