Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Telegram: Contact @Kagarlykskiy_sprinter
Añadido 14 jul. 2024

Telegram: Contact @Kagarlykskiy_sprinter

@Kagarlykskiy_sprinter
Fotos: 3,200
Videos: 489
Enlaces: 677
Descripción:
Слава ЗСУ
Fuente

Telegram: Contact @Kagarlykskiy_sprinter | ‍♂️ Біля "Київської Русі" роблять довгоочікувані наземні переходи! Від...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кагарлицьке тролейбусне управління | #УкрТґ Telegram: Contact @Kagarlykskiy_sprinter @Kagarlykskiy_sprinter
24 Vistas/Alcance 2025-08-12 15:23 Mensaje №5430
🚶‍♂️ Біля "Київської Русі" роблять довгоочікувані наземні переходи! Від ідеї до результату майже 5 роківРаніше Дептранс КМДА пообіцяв реалізувати ці наземні переходи цього року. Розповідаємо всю історію питання.Все почалось у 2020 році з проекту Громадського бюджету киянки Олі Драженко, потім у 2021 році завдяки роботі ГО Urban Crew разом з Дептрансом, підпорядкованими КП і патрульною поліцією було сформовано перелік підземних переходів для дублювання наземними.З початком повномасштабного вторгнення приорітет дещо змінились, але влітку 2022 року було прийнято рішення Київради щодо дублювання усіх підземних переходів наземними і у 2023 році попередньо напрацьований перелік було затверджено Дептрансом КМДА.Минулого року питання облаштування цих переходів двічі було обговорено на робочій групі "Київська майстерня міста".🚷 Зокрема ще тоді ми пропонували демонтувати секцію пішохідного огородження проти чого виступило ШЕУ Шевченківського району.А облаштувати нерегульований перехід на регульованому перехресті не можна, тому мали дочекатись реконструкції світлофорного об'єкту.Зрештою фахівці ЦОДРу розробили схему організації дорожнього руху, вона нещодавно пройшла погодження поліції і була затверджена Дептрансом.Також дякуємо активісту Олександру Барабошко за те, що підсвітив це питання і ШЕУ зняло секцію паркану, щоб пішоходи вже могли переходити трамвайні колії. Як бачите, реконструкція світлофорного об'єкту і облаштування наземних переходів це питання не одного місяця (і навіть не одного року), але дякуємо всім причетним за роботу. Безбар'єрність має бути пріоритетом №1 для Києва