Fuente
Несемось! | СММник, йди до нас у ватагу. Ми вже зробили добра на $1 000 000. З тоб...
4 400 Vistas/Alcance
2025-04-01 10:09
Mensaje №10966
СММник, йди до нас у ватагу. Ми вже зробили добра на $1 000 000. З тобою зробимо ще більше 🫂ВАКАНСІЯ в NESEMOS, Київ📲 SMM-спеціалістВмієте розкрутити контент зі словами "збір", "армія", "фронт", "війна" і завуалювати найгірші побажання ворогу так, щоб сторінку не заблокували – ми шукаємо людину з вашим талантом!💡 Про насNESEMOS – група проєктів, що системно підтримує фронт і ветеранів. Ми ремонтуємо та передаємо авто для ЗСУ, допомагаємо ветеранам опановувати нові професії, переобладнуємо транспорт для людей з інвалідністю та розвиваємо соціальні бізнеси, щоб ця допомога не зупинялась. Уже передали 250+ машин, відремонтували 450+ коштом донаторів. Зростаємо, розширюємо можливості та шукаємо підсилення в команду. В NESEMOS ви щодня бачите реальні результати своєї роботи.📌 Чим ви будете займатися? 🔹 Вести наші соцмережі (Instagram, Facebook, TikTok, LinkedIn) 🔹 Створювати якісний контент: тексти, фото, відео, сторіз 🔹 Контролювати рекламні кампанії (можна працювати з аутсорс-таргетологами) 🔹 Відповідати на коментарі✅ Що потрібно? ✔ Досвід у SMM (портфоліо обов’язкове) ✔ Вміння грамотно писати тексти ✔ Навичка оформлення й монтажу контенту ✔ Навички аналітики та розуміння реклами (Meta, Google Ads)🏆 Що пропонуємо? 💰 Ринкову ЗП 📍 Офіс на Арт-заводі Платформа (можна працювати частково віддалено) 📆 Гнучкий графік ⚡ Дуже класна команда з простих, вмотивованих, адекватних людей, які не дають одне одному вигоріти:)📩 Хочете використовувати свої навички для допомоги військовим та ветеранам? Давайте знайомитись! Контакт в ТГ: @nesemoshopПошта: [email protected]На фото - локація, на якій робитимете контент:)