Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Kalush Official
Añadido 25 may. 2021

Kalush Official

@KalushMR
Número de suscriptores: 16 126
Fotos: 11,500
Videos: 1,530
Enlaces: 1,830
Descripción:
Офіційний канал міського голови Калуської міської ради Андрія Найди
Fuente

Kalush Official | ️БІЛЬШЕ 630 МЛН ГРН — В ТАКУ БОРГОВУ ЯМУ ЗАТЯГНУЛО ПОПЕРЕДНЄ КЕРІВНИЦТ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Kalush Official Kalush Official @KalushMR
6 100 Vistas/Alcance 2025-01-09 15:00 Mensaje №10534
‼️БІЛЬШЕ 630 МЛН ГРН — В ТАКУ БОРГОВУ ЯМУ ЗАТЯГНУЛО ПОПЕРЕДНЄ КЕРІВНИЦТВО КП “ВТС” НАШЕ МІСТОЗважаючи на гостроту ситуації, у світлі тих подій, що відбуваються в нашій громаді, інформаційної діяльності в соціальних мережах, яка несе негативний вплив на мешканців, я бачу доцільність висвітлення важливої та правдивої інформації для калушан!📌Отже, 632 млн грн — це борг, який залишився нам у спадок від попереднього керівництва КП «Водотеплосервіс». Важливо розуміти, яка величезна боргова яма зустріла нас на початку нашої каденції через безгосподарність попередніх керівників.Чому так сталосяВсе дуже просто. Була обрана позиція: бути добрими та популярними, не піднімати тарифи на воду, не ремонтувати мережі трубопроводу, не виплачувати працівникам заробітну плату, не сплачувати борги за принципом «борги сплачують боягузи».Проте, на жаль, наша держава так не вважає. Чотири роки нам вдавалося відстоювати позицію, щоб ці боргові зобов’язання не лягали на плечі громади. Але органи державної влади працюють у законному полі, і це зрозуміло.У результаті — в кінці грудня 2024 року держава перекидає частину боргу «Водотеплосервісу» на КП «Калуська енергетична компанія». 📌І не просто перекидає 10,2 млн грн, а збільшує цей борг у 4 рази, що становить орієнтовно 42 млн грн.Ось такий відгомін бездіяльності, яку нам залишили в спадок і з якої нам доводиться зараз вибиратися. Я розповідав, що нещодавно із керівником «КЕКу» ми їздили у НАК «Нафтогаз» та Міністерство юстиції. Представники НАК «Нафтогаз» відзначили діяльність КП «КЕК» схвальними відгуками, зазначивши, що підприємство працює та належним чином оплачує всі рахунки, на відміну від того, що творилося за час діяльності «Водотеплосервісу». Ситуацію назвали унікальною, беручи до уваги всі комунальні підприємства України.Як висновок: боргів ніхто не пробачає. Звісно, ми не маємо права вміщувати ці борги в розрахунки тарифів, чого і не робимо, проте на громаду всі ці борги перейшли.‼️Не розумію тих, хто намагається керувати свідомістю громадян, довести ситуацію до того, щоб КП «КЕК» перетворилося на ще одне КП «ВТС». Цього не може статися, інакше буде повний колапс у громаді та повна безгосподарність!Я точно не буду брати приклад з попереднього керівництва. Я не живу за принципом «після мене, хоч потоп…». Після себе я маю залишити громаду, яка живе, працює та розвивається!‼️