Fuente
Kalush Official | НАСЛІДКИ НЕГОДИ: КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ПРАЦЮЮТЬ У ЦІЛОДОБОВОМУ РЕЖИМІУ ніч...
7 170 Vistas/Alcance
2026-01-09 07:56
Mensaje №13750
НАСЛІДКИ НЕГОДИ: КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ПРАЦЮЮТЬ У ЦІЛОДОБОВОМУ РЕЖИМІУ ніч з 8 на 9 січня на території громади знову тривав снігопад. ❗️Комунальні служби працювали цілодобово в посиленому режимі, забезпечуючи проїзд транспорту та безпеку на дорогах.✅️У нічний час на вулицях міста було задіяно 5 одиниць спеціальної техніки. Вранці на маршрути виїхали 10 одиниць техніки КП «Калушавтодор». Також залучено 3 одиниці техніки приватних підприємців. За потреби розглядається можливість залучення ще однієї одиниці техніки.📌Як і напередодні, першочергово комунальники очищають центральні дороги міста, зокрема ті, якими курсує громадський транспорт. Проводиться часткове посипання проїжджої частини протиожеледною сумішшю, насамперед на перехрестях, підйомах і спусках. Директор КП «Калушавтодор» Роман Скибіцький зазначив, що після впорядкування основних магістралей працівники підприємства перейдуть до очищення міжквартальних проїздів.Пішохідні доріжки та тротуари очищають мінітрактори, 120 працівників комунального підприємства, а також працівники управлінських компаній — на територіях, які вони обслуговують.⬆️Як відомо, напередодні на дорогах міста працювали 11 одиниць техніки комунального підприємства та 3 одиниці техніки приватних підприємців. Трактор комунального підприємства також був задіяний у старостинських округах - селах Пійло, Довге-Калуське, Тужилів Голинь, Кропивник, Сівка-Калуська. Паралельно основні дороги там розчищала техніка балансоутримувача — ДП «Дороги Прикарпаття». Сьогодні планують розчищати дороги у Мостищенському Студінському, Вістівському, Боднарівському та Копанківському старостинських округах.Тротуари та пішохідні зони напередодні очищали від снігу 150 працівників комунальної сфери.❗️Роботи виконано багато, однак сильний снігопад у ніч на 9 січня, фактично, змусив комунальні служби розпочати очищення знову.Роботи з ліквідації наслідків негоди триватимуть у посиленому режимі - до повного забезпечення комфортних умов для мешканців громади.🙌Щира подяка працівникам комунальних служб, водіям спецтехніки та всім залученим за відповідальну й самовіддану працю в складних погодних умовах!