Fuente
Frankivsk 112 | Ми ОСББ - нам все можна!Мабуть саме так вважають представники ОСББ "ПА...
10 700 Vistas/Alcance
2023-07-17 12:31
Mensaje №12462
Ми ОСББ - нам все можна!Мабуть саме так вважають представники ОСББ "ПАРКОВЕ, 97".Заїхав - плати, бо у нас є Проєкт (закреслено).17 липня мешканка міста мала необережність по справах заїхати на територію по вулиці Чорновола 97, виїхати вже не змогла. Представник ОСББ вимагав оплатити паркування і не піднімав шлагбаум, затримуючи мешканку, при цьому посилався на сумнівної якості документ:"Проєкт (закреслено) пропозиції правління щодо змін розміру оплати за паркування автотранспорту."Звісно жодних дорожніх знаків, які би говорили про те, що тут платне паркування, паркоматів чи будь-чого, що вимагає Постанова КМУ № 1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів» тут немає.Є знак 3.21 встановлений ліворуч від заїзду всупереч правилам дорожнього руху із табличкою "Крім мешканців ОСББ", якої взагалі не існує в жодних нормативно-правових документах.Звісно запитання чи законно встановлений такий знак - риторичне, а от стосовно дозволу на встановлення шлагбауму - розбиратимуться відповідні комунальні служби.Також виникає запитання, чи не є надання послуг з паркування (цікаво чи воно присутнє в статуті ОСББ) отриманням прибутку, яке суперечить концепції неприбутковості ОСББ - тут би мала зацікавитися державна податкова служба.Врешті виїхати мешканці вдалося лише за сприяння екіпажу патрульної поліції, які теж не з першої спроби змогли покинути територію.