Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Несемось!
Añadido 01 ago. 2021

Несемось!

@Katimsya
Número de suscriptores: 28 058
Fotos: 6,960
Videos: 3,550
Enlaces: 10,600
Descripción:
Клуб громадянського суспільства. Спецслужби та політика Контакт: @PetrShu Підтримати канал PayPal [email protected] Приват https://www.privat24.ua/send/1wrtn Моно https://send.monobank.ua/jar/8xRWXHtimZ

👥 Número de suscriptores

28 058
Promedio/Día:: -46
Promedio/Tiempo:: -140
Promedio/Mes:: +27

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 704
Promedio/Día:: 3,430
Promedio/Tiempo:: 3,299
ERR: 13.2%

📊 Mensajes por Día

4.3
Último día: 9
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 4.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-02-26
Oficialmente no confirmado 2024-02-25
Oficialmente confirmado 2024-02-24
Oficialmente no confirmado 2024-02-18
Oficialmente confirmado 2023-10-29
Oficialmente no confirmado 2023-10-25
Oficialmente confirmado 2023-10-07
Oficialmente no confirmado 2023-10-05
Oficialmente confirmado 2023-10-02
Oficialmente no confirmado 2023-09-30
Oficialmente confirmado 2023-09-07
Oficialmente no confirmado 2023-09-05
Oficialmente confirmado 2023-08-14
Oficialmente no confirmado 2023-08-13
Oficialmente confirmado 2023-03-28
Oficialmente no confirmado 2023-03-27
Oficialmente confirmado 2023-01-05
Oficialmente no confirmado 2023-01-04
Oficialmente confirmado 2022-12-27
Oficialmente no confirmado 2022-12-23
Oficialmente confirmado 2022-08-10
Oficialmente no confirmado 2022-08-06
Oficialmente confirmado 2022-07-15
Oficialmente no confirmado 2022-06-30
Oficialmente confirmado 2022-06-29
Oficialmente no confirmado 2022-06-21
Oficialmente confirmado 2022-06-10
Oficialmente no confirmado 2022-06-07
Oficialmente confirmado 2022-05-31
Oficialmente no confirmado 2022-05-30

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,700 24-11-15 09:36
СБУ за сприяння Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського затримала «крота» російського гру, який передавав рашистам плани спецоперацій Сил оборони в тилу ворогаВійськова контррозвідка та слідчі Служби безпеки за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України та Командувача ССО затримали «розконсервованого» агента російської воєнної розвідки (більш відомої як гру).Зловмисником виявився підполковник, командир одного з підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ, якого окупанти завербували ще до початку повномасштабної війни.Навесні 2024 року його дистанційно «активував» кадровий співробітник російського гру і визначив завдання: передавати рашистам плани бойових операцій Сил оборони в тилу ворога.Найбільше агресора цікавили розвіддані про диверсійно-розвідувальні рейди українських спецпризначенців за лінію фронту на Запорізькому, Херсонському та Кримському напрямках.Для виконання ворожого завдання «кріт» використовував своє службове становище, завдяки якому отримував інформацію про заплановані маршрути переміщення воїнів Сил оборони, їхнє озброєння та «цілі».Окупанти планували використати цю інформацію для ліквідації українських спецпризначенців на лінії фронту або за її межами – на тимчасово захопленій частині території на півдні України.Також агент «зливав» своєму російському куратору дані про інші підрозділи Сил оборони.У результаті спецоперації військова контррозвідка СБУ поетапно задокументувала злочини зрадника і затримали його.Одночасно було проведено комплексні заходи для убезпечення локацій Сил оборони.За даними слідства, фігурант був завербований воєнною розвідкою рф через своїх знайомих у росії, з якими він підтримував зв’язок.Під час обшуків у затриманого вилучено засоби конспіративного зв’язку, комп’ютерну техніку, мобільний телефон та накопичувачі інформації.Слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.Спецоперацію проводили спільно зі слідчими Одеського управління СБУ за процесуального керівництва прокуратури.
👁 5,000 24-11-12 12:29
🪖 Чудовий вівторок, щоб поговорити про важливе. Друзі, ми шукаємо партнерів: інституційних донорів для фонду та системних донорів для СТОМене звуть Петро Шуклінов. Я - журналіст, більше 15 років в професії. Рік тому добровільно приєднався до ЗСУ. А також наша команда відкрила автосервіс, який безкоштовно ремонтує армійські машини.За час роботи ми вже повернули до життя більше 400 машин. На фронт купили більше 250. На сьогодні ми ремонтуємо до 25 машин Сил оборони щомісяця. Такого більше ніхто не робить в Україні. У всякому разі - в такій кількості. Все це - завдяки вам і тільки вам.Наша команда налічує понад 20 людей. І нам потрібна інституційна підтримка / системна підтримка автосервісу.🫵 Системна робота потребує вас. Якщо можете донатити щомісяця $300 - $500 - $1000, тоді напишіть мені. Запрошу до нас на базу. Все покажу. Все прозоро і зрозуміло. Ми - народний проект.Ми існуємо, бо український народ хоче перемогти. Ми будемо працювати далі, щоб тисячі військових отримали свої машини. Завдяки вам. Несемось!Контакт: @PetrShu
👁 5,500 24-10-30 08:36
👁️‍🗨️ Військове виробництво. За 10 місяців 2024 року Міноборони спільно з Мінцифрою законтрактували 1,6 млн дронів різних типів на суму понад 114 млрд грн, повідомляє оборонне відомство. Із цього обсягу постачальниками вже виконано замовлення у 1,2 млн дронів на суму понад 81 млрд грн.***І цього вже мало. Потрібно в десять разів більше. І так можна казати майже про все - постачання легкових автомобілів (потрібно в десять разів більше), власне виробництво боєприпасів, мін, патронів (потрібно в 100 разів більше), власні ракети балістичні та крилаті, ракети ППО (в тисячу разів більше).План наступного року - максимальне власне виробництво. Тому країна все більше залучає грошей саме у вітчизняний ВПК. Тому відкриваються чотири німецько-українські заводи. Тому відкриваються турецько-українські заводи. Та з десятками інших країн. Бо потрібно ще більше. Ще більше. Ще більше.І, якщо раптом хтось вирішив, що донатити не треба - треба. Потреб завжди більше за наявні можливості. Тому донатити будемо завжди.[магазин артефактів][канал інсайдів та історій]
👁 6,300 24-10-28 22:52
👁️ Медіа. Як Безос вистрілив собі в ногу і розвалює одне з найбільших медіа, щоб догодити ТрампуБільше 200 000 платних підписників з 2,5 млн вже скасували підписку на The Washington Post, повідомляє NPR.Кількість підписників продовжує швидко скорочуватись.За тиждень до виборів мільярдер заборонив журналістам опублікувати редакційну колонку на підтримку Харріс.Експерти кажуть: якщо б Безос заборонив займати сторону (видання робить це останні 36 років) рік чи два тому - це можна було б розцінювати як зміну бізнес-стратегії. Проте він зробив це за тиждень до виборів, хвилюючись за вплив на свій бізнес.Після цього ряд журналістів та колумністів пішли з видання, натякаючи на цензуру в медіа, хоча "Трамп ще навіть не став диктатором".Першим пішов головред відділу думок WP Роберт Каган, автор книги "Повстання: як антилібералізм знову розриває Америку на частини".У 2023 році він написав колонку "Диктатура Трампа: як її зупинити". Він також звинуватив Трампа в "антиукраїнських настроях" і припустив, що колишній президент може знищити демократію в разі переобрання. Покинув редколегію видання (але поки не звільнився) і Девід Хоффман. Журналіст отримав Пулітцерівську премію за день до рішення Безоса. Хоффмана нагородили за матеріали про нові технології та тактику, яку авторитарні режими використовують для придушення інакомислення."Протягом десятиліть редакційні статті Washington Post були маяком світла, сигналізуючи про надію дисидентам, політичним в’язням і безголосим", - написав Хоффман у листі в понеділок."Коли жертви репресій переслідували, засилали, ув’язнювали та вбивали, ми дбали про те, щоб увесь світ дізнався правду… Я вважаю, що ми зіткнулися з дуже реальною загрозою автократії у кандидатурі Дональда Трампа", - додав Хоффман у своєму листі до керівника редколегії Девіда Шиплі. "Я вважаю неприйнятним і недобросовісним, що ми втратили свій голос", - зазначив журналіст.У понеділок Шиплі провів суперечливу зустріч із десятками співробітників відділу громадської думки, які поставили йому "важкі запитання".Шиплі сказав, що намагався відмовити Безоса, але йому це "не вдалося".На цьому фоні 21 колумніст WP написали спільну колонку, в якій розкритикували рішення Безоса.Каган: "Ми фактично схиляємо коліна перед Дональдом Трампом, тому що боїмося того, що він зробить".Він також повідомив, що представники аерокосмічної компанії Безоса Blue Origin зустрілися з Трампом через кілька годин після того, як рішення стало публічним.***Так ми все одно дізнались, що журналісти на боці Харріс. А Безос - на боці грошей і своїх страхів. Багато журналістів WP почали писати, що через це рішення не можна карати все медіа. Але я так не вважаю. Якщо в тебе немає принципів і яєць - на підтримку ти не заслуговуєш. [магазин артефактів][канал інсайдів та історій]
👁 5,100 24-10-11 13:50
👁️ Думки. Я не здивований, що інтерес людей до війни та зборів впав. Не відчуваю через це жодних емоцій. Інколи я думаю, що найкраще рішення і для мене особисто - це зупинити це все, втомитись і забути. Жити своє життя. Служити в міру сил. Але не рвати жили. Не намагатись зробити більше, ніж можу.Але я знаю, що мужикам треба машини. Вони врятують їх життя. Тому закрий пздк, Петро, і роби. Вставай о шостій. Ний трохи, що не про таке життя ти мріяв. І роби.А збір? Ну що збір. В кінці місяця знову прийдуть 50 китів і махом закриють потреби. Вони теж підписались на це з дурної голови. А тепер - хочеш чи ні - треба штовхати. Майже три роки 50 людей приходять і кажуть: ні, давай, працюй далі, ось тобі ще денек, роби.Тому мені так не пощастить, як тим, хто спокійно скролить далі. Я не закрию соцмережі, щоб не читати новин. Не відпишусь від каналів і сторінок, де є збори. Не зможу зробити вигляд, що все гаразд. Скоро вже рік як до всього іншого додалась армія. Яка дисциплінує і формує - і в цьому велика користь. Але з армії я також не можу вийти. Так само, як і з усього іншого - я маю їхати потягом цих обставин з побратимами та посестрами до самого кінця.Ну і військове СТО. Воно вже працює на 90% своєї потужності. Великий організм, який скоро зробить більше 200 машин за перший рік роботи. 200 фронтових машин, повернутих в бій безкоштовно для військових - завдяки вам. А до них додайте більше 200 машин, закуплених для фронту. Це також - Ви. А ще підопічні підрозділи. Мобільні вогневі групи, які ми з вами спорядили і підтримуємо.Закрити все і забути не вийде. Я свідомий того, що в цьому я назавжди. І після війни - також, бо треба буде рятувати життя ветеранів та переселенців. А кому це робити, як не нам з вами. Думаєте будуть інші люди? Ні, це ми з вами будемо робити.Отже.Як би мені не хотілось повернутись в інше життя, де все було в кольорах і перспективах - цього більше ніколи не буде. Я кинув пити взагалі. Перший рік алкоголь рятував нервову систему від жахів реальності. З алкоголем було простіше. Але далі ховатись не можна.Я не сховаюсь ні від себе, ні від вас, ні від своєї країни. Я знаю, що все буде добре. Я знаю, що ми просто маємо йти далі. Я знаю, що нас сотні тисяч. І попереду в нас складні часи.Вони не будуть такими, про які ми мріяли. Але ці нові часи будуть справжніми і нашими. Збудованими свідомою боротьбою. Моїм поколінням героїв - військових і цивільних.А отже - все буде добре. Я знаю, що все буде добре. Потрібно тільки продовжувати робити більше. Продовжувати йти вперед.[магазин артефактів][канал інсайдів та історій]
👁 5,400 24-07-24 10:48
👁️‍🗨️ Таємні операції. За даними російських медіа, виконавець страти Торгашова залишив Росію на літаку, затримати його не вдалось.З чим його і вітаємо!А тепер щодо того, що "Торгашова заперечує замах". Російське опозиційне видання Агентство з'ясувало, що Торгашових - двоє. Підірваний Торгашов - офіцер ГРУ. Не підірваний Торгашов - офіцер центру управління стратегічними ракетними військами.☝️ в військовій частині 33790, дійсно, служить високопоставлений офіцер. Частина 33790 це центр управління ракетними військами стратегічного призначення. Однак замах був не на нього.☝️ разом з Майєю Торгашовою на Синявинській вулиці живе інший Андрєй Торгашов. І він власник сріблястої Toyota Land Cruiser Prado 2009 року випуску. Машину такого кольору підірвали.☝️ відповідно до витоків, у 2016 році цей Торгашов отримував дохід у військовій частині 45807 як старший офіцер направлення. Частина 45807 розташована в будинку 76б по Хорошівському шосе. На цю адресу розташований комплекс будівель ГРУ.☝️ військова частина 45807 згадувалася і у зв'язку з іншим вибухом у Москві. У середині квітня у столиці на Коровинському шосе вибухнув інший позашляховик Toyota Land Cruiser Prado. Під час вибуху поранення отримав екс-співробітник Служби безпеки України Васілій Прозоров, який зрадив присязі і втік в РФ. ☝️ Як з'ясувало Агентство, ту машину страхував співробітник ГРУ, який отримував дохід у частині 45807.☝️ Агентство зателефонувало Торгашову та його дружині. Майя Торгашова попросила не дзвонити і поклала слухавку, у самого офіцера вмикається автовідповідач.☝️ У Торгашова з центру управління стратегічними ракетними військами немає Toyota Land Cruiser, а його дружину, ймовірно, звуть не Майя.#таємніоперації [магазин артефактів][канал інсайдів та історій]
👁 5,700 23-10-19 20:23
🇺🇦 Я хочу сказати прості тези про виживання нації і перемогу.Громадянське суспільство у війні не може святкувати весілля на мільйони. У нього зранку гроби, вдень ракети по лікарнях, а під вечір тривога. Весілля під час війни можна зробити скромним. Можна відкласти пишне царське святкування до перемоги. А гроші віддати на прискорення цього дня.Громадянське суспільство у війні не може робити дороговартісні покупки, не віддавши хоча б половину від вартості покупки на підтримку армії. Спочатку перемога, спочатку максимум для війська, а потім розкіш. Якщо у вас не так - тоді готуйтесь до окопу, війна не закінчиться ніколи. Немає кому це робити, окрім нас.Громадянське суспільство не може відправляти на війну дітей. Але прямо зараз покоління 18-27 має не тільки знищувати алкоголь (це, звісно, важливо), але також готуватись до війни на обовʼязкових військових курсах вихідного дня для всіх абсолютно молодих людей без ком і розділових знаків по категоріям - чий це син, чий це онук, чия це донька. Це ніяк не завадить демографічній ситуації. Але підготує націю до спротиву.Громадянське суспільство вимагає рівних правил для всіх. Під час війни відчуття справедливості загострюється. Це означає, в першу чергу, відповідальність влади. На прикладі армії: хороший командир особисто демонструє приклад поведінки. Який командир - такий підрозділ. Але коли командир поганий - здорова бюрократична інфраструктура має позбавити його права впливати на долю людей. Я це пишу зараз про політику і чиновників, які втратили довіру суспільства. А також тих, хто постійно дискредитує звання представників народу / органів центральної влади / місцевих чиновників.Громадянське суспільство вимагає боротьби з корупцією. Корупція під час війни - це державна зрада. Якщо хоч один корупціонер отримав індульгенцію, бо він зі стану "своїх" - це державна зрада всіх, хто промовчав і не встав в повний зріст, щоб повернути справедливість на стіл. Памʼятайте це.Громадянське суспільство веде війну в окопах. Громадянське суспільство тягне реформи. Громадянське суспільство донатить. Громадянське суспільство не опускає рук. Бо хоче зберегти родину - а значить свій дім. Свій дім - а значить своє місто. Своє місто - а значить свою країну і націю.Найкращий час повернути країну обличчям до справедливості називається "сьогодні".Це прості тези про виживання і перемогу.[магазин артефактів][канал інсайдів та історій]
👁 6,600 23-10-10 22:02
🪖 Про наступ російських нацистів в районі Авдіївки. Дві оцінкиЮра Бутусов:"Росія розпочала великий наступ на Авдіївку - почалась ще одна з одна з визначальних битв війни Авдіївка має стратегічне значення для РФ, оскільки це місто є фактично воротами у Донецьк - основний комунікаційний вузол на окупованих територіях. І для того, щоб закріпитись на захопленому Донбасі Путіну потрібно відсунути лінію фронту від Донецька.У 2022-му російські війська вели наступ на Авдіївку, намагаючись глибоко охопити місто з обох флангів. Однак російський наступ було зупинено через героїчний спротив українців. Битва за Авдіївку буде більше запеклою, ніж битва за Вугледар взимку. Наявність щильної забудови Донецька та Ясинуватої сприяє прихованим діям, розгортанню среед житлових районів артилерії, прихованим діям бронетехніки. Росія зосередила значні сили авіації, яка використовує високточну зброю, велику кількість снарядів, які могли отримати від Північної Кореї та Ірану. Росіяни намагаються створити велику перевагу у дронах. Російські дрони разом з артилерію застосовуються для ураження передових позицій, ворог намагається відкрити шлях своїй піхоті та танкам, щоб проломити бойові порядки наших військ в першу чергу застосуванням великої кількості вискоточних боеєприпасів. Основний удар завдається з півдня Авдіївки. На відміну на Авдіївку, який тривав з липня 22-го по березень 23-го років, зараз охоплення міста заплановано по більш короткій дузі. Але ворог намагається уникнути боїв у міській забудові, і створити загрозу оточення для наших військ у місті.Ситуація дуже серйозна, битва за авдіївку потребує зосередження усіх сил. У сил оборонри України також є свої переваги у цьому районі. Ми добре розуміємо куди та як збирається йти ворог. Але ці переваги треба реалізувати. Почалась дуже важка битва".Deepstate:"Сьогодні на Авдіївському відтинку був один з найважчих днів.Ворог пішов кількома колонами, до того ж набитими десантом. Як ми казали вдень, це все було під акомпанемент арти, авіації та ракет. Колони наступали з Красногорівки, Новоселівки Другої, Водяного, Пісків та Веселого. Звісно, піда**м вдалося захопити певні позиції, але враховуючи кількість особового складу та техніки, яка була задіяна, результати просто плачевні для ворога.Кацап надіявся на бліцкриг. Втрати техніки колосальні, скоро будуть аналітики то рахувати. Було проведено висадку сотень піхотинців, які і досі блукають по сірій зоні. Бої продовжуються. Дійсно все могло бути значно гірше, але злагоджена робота Сил Оборони дала результат. Звісно, без втрат не обійшлося. В мережі гуляли заяви про вхід кацапів у Бердичі - це лише чергова хвора волога фантазія пропагандистів. Звісно не все радужно біля Авдіївки, але першу навалу реальної совєцкої армії було відбито".[магазин артефактів][канал інсайдів та історій]
👁 5,200 23-09-19 20:09
🫡 Щоб не забувати, чому Україна підтримує Азербайджан. І чому "Нагорно-Карабахська республіка" має зникнутиУ лютому 2022 року сепаратисти НКР привітали Путіна з рішенням анексувати Донецьк та Луганськ. Голова терористів, який називав себе керівником "Нагорно-Карабахскої Республіки" Араїк Арутюнян, тоді заявив:"Мы убеждены, что Республика Арцах, которая имеет необходимые и бесспорные исторические, политические, правовые и моральные основания, заслужила международное признание своего суверенного государства. Поздравляем народ Донбасса с этим историческим событием".Ми нічого не забули. Тому, в свою чергу, бажаємо народу Азербайджану покінчити з сепаратистами і відновити конституційний устрій своєї країни. І, так би мовити, вітаємо з цією історичною подією.Окремо про Вірменію (я розділяю терористів НКР та Вірменію). Дуже поважаю вірмен та Вірменію. Розумію складність ситуації. І тому бажаю їм якнайскоріше зробити правильні висновки про Росію, ОДКБ, російську церкву та русскій мір. Чим скоріше зіскочете з цього потягу в пекло, тим швидше повернетесь до нормального життя. Переходьте на світлу сторону історії.[магазин артефактів][канал інсайдів та історій]