Fuente
Від першої особи | Страшна ніч для всієї країни… Особливо страшно, коли це все почало акт...
884 Vistas/Alcance
2026-05-24 18:54
Mensaje №19751
Страшна ніч для всієї країни… Особливо страшно, коли це все почало активно долітати й до рідного міста Черкаси….🥺Але… наші люди — найкращі🥹 І зараз поясню чому.Я адміністратор декількох Черкаських груп, які активно веду, активіст та військовий волонтер. І від самого ранку мені безперервно пишуть небайдужі люди: питають, чим можуть допомогти тим, хто постраждав внаслідок шахедної атаки, пропонують речі, продукти, допомогу, підтримку. Багато хто просить відкрити банку для збору коштів. Але поки самі постраждалі до мене з таким проханням не звертались — особисто збори не відкриваю.Скільки підтримки я побачила сьогодні…Скільки лайків, репостів, коментарів, повідомлень від людей, які просто хочуть допомогти🫂І саме в такі моменти особливо відчувається, які ми насправді.Ми можемо сперечатись, мати різні думки, але коли приходить біда — українці завжди гуртуються і стають одним цілим🫂Я безмежно вдячна кожному за небайдужість, за тепло, за людяність.Тільки разом ми вистоїмо.Тільки разом — переможем🙏