Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Hugs.fund
Añadido 14 jul. 2024

Hugs.fund

@HugsFund
Número de suscriptores: 27 141
Fotos: 10,200
Videos: 454
Enlaces: 9,180
Descripción:
Про економіку і ринки Інвестуйте в бізнес Прикрийте тили сімейними заощадженнями SHOP: https://bit.ly/34ACkh7 YouTube: https://www.youtube.com/hugsfund Life HUG’S @lifehugs_bot AgentHUGS https://agenthugs.com/ СТАРШИЙ з реклами @Dmytro_Feshchenko

👥 Número de suscriptores

27 141
Promedio/Día:: +36
Promedio/Tiempo:: +30
Promedio/Mes:: +37

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 180
Promedio/Día:: 3,660
Promedio/Tiempo:: 3,356
ERR: 11.72%

📊 Mensajes por Día

3.1
Último día: 14
Promedio semanal: 4.6
Promedio por día: 3.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,900 24-11-17 17:01
🌐Що таке Bluesky?Виявляється, користувачі, які тікають від Х, знайшли собі новий притулок. А куди тікати з Х, як не до Джека Дорсі. Заснований колишнім гендиректором Twitter, Bluesky був простором, доступним лише за запрошеннями, проте в лютому відкрився для публіки.Bluesky заявила, що загальна кількість її користувачів зросла до 15 мільйонів, порівняно з приблизно 13 мільйонами наприкінці жовтня. Трафік пішов після перемоги Трампа. Також значні “припливи” були після заборони X у Бразилії в серпні.📈 Сама соцмережа нагадує X (зрозуміло) зі стрічкою "дослідити" та хронологічною стрічкою для акаунтів, за якими стежать користувачі. Вони можуть надсилати прямі повідомлення і закріплювати пости, а також знаходити "стартові пакети", які містять список людей і кастомні стрічки для підписки.Але в Дорсі більші амбіції ніж просто переманити підписників з інших платформ. Bluesky будує технічну основу - "протокол для публічної розмови" - це коли ви з одного місця взаємодієте з різними соцмережами, надсилаючи повідомлення, коментуючи фото чи просто гортаючи стрічку. Зараз користувачі Twitter повинні залишатися в Twitter, а користувачі TikTok повинні залишатися в TikTok, якщо вони хочуть взаємодіяти з акаунтами на цих сервісах. Їх власники (технологічні компанії) здебільшого будують рови навколо своїх онлайн-ресурсів, щоб обслуговувати їхні бізнес-моделі, орієнтовані на рекламу. А Bluesky намагається переосмислити все це і працює над забезпеченням “інтероперабельності”. Можливо, було б і цікаво таке рішення. Але власники соцмереж скоріше за все будуть максимально опиратися таким рішенням.🤨
👁 4,500 24-11-14 17:02
🚕Waymo вже возить всіх бажаючих по Лос-Анджелесу🆕Опція доступна з вівторка. Раніше протягом восьми місяців Waymo дозволяла поїздки в Лос-Анджелесі лише обмеженій групі пасажирів. Тепер кожен, хто має додаток Waymo One для смартфона, зможе замовити поїздку по території площею 80 квадратних миль (129 кв км). Запуск впирався в регуляторів, тому перший містом з сервісом “для всіх” було Сан-Франциско та Фенікс. Waymo заявляє, що зараз здійснює понад 150 000 щотижневих поїздок на своєму роботаксі, і ці цифри допомогли компанії нещодавно залучити $5,6 млрд від Alphabet і списку інших інвесторів, серед яких венчурна компанія Andreessen Horowitz і фірма з фінансового менеджменту T. Rowe Price. Гонка за ринок триває. ⁉️…і можна прикинути дохідність для Tesla. Джерела говорять про середню вартість поїздки в Waymo $11.84 за милю ($7.4 за км). Маск на презентації роботаксі казав, що витрати на експлуатацію складатимуть приблизно $0,20 долара за милю (або $0,33 за км). Навіть, якщо вони будуть в 10 разів більші, маржа в роботаксі залишиться пристойна. Ще й демпінгувати можна буде📊.
👁 4,800 24-11-09 17:00
🔍Американці проїли заощадження чи їх поглинула інфляціяЯкби там не було, баланс знову від’ємний.Протягом останніх трьох років, коли США і багато інших країн, боролися з підвищеною інфляцією, споживчі витрати американців залишалися напрочуд стійкими. Вони ж утримували американську економіку від сповзання в рецесію. Але зараз норма особистих заощаджень, тобто частка наявного доходу, яку люди не витрачали на споживання, податки чи виплату відсотків, впала до найнижчого🔽 рівня з часів фінансової кризи.Це порахували економісти ФРС Сан-Франциско: з березня 2020 року по серпень 2021 року американські домогосподарства накопичили $2,1 трлн надлишкових заощаджень, тобто заощадили на $2,1 трлн більше, ніж можна було б очікувати, виходячи з допандемічної тенденції особистих заощаджень. У вересні 2021 року люди почали заощаджувати менше, ніж очікувалося, тобто ці надлишкові заощадження поступово зменшувалися. Через три роки інфляції американці витратили ці надлишкові заощадження, і навіть більше. От і отримали станом на кінець вересня 2024 року на $291 млрд менше, ніж прогнозувалося, якби пандемії ніколи не сталося. Харріс скоріше за все вдалася б до нових подачок, але Трамп скаже - то ж, заробляйте!😎
👁 4,700 24-11-07 17:01
WSJ:Реальна загроза для Uber - не від роботів👀Uber бореться зі зниженням темпів приросту замовлень та зростанням витрат на страхування. А ще є проблема…ні не Tesla - альянс між DoorDash і Lyft.🚗Акції агрегатора втратили близько 14% від свого максимуму після події з Tesla, а звіт про прибутки минулого тижня спричинив найгірший день для акцій за останні два роки.А ще напередодні ввечері компанія DoorDash оголосила про угоду, коли додала послуги Lyft до своєї програми членства DashPass - по суті, це об'єднання двох найбільших конкурентів Uber на американському ринку.📍Це партнерство, ймовірно, зробить програму членства DashPass більш конкурентоспроможною порівняно з Uber One, хоча аналітики неоднозначно оцінюють кінцевий вплив. Аналітик Bernstein оцінює це як "занепокоєння", а 85% аналітиків всеодно рекомендують купувати акції Uber, згідно з даними FactSet.Крім того є оптимізм щодо розвитку галузі безпілотних автомобілів, де буде кілька домінуючих компаній, включаючи Waymo і Uber, причому Uber виступатиме провідним агрегатором попиту на безпілотні автомобілі. 🤑
👁 4,400 24-11-02 09:01
💀Інвестувати чи не інвестувати в BTC - ось у чому питанняІ це питання несподівано стало перед Microsoft. На щорічних зборах акціонерів 10 грудня акціонерам буде запропоновано проголосувати, чи варто використовувати біткоін, як один з інструментів хеджування від інфляції. Цікаво, що рада директорів Microsoft наразі проти цієї пропозиції. Але в матеріалі "Оцінка інвестицій в біткоін" стверджується, що поточні інвестиції Microsoft в корпоративні облігації ледь випереджають інфляцію, тоді як біткоін описується як "відмінний, якщо не найкращий, спосіб хеджування від інфляції". 🛡Топ-акціонери Microsoft можуть опинитися перед вибором. Vanguard відмовився від біткойн-ETF і тримається подалі від класу цифрових активів, в той час як BlackRock щойно встановив рекорд одноденного притоку коштів у біткойн-ETF на рівні $875 млн💪. Оскільки ці два акціонери розходяться в думках або, принаймні, в діях, інші великі акціонери, такі як Стейт-стріт, можуть переломити хід майбутнього голосування. Якщо акціонери проголосують за пропозицію і змусять Microsoft диверсифікувати свої активи, щоб збільшити акціонерну вартість за допомогою біткоіна, це, безумовно, стане знаковим моментом. Якщо третя за величиною компанія світу почне включати BTC у свій портфель, сотні, якщо не тисячі інших інституційних інвесторів можуть наслідувати її приклад, поспішаючи запастися цифровим активом і, можливо, спровокувавши черговий криптовалютний бум🚀.
👁 3,900 24-10-30 11:01
💣Бабах!Передвиборча гонка стає все “веселішою”. Терміни “фашисти”, “бовдури”, “злодії”, “ідіоти” та ще безліч різного непотребу використовується обома штабами без розбору. А слово “Бомба” взагалі тепер застосовується майже до кожного економічного показника чи політичного рішення. А за цим всім втрачається суть. Але щодо останнього послання до виборців Ілона Маска, схоже, слово “Бабах” підходить. Він пророкує економічні труднощі, потрясіння і навіть крах фондового ринку 📉в разі перемоги Трампа! З його слів, “картковий будиночок”, збудований демократами, просто посиплеться. І Маск, як потенційний глава відділу скорочення бюджету і підвищення ефективності уряду за Трампа, каже, що не буде "жодних особливих випадків" і "жодних винятків",- “стригти”🪒 буду усіх. І тому йому буде потрібно більше охорони…Якщо по суті, то Маск пообіцяв серйозні скорочення федерального бюджету, заходи жорсткої економії та, з великою ймовірністю, економічні труднощі в майбутньому. Оскільки, за його словами, саме непомірні бюджетні видатки ведуть країну до банкрутства і заходи економії критично необхідні через кризу стрімко зростаючого федерального боргу. 🧐Не часто таке почуєш перед виборами! Можливо, тому, що це правда🤯
👁 3,700 24-10-29 11:00
Наслідки негативного досвіду … без них нікудиАле чи завжди вдається зробити правильні висновки після “травм”?В Україні інвестори постійно стикалися з низькою прозорістю ринку, правовими ризиками і корупцією. Різні схеми знижували рівень довіри до фондового ринку та ускладнювали інвестиції в акції чи облігації.Історія з Фрідом Фінанс яскраве тому свідчення. Як наслідок готівкова валюта залишається найбільш затребуваним інструментом захисту заощаджень.🫣Як не дивно, але в США схожа проблема у міленіалів. Хоча тригери інші.Bussiness Insider пише про опитування BofA, яке виявило, що за останні два роки 55% інвесторів у віці від 21 до 43 років збільшили свої запаси готівки, порівняно з 46% інвесторів у віці від 44 років і старше. 🙇‍♂️Психологічні причини цього явища переважно пов'язані з фінансовими кризами, які трапились на початку їхньої кар'єри: глобальна фінансова криза 2008 року та пандемія COVID-19. Вони спровокували більш обережне ставлення до інвестицій в порівнянні з іншими поколіннями - відлуння цих подій зробило їх несхильними до ризику.🐹Проте, ця одержимість готівкою серед міленіалів, яка зараз стає помітною, розглядається експертами як потенційна довгострокова фінансова помилка. Без диверсифікації та ігнорування сили складного відсотка інфляція просто з’їсть їх активи, тим більше на фоні зниження % ставок ФРС.💸Приклад лише цього року показує, що $1000 може стати $1270 враховуючи 27% росту SP500. А якщо у вас попереду десятиліття як у інвестора - ви в найкращому становищі, щоб ризикувати. 😢Негативний досвід трапляється у всіх з грошима, але чи стануть наслідки від зроблених висновків просто ще одним негативом, вибір за вами.
👁 3,900 24-10-27 11:01
Після “Полуниці” буде сузір’я 🔭🗓Ні, це не ребус. Це Альтман називатиме свою наступну передову ШІ модель - Orion, яку OpenAI планує запустити до грудня, повідомляє The Verge. 🔑На відміну від двох останніх моделей OpenAI, GPT-4o і o1, Orion спочатку не буде широко розповсюджуватися через ChatGPT. За планом спочатку хочуть надати доступ компаніям, з якими OpenAI тісно співпрацює, щоб вони могли створювати власні продукти та функції. Інше джерело повідомило The Verge, що інженери Microsoft готуються розмістити Orion на Azure вже в листопаді. Знову “сімейні сварки”? 💣Хоча всередині OpenAI Orion розглядається як наступник GPT-4, поки неясно, чи буде компанія називати його GPT-5 для ринку. Але Альтма назвав Orion потенційно в 100 разів потужнішою за GPT-4 і вона відрізняється від моделі o1 ( має міркування), яку компанія випустила у вересні. 💡Мета компанії - з часом об'єднати свої LLM, щоб створити ще більш потужну модель, яку з часом можна буде назвати штучним загальним інтелектом, або AGI. І враховуючи таку плинність кадрів, темп компанія задає непоганий.
👁 3,800 24-10-26 10:01
Як вижити в акваріумі з “акулами”🦈🦄Які шанси в нового ШІ-стартапу довести проект до ринку, за умови монополізації великими технологічними компаніями замовлень на найкращі чіпи Nvidia H100? - Майже нульові. Тому венчурні інвестори пропонують не просто фінансування та консультацію стартапам, але й власні потужні кластери графічних процесорів Nvidia, щоб задовольнити їхні обчислювальні потреби. 🫧Наприклад, Andreessen Horowitz для таких цілей має програму Oxygen, яка дозволяє компаніям, що входять до її портфеля, навчати або експлуатувати свої ШІ-моделі, не домовляючись про ринкові ціни. Це дає стартапам певний простір для дихання, так би мовити, щоб конкурувати з великими технологічними компаніями, такими як Google, Meta та Microsoft.🏭Інші інвестори також розуміють, щоб збільшити шанси на те, що стартап вистрелить, одних грошей недостатньо. Їм потрібно дати найкращі умови для розвитку технології. Та і залучати нові проекти легше, коли є інфраструктура.Завдяки такому підходу, росте конкуренція і ми поки що не бачимо жорсткої монополізації ринку, як це було раніше. Ціни на продукти попри всю капіталоємність ШІ теж залишаються доступними. В цих умовах “акулам” також нічого не залишається, як постійно покращувати свої моделі, інакше спритні новачки “з’їдять” 😉
👁 4,000 24-10-24 11:00
Рекрутери в розпачіКандидати настільки часто зловживають ШІ на співбесідах, що доводиться проводити додаткові сесії, щоб побачити хоч трохи істинних якостей кандидатів. Минулого місяця Deloitte оголосила, що повертає особисті співбесіди у Великій Британії, щоб зупинити випускників та учнів покоління Z, які використовують ШІ, щоб обманом потрапити до компанії.Грег Янг, один із 12 співзасновників компанії Ілона Маска xAI, написав на Х, що "кандидат намагався використати Claude під час співбесіди, але це було занадто очевидно".Один з інтерв'юерів прокоментував, що вони використовують interviewmonkey.ai або "співбесіду на стероїдах" для отримання відповіді в режимі реального часу на технічні питання, пов'язані з вирішенням проблем.Ті, хто шукають роботу обмінюються досвідом, питанням з співбесід та прийомами використання ШІ на окремих сайтах (1point3acres і Cscareers). Роботодавці тепер також пішли на ті ж сайти, щоб зрозуміти, як вийти з ситуації. Загалом в коментарях під дописом Грега Янга дійшли висновку, що найефективніше несподівано змінювати сценарій, просити кандидатів самим задавати питання і, зрештою, використовувати той же ШІ для виявлення зловживань.А Маск написав лише - “Цікаво”.