Fuente
Несемось! | Щоб не забувати, чому Україна підтримує Азербайджан. І чому "Нагорно-К...
5 200 Vistas/Alcance
2023-09-19 20:09
Mensaje №5989
🫡 Щоб не забувати, чому Україна підтримує Азербайджан. І чому "Нагорно-Карабахська республіка" має зникнутиУ лютому 2022 року сепаратисти НКР привітали Путіна з рішенням анексувати Донецьк та Луганськ. Голова терористів, який називав себе керівником "Нагорно-Карабахскої Республіки" Араїк Арутюнян, тоді заявив:"Мы убеждены, что Республика Арцах, которая имеет необходимые и бесспорные исторические, политические, правовые и моральные основания, заслужила международное признание своего суверенного государства. Поздравляем народ Донбасса с этим историческим событием".Ми нічого не забули. Тому, в свою чергу, бажаємо народу Азербайджану покінчити з сепаратистами і відновити конституційний устрій своєї країни. І, так би мовити, вітаємо з цією історичною подією.Окремо про Вірменію (я розділяю терористів НКР та Вірменію). Дуже поважаю вірмен та Вірменію. Розумію складність ситуації. І тому бажаю їм якнайскоріше зробити правильні висновки про Росію, ОДКБ, російську церкву та русскій мір. Чим скоріше зіскочете з цього потягу в пекло, тим швидше повернетесь до нормального життя. Переходьте на світлу сторону історії.[магазин артефактів][канал інсайдів та історій]