Тема, чи страшно жити в Херсоні, виникає постійно, і взагалі в умовах війни дуже цікаво досліджувати цю "анатомію страху" - що саме його викликає і стає його причиною . І я на декількох різнопланових прикладах зрозумів, що в першу чергу стає страшно, коли не розумієш обстановку, не знаєш, що тебе може очікувати. Страшна - невідомість.І це призводить до парадоксу, з яким і я сам зіткнувся, і слово в слово почув від наших пані у Справі Громад. Кажуть: "Коли виїжджаю в інше місто, мені більш страшно, ніж в Херсоні". І так само я, коли був у Києві, це відчув: невідома обстановка, незрозуміло, що, коли і як може прилетіти, як себе поводити - чи бігти в сховище, чи не бігти, чи сидіти там, чи це все фігня. Незрозуміло - тому тривожно і не по собі.В Херсоні, де ти роками все, що може відбутися, вже бачив, знаєш можливі наслідки, знаєш, де більша, де меньша вірогідність потрапити в халепу, ти зазвичай відчуваєш себе спокійно - відстежуючи звичну обстановку навкруги. Але це так, поки ти не зустрінеш щось нове і незрозуміле. Розповідаю історію.Позавчора йду ввечері до тітки забрати якісь речі. Темніє зараз дуже рано, а освітлення вулиць в Херсоні відсутнє повністю (лінія фронту), і вікна в будинках темні всі на 100% - бо тут практично нікого не залишилось, а хто і залишився, у тих давно вікна вилетіли і забиті щитами ДВП.Ну і ось, це вже звичний пейзаж - темрява, тиша і безлюддя, йду собі спокійно, як раптом чую попереду дивні звуки. Щось таке видає періодичні сигнали - такого в нас не буває, і одразу стає якось напряжно. Починаю наближатися вже весь зібраний і готовий тікати, а сам намагаюсь зрозуміти, та що ж це таке?!Приходить перша версія: "Та це ж просто автомобільна сигналізація!" Машин тут також практично нема, тому і дивно таке зустріти - заспокоївся, наближаюся ще ближче... і розумію, що ніфіга це не машина. Попереду, як раз перед будинком тітки, десь на рівні другого поверху (а може даху, якщо це маленький будинок - не видно ж ніхріна!) Блимає червона лампочка і реве періодично.І ось тут вже починає волосся на голові ворушитися. Що це!?? А ми ж живемо в епоху Термінатора, проти нас ведуть війну електронні машини, хто знає, які вони можуть бути і як можуть себе поводити. Єдина більш-меньш реалістична версія, що це дрон впав на дах і репетує - чи зламався, чи намагається знов злетіти. Чого сигналить і вопить - біс його знає - але мені прям повз нього треба пройти, і це СТРАШНО КАПЕЦЬ! 😱І обережно підкравшись ближче ще на декілька метрів, картина нарешті стає ясною. На стіні прибудови збоку висить таки лампа системи сигналізації (чи то магазин там був чи ще якийсь об'єкт під охороною) - сигналізація спрацювала і репетує. Фух, блін. Ледве не обісрався )І теж, насправді, елемент епохи "повстання машин" - бо і охороняємий об'єкт давно кинутий людьми, і охорона ніяка вже не існує і не приїде, а автоматична система залишилася і працює. Тьфу, блін.Ну ось так. Адреналін по організму прогнало, трохи перелякався, і далі знов - обстановка стає зрозумілою, а тому не страшною ✌️
Давайте припинемо метатися і спокійно згадаємо: все, що роками робить Зеленський, він копіює з дій і напрацювань путіна за 25 років. Офіс президента, який керує країною - Адміністрація президента росії. Тупа і слухняна монобільшість у ВР - єдіная росія в держдумі. Призначені президентом очільники ВЦА - призначені путіним губернатори. "Вибори путіна" на багатоденному перетягуванні мішків з бюлетенями і "електронному голосуванні" на сервері ФСБ - наші майбутні "вибори зеленського" в Дії і на багатоденному голосуванні. І так далі, і так далі...А тепер ось що я вам скажу. По всьому видно, що Зеленський вже стертий дирявий презерватив, і що пхати його на третій термін керівництву Лубянки якось дуже затратно. Тому потрібен хто? Прійомнік, звісно ж! 😁 Як у 1999-му, тихий непомітний спецслужбіст-розвідник, який "наведе порядок" після "я устал, я мухажук". Ось вам поруч з вождем "преємника" вже і підтягнули.Україною з 2019 керує агентура ФСБ, а ФСБ не любить вигадувати щось нове, коли і так добре працюють старі перевірені схеми.
Поширена огидна маячня: "Я голосував не за Зеленського, а проти Порошенка!"Саме так: проти Порошенка - проти Армії Мови Віри. Проти Порошенка - проти надійного захисту України. Проти Порошенка - САМЕ ТАК, як казав вам путін, жиріновський, деркач, кримська няш-мяш, днрівський захарченко і грушний гіркін - ВСЯ АНТИУКРАЇНСЬКА МРАЗЬ волала "АБИ НЕ ПОРОШЕНКО!"Бо Порошенко за п'ять років 2014-19 знищив будь-які шанси путіна на захоплення України. Знищив будь-які мрії на "Новоросію від Одеси до Харкова" - до якої ми були ПРИРЕЧЕНІ у 2014, бо НІЯК не могли тоді це зупинити, але Порошенко - зупинив і обломав. Бо наприкінці 2018 путін вже ПРОГРАВ ВІЙНУ, і новий шанс міг отримати лише через вашу зраду - тільки якщо б зміг скинути Порошенка вашими руками. І ви це зробили.Я не вірю, що у 2026 зможуть відбутися вибори. Хіба що тотально сфальсифіковані "вибори зеленського" за стандартами "виборів путіна". Але рано чи пізно вибори відбудуться, і якщо ви ЗНОВ будете голосувати "проти Порошенка", знайте - ви цим підпишете смертний вирок не тільки власним безмозким тушкам, але і своїм дітям і онукам.Я не сподіваюсь на ваші розумові здібності - ви їх показали 21 квітня 2019. Але запам'ятайте це, щоб не волати потім: "А ЧОМУ ВИ НАМ НЕ СКАЗАААЛИИИ?!"
Я ЗАДОВБАВСЯ читати про "неефективність влади Зеленського", про те, що наші біди від того, що "Зеленський не розуміє, що це не правильно", що він занадто самозакоханий, що він не має досвіду і так далі. ЯК ЦЕ МЕНЕ БІСИТЬ, але давайте в стопіцотий раз глянемо просто собі під ноги. Дивимось:1. 2019. На п'ятому році війни, коли ворог зайшов в глухий кут від ефективних дій Президента України, розгортається масштабніша кампанія оббріхування цього президента чисто за стандартами Гебельса. Тобто не просто побрехенькі, а видання білого за чорне і навпаки. (Порох не вживає алкоголь - гівнороті паяци зображають його "бухим". Витрачав власні мільйони на Армію і благодійність - кричать "БАРИГА НАЖИВАЄТЬСЯ..." і так далі) Кому це треба? Відповідь пошукаємо в кінці.2. Як альтернативу просувають чувака, який все життя годувався з московського КВК (пропагандистської помийки ФСБ), який ще до виборів відкрито пропонує "просто пєрєстать стрєлять", і власне агресивно бере участь в оббріхуванні ефективного лідера, який зламав всі плани ворога. Хто чувака просуває?...3. Отримавши владу, чувак призначає на всі ключові посади офіцерів ФСБ і завербованих ними агентів (Деркач, Галущенко, Котін, Татаров, Єрмак, Кулініч, Арестович, Бужанський ... список нескінченний - вся ЗеКоманда це тупо агентура спецслужб ворога під час війни з цим ворогом. Це такий "випадковий збіг"?4. З перших днів на посаді і три роки поспіль чувак ЗНИЩУЄ оборонну промисловість - під час війни. Розформовує цілі танкові бригади, скорочує і не виплачує зарплату воєнним пілотам - ті звільняються. Ліквідує єдиний завод ракетного палива і повністю знищує виробництво ракет - НАЗАВЖДИ, ми їх досі НЕ виробляємо. Пробачає мільярди $ штрафів Газпрому, розпочинає вперше з 2014 закупівлю вугілля в росії і за три роки сплачує ворогу з бюджету України $3 мільярди 100 млн доларів тільки за вугілля.5)6)7) зриває операцію затримання вагнерівців, репресує фахових розвідників, блокує вступ до НАТО, розміновує дорогу ворогу і так далі і так далі, просто нескінченний перелік системних диверсійних дій по розвалу оборони.Але все ж таки ще одне нагадаю. Ще ДО другого туру партнер Христо Грозева - видання The Insider оприлюднює зламане листування штабу Зеленського, де чітко видно, що передвиборчу кампанію Зеленського фінансують люди Суркова, тобто Кремля, ворога.А тепер збираємо це все до купи і робимо висновок: "Ми всі зараз в сраці, тому що Зеленський тупий, самозакоханий, неефективний, нарцис, не знається в економіці, не тих слухає, і просто - "він не розуміє, що так нічого не вийде"Такий висновок? 🙄🤦🏻♂️🤦🏻♂️🤦🏻♂️НІ! НІ, БТЬ! НІІІІІ! Висновок зовсім інший - ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРАЦЮЄ НА ФСБ, НА ВОРОГА! Він агент ворога, він виконує завдання Кремля.І робить це фантастично ефективно - сім років без жодного спротиву!
Одразу після захоплення влади в квітні 2019 Зеленський відкрив понад 90 кримінальних справ проти Порошенка.За відправку бойових катерів на посилення Маріуполя, за здобуття Томосу для української Церкви, за контрнаступ на Донбасі, за підняття бойового духу нації військовим парадом на День Незалежності, за організацію поставок вугілля з Донбасу і зрив планів путіна заморозити Україну взимку 2014, за введення воєнного стану восени 2018 - всі перемоги України фсбшна зграя Зеленського перетворила в 2019 році на "кримінальні злочини Порошенка".Всіх "розпятих Порошенком мальчіков", яких вигадувала гебельсівська пропаганда Кремля і оприлюднювали фсбшники Портнов і Деркач - все це слово в слово НКВС-ДБР Зеленського переписувало в "кримінальні справи". Їм дуже хотілось посадити Порошенка, це був наказ і мета путіна - остаточно знищити лідера української нескореної нації. Зеленський цю свою мрію писав на величезних зелених бігбордах...І ЖОДНОГО звинувачення за шість років довести не змогли. Ні про "крав", ні про "збагатився", ні про "зраду" - НІЧОГО!І цей факт є абсолютно залізобетонним доказом, що все це була 100% тотальна брехня.
"ХОЛОДНЕ ЛІТО 1953-ГО"Після звільнення Єрмака з посади і "розвінчання культу особи" з СІЗО один за одним почали виходити політв'язні режиму Зеленського.Звільнено з ув'язнення детектива НАБУ Магаметрасулова, який документував злочинців мафії Зеленського на "плівках Міндіча". Звільнено його батька, якого тримали в заручниках за сфабрикованою СБУ справою "про коноплю".Звільнено трьох колишніх співробітників Держохорони, які охороняли Петра Порошенка ще в часи його президентства, і з яких НКВС-ДБР Зеленського місяцями безуспішно вибивали наклеп на Петра Порошенка. Історія один в один зі сталінськими репресіями 1937. Мене не залишає постійне дежавю. "Холодне літо 1953", велика амністія після смерті Сталіна і початок "Хрущовської відлиги". Як ви розумієте, диктатура НКВС-КДБ тоді не закінчилася, кровожерлий монстр лише трохи відпустив кігті на деякий час.Те ж саме і з фсбшною диктатурою Зеленського. Поки ми бачимо лише невеличку "відлигу". До речі, сфабриковані справи - НЕ ЗАКРИТІ! Жертв репресій Зеленського лише випустили з СІЗО, але зелена кремлівська гебуха не збирається припиняти переслідування. Так само не скасовані і незаконні "санкції" проти Петра Порошенка, хоча вже майже рік (!) йде процес у Верховному суді проти злочинця Зеленського, і вже по двадцятому колу доведено, що Зеленський брехав про "мільярди" і "фонди" і що його "санкції" повністю сфальсифіковані і незаконні.Але нічого не скасовано. Жоден зі злочинців, злодіїв, агентів і співробітників ФСБ/ГРУ в команді Зеленського не заарештований, як і сам кремлівський троянський буратіно продовжує безстроково займати посаду Президента і Верховного Головнокомандувача і щодня послідовно веде нас у прірву капітуляції.А за амністією 1953-го і хрущовською відлигою почався новий виток терору ВЧК/НКВС/МДБ/КДБ...
Ніч чекає зимна, бо зненацька вирубили світло, а разом з ним і обігрівач. Спати не тягне, врубив мікс на ютубі - він знає, що я хочу послухати. Ютуб це така "додана електронна підсвідомість" 😄Вийшов на балкон покурити, в навушниках шпарить музика. За спиною (став спиною до двору) свистить міна. ФііііуууууУУУУ!!! Сука, голосно свистить, аж через навушники пробиває. Фіг з вами, вмовили - присів за борт балкона. Бабах! Ну і зашибісь, підвівся, слухаю музику далі.Це життя. Це не "який жах", це просто життя, таке життя.PS. Наші пішли фігачити. Ось це, як не смішно, лякає )) Бо, по-перше, поруч і несподівано. А по-друге, вони чимось дивним і загадковим б'ють: йде різкий хлопок, потім через паузу вже такий гучний звук бах, а потім віжжууіжжуууіжжуу - наче ракета некеровано мечеться в усі боки, як повітряна кулька, яку надув і відпустив не зав'язану. По звуку таке враження. Фіг знає, що це таке, але з балкону я зліняв 😄А може це і не наші. Може перший бух - це прильот якоїсь вундервафлі, а потім вона відстрибує і починає носитися навкруги?
ДВУШКА НА МОСКВУЗ 21 квітня 2019 року країною керує агентура ФСБ, це очевидно всім розумним людям, за ці роки вже є безліч фактів, які це підтверджують, починаючи з того, що Кремль фінансував передвиборчу кампанію Зеленського і закінчуючи всіма системними багаторічними диверсійними діями Зеленського і його мафії по розвалу нашої оборони.Але "двушка на Москву" від Міндіча демонструє сам рівень цієї агентури. Просто уявіть: зрозуміло, що під час війни ворог завжди буде намагатися влізти в наші керівні органи, але як це зазвичай відбувається? Заслані шпигуни вербують потрібних їм людей, щоб вони робили те, що треба ворогу, а за це ПЛАТЯТЬ ЇМ гроші - бо ж треба якось заохочувати завербованих зрадників.А що відбувається у нас? Команда Зеленського САМА перераховує мільйони доларів до росії! Тобто це не просто куплені зрадники, а це безпосередньо співробітники російських спецслужб, які виконують своє завдання масштабно - не тільки знекровлюють нашу державу своїм саботажем і розкраданням бюджетів, але вкраденими у України коштами фінансують свою державу-агресорку, щоб Кремлю було приємно знищувати нас за наші ж гроші.Ну а паралельно головний реЗЕдент цієї агентури періодично звертається до нації: "Ну шо, готові вже капітулювати? Ось мені з москви список підігнали з 28 пунктів. Чи ще зиму померзнете і тоді знов про це поговоримо?"
THAT'S ONE SMALL STEP FOR NABU, ONE GIANT LEAP FOR UKRAINE! (Це лише маленький крок для НАБУ, але величезний стрибок для України)Я скажу зараз дуже важливу річ, на яку досі ніхто не звернув увагу. Є така глибока істина: "Криза це не тільки випробування, але і можливість" - можливість змін, можливість очищення. Ми зараз не можемо знати, чи зможемо ми подолати цього зелено-фсбшного спрута, який шість років тому повністю захопив владу в нашій країні, або не зможемо і він нас зжере сумісно з його російською ордою. Але на наших очах відбулося реально БЕЗПРЕЦЕДЕНТНЕ!Дивіться, яким чином нам раніше вдавалося подолати Зло? Тільки масовими протестами - Майданом. Ціною жертв, ціною боротьби тисяч людей - але аж ніяк не чіткою роботою інституцій, які для цього ж начебто і існують. Інституції, держава завжди були на боці зла. Згадайте "яйця Резникова" - знов злочинців викрили не органи, а журналісти, а органи намагалися цих журналістів знищити. Зраду Зеленського у "вагнергейті" викрив Червінський - знов людина пішла проти системи, і система його укатала за грати.А навіть якщо були позитивні приклади, то тоді вони закінчувалися поразкою інституцій. Згадайте, як мафіозі Бєня вкрав $5 млрд доларів з рахунків Привату, чим мав обрушити і знищити банківську систему країни і занурити країну в хаос. Президент Порошенко (як державна інституція) зупинив цей обвал, врятував країну, але при спробі притягнути мафіозі до відповідальності отримав у свій бік війну на знищення. Пропаганда мафії оббріхала Порошенка, скинула його з посади - і переможцем став гівноротий брехливий ланцюговий пес Бєні Зеленський - поплічник мафіозі, якому Бєня скинув в офшор $40 млн доларів з тих вкрадених мільярдів.Тобто, або ми перемагали боротьбою героїв проти злочинців в державних інституціях, або коли інституції (президент Порошенко) намагалися боротися з мафією, вони програвали.І ось зараз - увага! - вперше в історії України проти мафії зрадників і мародерів виступили не герої, активісти або якісь патріотичні політичні сили, а - як не дивно - правоохоронна структура, яка "просто" для цього була створена (до речі, Порошенком)) Вони "просто" виконують свою роботу, "просто" спіймали злочинців за руку, "просто" відкрили кримінальну справу і просто розпочали буденні "слідчі дії" 😁І величезний мафіозний спрут повністю зав'язаний на гігантську систему ФСБ кремля - почав здригатися в смертельних судомах, вся диктаторська система почала обвалюватися, а всесильні мафіозі - хто вже здриснув за кордон, хто в паніці не може знайти спосіб затовкати пасту назад в тюбик.Я все своє життя боровся і відстоював власне ось це - створення держави, яка відстоює Закон. Але навіть я до останнього не вірив, що НАБУ - державна структура - спроможня "просто виконати свою роботу". Але саме це і відбулося! І це просто фантастика! Я вважаю, що це - величезний крок вперед нашої української нації! Незважаючи на весь трагізм ситуації і смертельні ризики, які стоять перед нами.І я дуже хочу вірити, що ми переможемо.Іван Сімочкін Європейська Солідарність ХЕРСОН
Цукерберія забанив мене на своєму фсбуці ось за цей текст. Зеленій агентурі кремля не подобається правда.__Кажуть, що путлер не міг не скористатися моментом, щоб напасти, побачивши такого дибіла на посаді президента України. Але це не зовсім точна думка.Справа в тому, що путлер і зробив зеленського власними руками - з московської гівноротої повії, яка з часів КВК працювала на антиукраїнську пропаганду, вони зробили "мессію-правдоруба". Зеленський був кандидатом Кремля на виборах 2019 - на нього (і проти Порошенка) працювала вся машина гебельсівської пропаганди ФСБ.Зображати Пороха "бухим", талдичити, що той "краде", "заробляє на крові", "знищує патріотів", "підірвав склади", "вчинив котли", "не хоче закінчувати війну", яку "сам і розпочав" - все це були тупі тези гебельсівської пропаганди Кремля, які озвучував гівноротий московський сексот Зеленський, а йому паралельно робили імідж "чесного простого хлопця з народу".І тупе стадо це з'їло. Стадо почало ненавидити лідера сучасного національно-визвольного руху України Порошенка, і почало обожнювати зеленого брехливого фсбшного глиста. Все як в росії, де таке саме стадо любить путіна, який з нього робить фарш 🤷♂️ Україна - не росія? Та ладно. Тільки пропорції різні: там 95% на 5%, а у нас - 75% на 25%