Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Несемось!
Añadido 01 ago. 2021

Несемось!

@Katimsya
Número de suscriptores: 28 058
Fotos: 6,960
Videos: 3,550
Enlaces: 10,600
Descripción:
Клуб громадянського суспільства. Спецслужби та політика Контакт: @PetrShu Підтримати канал PayPal [email protected] Приват https://www.privat24.ua/send/1wrtn Моно https://send.monobank.ua/jar/8xRWXHtimZ
Fuente

Несемось! | ️ Думки. Амбіційна мета для України - це проактивні дії з захисту наці...

Logotipo de la comunidad de telegram - Несемось! Несемось! @Katimsya
4 360 Vistas/Alcance 2026-01-10 16:21 Mensaje №14599
👁️ Думки. Амбіційна мета для України - це проактивні дії з захисту національних інтересів.◾️ Час вирішити питання режиму Придністров'я. Російський анклав під боком України має зникнути. Навіть бойових дій не буде. Тихо і мирно все відбудеться. Молдова та Румунія - наші близькі союзники - мають отримати чітку пропозицію. Друзі, дорогі, можемо діяти разом. Можемо діяти ми самі. Можемо повернути вам. Можемо організувати свій тимчасовий протекторат. Але росіян там не буде. Дати два місяця. І діяти.◾️ Режим в Білорусі. Лукашенуо пропустив танки та літаки на Київ. Пропускає ракети та БПЛА. Тероризує наших союзників на кордоні з Євросоюзом. Потрібно діяти. Як мінімум дати на рівні Сил безпілотних систем зрозуміти старому маразматику в Мінську: погано себе поводитимеш - житимеш в бункері.◾️ В Чорному морі треба блокувати і топити все, що хоче торгувати з Росією. Оголосити повне ембарго і попередити всіх: будете торгувати - майте на увазі, що вас чекають проблеми. Будете тонути. Будуть атакувати з неба і з моря. За дозволом - до Києва.◾️ В небі над Росією оголосити безполітну зону. Хочете літати до Росії, перевозити вантажі - ок, але аеропорти та літаки легальні цілі, ми попередили. А хочете ви всі торгувати з Росією, як звикли - маєте зробити все, щоб Росія припинила війну проти України. А як не хочете нічого робити, а тільки закривати очі і заробляти кеш - будемо всім нагадувати, всіма доступними способами, що російсько-українська війна стосується всіх на цій планеті. А не тільки нас.Треба бути амбіційнішими. Треба перевертати дошку.[магазин артефактів][канал інсайдів та історій]