Fuente
KRIG ✙ | Щоб ви розуміли, що сьогодні відбулось в Києві. Київрада не збиралась ...
537 Vistas/Alcance
2025-04-03 12:58
Mensaje №16367
Щоб ви розуміли, що сьогодні відбулось в Києві. Київрада не збиралась майже 2 місяці. З моменту введення санкцій проти Порошенка партія ЄС блокувала всі засідання, рада перестала функціонувати. УДАР, разом із яким вони утворюють більшість, не особливо і старався її розблокувати. Бо майже все керівництво проходить по «Чистому місту», головна земельна комісія по суті визнана частиною злочинної організації, і зайві інфоприводи були не потрібні. Сьогодні зібрались. Роботу розблокували. Київрада запрацювала. Бо Кличко подав невідкладний проєкт рішення, яким по суті підпорядкував собі Київську міську військову адміністрацію (КМВА). Він за день пройшов усі комісії і був винесений в залу. Згідно з рішенням, тепер для прийняття будь-яких рішень КМВА потрібен підпис міського голови – Віталія Кличка. З будь-якого питання. Поки КМВА очолював фунт Кличка, який не відповідав ні за що і ні чим не займався, усіх усе влаштовувало. Можна було мати автономну адміністрацію. Як тільки начальником поставили Тимура Ткаченка, який почав створювати противагу – в нього одразу забирають усі повноваження і самостійність. До Ткаченка теж є питання. Піарити на офіційному каналі «Джокера» – крінж, я би за таке мінімум звільнив СММ-ника. Але за останні 3 місяці КМВА ініціювала розблокування громадського транспорту в повітряну тривогу (3 роки не їздив), евакуацію спалених покинутих автівок (понад 1000 роками стояли на вулицях і в дворах), моніторинг бюджетних витрат і київських тендерів (знайшли порушення на понад 1 млрд грн). Все це за рахунок простого створення противаги і, якщо хочете, конкуренції, яка в цьому випадку зіграла на користь киянам. Що робить Кличко замість 3-5 ще кращих рішень для Києва? Позбавляє КМВА права приймати будь-які розпорядження без свого підпису. КМВА, яка в умовах воєнного стану є вертикаллю президента, згідно з усіма законами. Поганий закон? Можливо. Але підпорядкування собі органів, які за законом належать до іншої вертикалі – це і є узурпація, дурачок. По суті, в Києві відбувся такий собі переворот. З дуже цікавими і непрогнозованими наслідками. P.S.: окремий ор, що за це рішення проголосували під час тривоги і одразу після пішли до укриття. Автобуси з Кличком в тривогу їздити не можуть, а депутати голосувати за всяку діч можуть.