Fuente
ЦЕНТР ІНТЕГРАЦІЇ | У Центрі життєстійкості м. Рівне відбулося перше організаційне засідан...
451 Vistas/Alcance
2026-01-14 17:28
Mensaje №8318
У Центрі життєстійкості м. Рівне відбулося перше організаційне засідання Ради волонтерів і благодійників при Рівненській обласній державній адміністрації.Рада є консультативно-дорадчим органом, покликаним об’єднати, посилити та координувати волонтерський і благодійний рух Рівненщини. Під час зустрічі представили стратегічне бачення її діяльності.До складу Ради увійшли представники органів державної влади, громадянського суспільства, а також 18-ти волонтерських і благодійних організацій, що працюють у сфері гуманітарної допомоги, підтримки внутрішньо переміщених осіб, ветеранської політики, психосоціальної підтримки, медичної допомоги, міжнародної гуманітарної співпраці тощо. Співголовами Ради є заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська та голова ГО Центр Інтеграції Олена Хомич. Заступниками співголів — начальниця ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області Юлія Шигорева та голова ГО «Лікарняні клоуни «Червоні носи»» Наталія Микита. 💬 «З перших хвилин повномасштабної війни волонтери, громадські організації та благодійники стали надійною опорою для внутрішньо переміщених осіб і важливою допомогою для держави. Саме вони діяли швидко, злагоджено та результативно. Рада має стати тим майданчиком, який об’єднає та консолідує зусилля державних органів і громадського сектору, де будуть визначені спільні напрямки, цілі й завдання», — наголосила Людмила Шатковська. Місія Ради полягає в ефективній підтримці громад, підвищенні соціальної стійкості в умовах воєнного часу й відновленні у повоєнний період. 💬 «Рада волонтерів і благодійників – це про партнерство та системність. Окрім оперативного реагування на виклики наше завдання – вибудовувати сталі механізми підтримки громад і людей, які цього потребують. І взаємодія з громадським сектором має у цьому напрямку ключове значення», — зазначила начальниця Головного управління Нацсоцслужби у Рівненській області Юлія Шигорева.
Під час засідання обрали секретаря Ради – соціальну менеджерку Центру життєстійкості Городоцької ТГ Тетяну Мельник.✍️ Нагадаємо, розпорядження про створення Ради волонтерів голова Рівненської ОДА Олександр Коваль підписав наприкінці 2025 року.Підпишись на ГО «Центр Інтеграції»: Telegram | Facebook | 🌐Сайт