Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Несемось!
Añadido 01 ago. 2021

Несемось!

@Katimsya
Número de suscriptores: 28 058
Fotos: 6,960
Videos: 3,550
Enlaces: 10,600
Descripción:
Клуб громадянського суспільства. Спецслужби та політика Контакт: @PetrShu Підтримати канал PayPal [email protected] Приват https://www.privat24.ua/send/1wrtn Моно https://send.monobank.ua/jar/8xRWXHtimZ
Fuente

Несемось! | 35 000+ вбитих і покалічених росіян за місяць. Ми знищуємо більше, ніж...

Logotipo de la comunidad de telegram - Несемось! Несемось! @Katimsya
3 360 Vistas/Alcance 2026-04-03 19:02 Mensaje №16285
35 000+ вбитих і покалічених росіян за місяць. Ми знищуємо більше, ніж вони встигають мобілізувати.Але що смішно: вони досі вірять, що РФ може все, просто… не хоче!◾️ влаштувати свою "Павутину"? Прост вєрхушка нє хочєт◾️ знищити все керівництво України, як США в Ірані? Просто вєрхушка нє хочєт◾️ гелікоптерами вивезти Зеленського, як США зробили з Мадуро? Просто вєрхушка нє хочєтІ так далі.Марять в брєду.Порівнюють себе з величними.Але Росія - це свинарник, це не країна.Росія - це failed state, країна, що не відбулась.Найбільша в світі помилка з необмеженим природним ресурсом. Найбільша кількість всього в світі! Від золота до урану - є абсолютно все.Але Росія навіть не в топ-10 економік світу. Росія не вміє розпоряджатися ресурсами.Росія - це найбільша помилка нашого континенту.І навіть пілотований космос втратила. В той час як Україна бере участь в програмі Artemis. І ось люди знову летять до Місяця.А Путін продовжує відправляти русскіх в мʼясні штурми. І це дуже добре. Адже якби ворог був розумний - нам було б важче.Росію. Треба. Добивати.