Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ХЕРСОН-ЖИТТЯ-ПІСЛЯ-ОКУПАЦІЇ
Añadido 14 jul. 2024

ХЕРСОН-ЖИТТЯ-ПІСЛЯ-ОКУПАЦІЇ

@Khersonlife_after_the_occupation
Número de suscriptores: 1 047
Fotos: 71,900
Videos: 25,400
Enlaces: 62,900
Descripción:
ЦЕЙ КАНАЛ ТІЛЬКИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ = ТА ДЛЯ ТИХ ХТО ПО - СПРАВЖНЬОМУ ЛЮБИТЬ УКРАЇНУ. @Khersonlife_after_the_occupation

👥 Número de suscriptores

1 047
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +7
Promedio/Mes:: +12

👁️ Vistas promedio por mensaje

206
Promedio/Día:: 184
Promedio/Tiempo:: 272
ERR: 19.68%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 11
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

⚠️💥 Україна пропонує Польщі консультації щодо захисту від дронів. Ми знаємо, як протидіяти кожному типу БПЛА, що має рф, – Зеленський.Ще тези з зустрічі лідерів: 👇⚒️ Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові нашої держави. Сьогодні ми обговорювали це питання, – Зеленський🤨Однією з тем перемовин було те, що Україна неналежно оцінює допомогу поляків. Поляки мають враження, що їхня допомога Україні не була належно оцінена. Він додав, що влада в Києві має інструменти, щоб підтримувати або відкидати цю тенденцію, – Навроцький.⚠️Обмін МіГ на антидронові системи не суперечить нашій політиці, після формальностей питання може бути вирішене, – Навроцький.❗️Для нас Польща за столом перемовин дуже важлива. Польща взяла участь у 12 зустрічах Коаліції охочих. Для нас завжди це було важливо. У Женеві був інший формат – двосторонній, американо-український. Далі була зустріч у Берліні, Польща знову брала участь на рівні прем'єра. Я поки не помічав, щоб Польщі не було на основних форматах перемовин, – Зеленський.👀Зовнішні відносини – прерогатива прем’єра Туска, однак обіцяю підтримувати Україну на всіх майданчиках, де буде необхідний голос президента Польщі, – Навроцький.🪖 Польща у стані гібридної війни з рф та Білоруссю вже багато років. Це атаки дронів, нищення польської інфраструктури. Ми свідомі, що щось в Європі змінюється, – Навроцький.🚀 Завершується переміщення "Орешника" на територію Білорусі: ми розуміємо, де він буде, ми передаємо інформацію партнерам. Це загроза багатьом країнам. "Орешник" дронами збити неможливо. росіяни били ним по Україні, тож знаємо, як з ним боротися, наголосив президент, – Зеленський.🤬росія використовує Волинську трагедію для роз’єднання Польщі та України. Ми з президентом Зеленським маємо усвідомлення, що, вирішуючи це питання, ми вибиваємо з-під ніг москви аргументи для спроби роз’єднати нас, – Навроцький.
14 грудня 1918 року гетьман Павло Скоропадський підписав грамоту про зречення від влади.Усім закладам України. Усім військовим частинам. – йшлося у тексті зречення. – Я, Гетьман всієї України, протягом семи з половиною місяців докладав усіх своїх зусиль, щоб вивести край з того тяжкого стану, в якому він перебуває. Бог не дав мені сил впоратися з цим завданням, і нині я, згідно з обставинами, що склалися, керуючись виключно благом України, відмовляюся від влади. Після чого Рада міністрів склала з себе повноваження і передала владу Директорії.Директорія постала 14 листопада 1918-го у Києві в якості верховного органу УНР для повалення гетьманату. По Україні здійнялося антигетьманське повстання. Директорію підримало селянство, згодом – гетьманські війська. 18 листопада збройні формування Директорії вступили у бій з гетьманськими військами під Мотовилівкою поблизу Києва, змусивши їх під вечір відступити.В листопаді в Києві думали, що Петлюра буде розбитий, але я відчував, що справа щодня ускладнюєтся. – писав Павло Скоропадський у «Спогадах». – У моєму штабі йшов розкол. З одного боку, Директорія розповсюджувала плітки, що я зрадив Україні, з іншого боку – російські офіцери говорили, що я веду таємні переговори з Петлюрою для того, щоб зрадити офіцерство. Німці відверто говорили, що це не купка людей (Директорія), а – народне повстання. …Німці запропонували мені летіти на аероплані до Одеси, бо усі шляхи були відрізані. Я вважав, що маю бути тут, де уряд і військо, до кінця. …Ми заключили перемир’я з Директорією…і була впевненість, що все налагодиться. Тринадцятого грудня я займався справами, згодом я дізнався, що усі думали, що я готувався до втечі. Але все було не так. Я просто вірив у долю.Увечері я ліг спати. Вночі, годині о третій я отримав телеграму, в якій Винниченко вимагав остаточної ліквідації Гетьманства. Зранку…донесення ставали тривожнішими. Арсенал взято, військове міністерство взято. Я зібрав свої папери… і поїхав до турецького посланника, який жив у готелі «Паласт». Я усвідомлював, що усе скінчено. На душі від цього було важко. Я думав, чи маю відмовлятися від влади, чи не варто цього робити. На мене вплинули кулеметні черги, які доносилися здалеку. І я подумав, що є чесні люди, які будуть битися за мене, доки не отримають відомостей про те, що вони звільнені від присяги. І я тотчас написав зречення від влади. Мені важко від усвідомлення того, що уся робота, ті переживання, через які я пройшов протягом довгих восьми місяців, такого нерозуміння мене… наблизитися до найпліднішого етапу роботи для спасіння Батьківщини. І усе це так безглуздо зруйновано.Українська Держава припинила своє існування.Надвечір Скоропадський і Долгоруков німецьким ешелоном виїхали з Києва. Гербеля, який відмовився залишати місто, разом з кількома іншими міністрами заарештували і помістили до Лук'янівської в'язниці.У ніч проти 15 грудня владу в Києві перебрав Революційний комітет на чолі з директором департаменту загальних справ Міністерства віросповідань Української Держави соціал-демократом Володимиром Чехівським, який одночасно очолив і спеціально створену Раду комісарів, яка мала взяти під контроль діяльність державного апарату.19 грудня 1918 року Директорія разом з Головним штабом Українських республіканських військ урочисто в'їхала до Києва. Через п'ять днів нею на об'єднаному засіданні міністерств, керуючих міністерствами та комісарів міністерств було ухвалено Декларацію про відновлення Української Народної Республіки і сформовано коаліційний уряд — Раду Народних Міністрів.
@Khersonlife_after_the_occupationВійна дуже дорого коштує. Росія зараз витрачає на війну шалені гроші. Настільки шалені, що це просто неможливо було уявити навіть в фантазіях. Які ніяким чином не зможе повернути в найближчі роки або навіть десятиріччя. Те що Росія спалила в топці війни за ці роки, в найближчій перспективі неможливо відновити чисто економікою силами самої Росії. І ніякі союзники типу Китаю не будуть це робити. То з якого дива, Путін буде зупинятись без отримання якоїсь вигоди? Ну от хоч одну причину назвіть? Те що вони прорахувалися в 22, то вже історія, яку їм за будь яку ціну треба виправити. Те що він не знає як вийти з війни? Та ладно. Повний переход економіки на військові рейки, та бюджет 2026 тільки про це і кажуть. Путіну потрібен трофей. Такий щоб перекрити весь негатив. А негатив є. І збільшується. Хоча це не зменшує ніяким чином спроможність росіян терпіти "батоги баріна", та затягувати паски ще тугіше. І розвалена вщент Донецька та Луганська області які також потребують колосальних коштів це не той переможний трофей що закриє всі питання. Навіть якщо влада пристане на пропозиції Трампа.Зупинити Путіна може тільки повний колапс економіки, яка ляже під тиском санкцій та блокади. Але поки цього не станеться, він буде намагатись перемогти. Росіяни не збираються зупинятись. Їм це тупо не вигідно. У них зараз або повна поразка або перемога з (повна окупація та пограбування України і вірогідне вторгнення в Європу) обкладанням даниною Європи. Не треба ілюзій. Росія затягує час і намагається позбутись санкцій, та зменшити якимось чином підтримку України від партнерів. Росія зараз має проблеми в економіці найбільші за весь час. І кожного тижня вони поглиблюються. А нам треба протриматись на один день довше них. А це можна тільки якщо реально дивитись на речі. Заколисування "два три тижні", та "дуже скоро війна закінчиться", вже зіграли з нами поганий жарт.https://t.me/dKirDlJYbtYyYTM6ПІДПИШИСЬ👆НА УКРАЇНСЬКУ ГРУПУ ТА ПОШИРЮЙ УКРАЇНСЬКЕ 🇺🇦
«Катєріна заснувала Дніпро й Одесу», -такі тези часто бачу в коментарях ТТ: так працює російська імперська SMM-стратегія — зайшов на готове, намалював табличку й назвав себе засновником. Класичний рейдерський захват, тільки у XVIII столітті.👉 Факт №1.На території сучасного Дніпра люди жили тисячі років до Катерини.Козацькі поселення? Були. Запорозькі форпости? Були. Кам’янські й Новокодакські слободи? Теж були — задовго до того, як імперія вирішила приліпити ярличок «Єкатеринослав».Катерина не «заснувала» Дніпро — вона просто перейменувала та переформатувала вже існуючі поселення, щоб легше контролювати територію. Це як прийти в чужий офіс, поміняти вивіску й назвати себе «фундаторам бізнесу». Мило, правда?👉 Факт №2.Одеса.До «імперських реформ» там існувало велике поселення Хаджибей, яке згадується ще з XV століття. Там жили українці, татари, євреї, греки — нормальний південний мультикультурний хаб, поки черговий імперський менеджер не вирішив зробити «новий бренд».Тож коли кажуть: «Одесу заснувала Катєріна» — це як сказати, що ти побачила кота на вулиці, дала йому ім’я й тепер офіційно «створила» кота. Геніяльно по-імперськи.👉 Факт №3.Усі їхні «заснування» — це політична технологія:перейменувати → переписати історію → привласнити територію.Стара колоніальна стратегія, нічого нового.Дніпро й Одеса існували задовго до Катерини.Вона нічого не «засновувала» — лише перейменовувала й забирала чуже, як типовий імперський ревізор із мрією про контроль.Міфи руйнуються легко, коли поруч факти, а не пропаганда.
Telegram подав заявку на реєстрацію в рф згідно до закону «про приземлення»Згідно закону, іноземні IT-компанії з аудиторією понад 500.000 користувачів мають відкрити в рф філію або юрособу, зареєструватись в Роскомнадзорі та відповідати на запити РКН. Компанія Дурова вже виконала два з трьох необхідних кроків - відкриття особистого кабінету на сайті відомства, а також електронної форми на своїх ресурсах для звернення російських користувачів.Повідомляється, що в разі легалізації на території рф, месенджер буде зобов'язаний виконувати вимоги російської влади, відповідати на запити силовиків і видаляти заборонений контент.Коротше кажучи, якщо Дуров продовжить беззаперечно слідувати по цій лінії, то Телеграм стане не те щоб повністю підконтрольним російській владі, але буде критично близьким до цього. Ну або в нього є варіант зареєструватись, але не відповідати на запити, але навіщо тоді було заварювати цю кашу?https://t.me/dKirDlJYbtYyYTM6Підпишись👆на Українську спільноту та поширюй Українське
Трамп зайшов в свою соцмережу і якось незрозуміло попогрожував рф та конкретно мєдвєдєву за його слова про можливу передачу Ірану ядерки, попутно підлизнувши путіну«Чи правильно я почув, що колишній президент росії Медведєв недбало вживав слово на літеру «N» (“nuclear” - ядерний!) і говорив, що він та інші країни постачатимуть Ірану ядерні боєголовки? Чи він справді це сказав, чи це лише плід моєї уяви? Якщо він це сказав і якщо це підтвердиться, будь ласка, негайно повідомте мене. До слова на літеру «Н» не слід ставитися так недбало. Мабуть, саме тому путін є «БОСОМ». До речі, якщо хтось вважає, що наше «обладнання» було чудовим протягом вихідних, то найпотужнішим і найкращим обладнанням, яке ми маємо, на 20 років випереджаючи інших, є наші ядерні підводні човни. Вони є найпотужнішою і найсмертоноснішою зброєю, яку коли-небудь будували, і щойно запустили 30 «Томагавків» — всі 30 влучили в ціль ідеально. Тож, окрім наших чудових пілотів-винищувачів, дякуємо капітану та екіпажу!» — написав Трамп.
‘Він бульдог’: людина, що стоїть за успіхом української операції «Павутина», - The Guardian про Василя Малюка📌«Я впевнений, що операції СБУ під керівництвом Василя Малюка стануть предметом книг і фільмів», — сказав один офіцер СБУ на умовах анонімності. «Тому що в порівнянні з тим, що зараз робить Служба безпеки, Голлівуд нервово курить осторонь».📌«Він бульдог», — сказав один високопоставлений український чиновник, який тісно співпрацював з Малюком. «Він не інтелектуал, він не розмірковує і не вагається. Він цілеспрямований»📌 «Але він не злий — це важливо», — додало джерело. «Часто ті, хто очолює ці організації, є злими. Малюк не хоче нікого образити, але знає, що іноді йому доводиться це робити».📌 «Однією з хороших ознак операції «Павутина» є те, що вона не витікла», — сказав один високопоставлений співробітник української служби безпеки. «Він позбувся багатьох зрадників. Не всіх, бо це неможливо. Але багатьох».https://t.me/dKirDlJYbtYyYTM6Підпишись👆на Українську спільноту та поширюй Українське
Росіяни по-звірячому вдарили по Сумах. Просто по місту, по звичайних вулицях – з реактивної артилерії. Абсолютно свідомий удар по цивільних. Зараз триває рятувальна операція. Багато поранених. Станом на цей час відомо про трьох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Усі служби задіяні, щоб допомогти всім постраждалим. Відомо про щонайменше один снаряд РСЗВ, що не розірвався. Цей снаряд пробив стіну кімнати звичайної квартири на 9-му поверсі. Все, що треба знати про російське «бажання» закінчити цю війну. Очевидно, що без тиску світу, без рішучих кроків Сполучених Штатів, Європи та всіх у світі, хто має силу, Путін не погодиться навіть на припинення вогню. Жодного дня Росія не припиняє ударів по містах і селах України. Кожного дня ми втрачаємо своїх людей через російський терор. Щодня Росія дає приводи для посилення санкцій проти неї та збільшення підтримки нашого захисту. І я дякую всім у світі, хто просуває саме такий порядок денний: санкції за агресію та вбивства людей, допомога захисту життя українців.https://t.me/dKirDlJYbtYyYTM6Підпишись👆на Українську спільноту та поширюй Українське
Російська ціна на нафту впала до дворічного мінімуму і на 40% нижче закладеного в бюджеті рівня — Reuters▪️Російська ціна на нафту в рублях впала до дворічного мінімуму нижче позначки 4 000 рублів за барель і приблизно на 40% нижче, ніж заплановано у федеральному бюджеті, що чинить тиск на рф, яка і так страждає від зростаючого дефіциту бюджету.▪️На тлі очікувань, що видобуток перевищить споживання, світові ціни на нафту втратили понад 10% за шість сесій поспіль і впали більш ніж на 20% з квітня, коли тарифні війни президента США Трампа спричинили зростання ставок на уповільнення світової економіки.▪️За підрахунками Reuters, середня ціна на російську суміш Urals і ВСТО впала 2 травня до 48,92 долара за барель, або 3 987 рублів, що більш ніж на 40% нижче від 6 726 рублів, які уряд спочатку планував на цей рік. Дані видання свідчать, що це найнижчий показник, починаючи з травня 2023 року.▪️Падіння цін на енергоносії, на які припадає третина доходів федерального бюджету рф, спонукало уряд минулого тижня підвищити прогноз дефіциту бюджету на 2025 рік до 1,7% ВВП з 0,5% на 2025 рік.▪️Якщо рф хоче підтримувати фінансування своєї військової машини на нинішньому рівні, то їй доведеться підвищувати податки та урізати соціальні програми.▪️Учора Трамп заявив, що москва і Київ хочуть врегулювати війну в Україні і що хуйло зараз більш схильний до миру після нещодавнього падіння цін на нафту.
@Khersonlife_after_the_occupationСБУ затримала агента фсб, якого рашисти намагалися «втемну» підірвати біля херсонського ТЦКСлужба безпеки зірвала ще одну спробу фсб здійснити теракт в Україні. За результатами спецоперації затримано російського агента, який готував вибух біля ТЦК у Херсоні.Як встановило розслідування, за завданням рф терорист мав залишити сумку із саморобним вибуховим пристроєм (СВП) на вході до військової адмінбудівлі. В цей момент російська спецслужба планувала дистанційно підірвати вибухівку разом зі своїм агентом.Співробітники СБУ завчасно викрили ворожі наміри і затримали фігуранта «на гарячому», коли він перебував біля місця запланованого теракту.За даними слідства, виконавцем замовлення окупантів виявився безробітний мешканець Черкас, який потрапив у поле зору фсб через Телеграм-канали з пошуку «швидких» заробітків.Після виконання ворожих «тестових завдань» на Черкащині, де він підпалив об’єкти Укрзалізниці, агента «відрядили» до Херсона для підготовки теракту. Там він отримав геолокацію схрону, з якого потім забрав готовий СВП.Також зрадник встановив на свій телефон спеціальну програму, за допомогою якої фсб відслідковувало кожен його крок.У такий спосіб російська спецслужба планувала дізнатися про перебування агента, щоб підірвати його з вибухівкою біля ТЦК.Наразі слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за декількома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 113 (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану); ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 258 (замах на вчинення терористичного акту).Зловмисник перебуває під вартою без права внесення застави. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Черкаській та Херсонській областях спільно з вибухотехніками Національної поліції за процесуального керівництва Херсонської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону та Черкаської обласної прокуратури.https://t.me/dKirDlJYbtYyYTM6Підпишись на Українську спільноту та поширюй Українське 🇺🇦