Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ІнфоТайм
Añadido 06 dic. 2025

ІнфоТайм

@InfoTime_Apostolove
Número de suscriptores: 730
Fotos: 970
Videos: 82
Enlaces: 471
Descripción:
Апостолівська громада Новини яким довіряють
Fuente

ІнфоТайм | ️ СНІГ, ОЖЕЛЕДИЦЯ І БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАДИ.🤷 Зима як завжди зайшла ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ІнфоТайм ІнфоТайм @InfoTime_Apostolove
849 Vistas/Alcance 2025-12-26 16:56 Mensaje №1203
🌨️ СНІГ, ОЖЕЛЕДИЦЯ І БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАДИ.🤷 Зима як завжди зайшла без попередження — 26 грудня. Вже під ранок місто накрило снігом. Гідрометцентр ще вчора попередив про ожеледицю та закликав водіїв і пішоходів бути обережними. У громадах Криворіжжя техніка вийшла працювати ще з ночі. В області облавтодор випустив 70 машин, які чистять і посипають дороги, адже, за даними Регіонального центру з гідрометеорології, сніг триватиме з різною інтенсивністю до самого Нового року.В Апостолівській громаді за посипання та очищення відповідає комунальне підприємство «СИНЕРГІЯ», яке очолює депутат Сергій Павлюк — людина, якій секретарка міськради Леся Міхніндіч у цьому році делегувала відповідні повноваження разом із чималим "траншем" у 13,5 млн грн. Аналогічну суму, як ми вам розповідали Міхно вже виділила й на 2026 рік.Попри офіційні попередження та складні погодні умови, сьогодні комунальна техніка так і не з’явилась на дорогах. П’ятниця виявилася важливішою за безпеку громади: за інформацією наших джерел, Павлюк та секретарка вирішили «пережити» негоду вдома — до понеділка, мовляв, нічого критичного не станеться.Ввечері місто отримало очікуваний результат: сніг, що випав зранку, перетворився на льодову кірку. На дорогах — суцільний каток. Тротуари — небезпечні, пішохідні переходи в центрі міста блищать, як відполіроване скло.🤬 Жодних слідів роботи комунальної техніки.Це не просто службова недбалість директора КП «СИНЕРГІЯ».Це демонстративна байдужість керівництва міської ради.Секретарка Леся Міхніндіч вкотре показала: громада для неї — не пріоритет. Добробут і безпека мешканців поступаються власному комфорту. А місто увійшло в зимову негоду повністю не підготовлене. І винні в цьому не сніг і не мороз. Винні ті, хто мав діяти — і обрав бездіяльність.➡️ ІнфоТайм | Надіслати новину ⬅️