Fuente
Hugs.fund | А скільки страху було….Американський ринок завершив квітень, як найкра...
2 770 Vistas/Alcance
2026-05-02 08:05
Mensaje №21792
🙄 А скільки страху було….Американський ринок завершив квітень, як найкращий місяць з листопада 2020 року. 💪📊S&P 500 додав 10%, а Nasdaq зробив + 15%, повністю відігравши обвал перших тижнів близькосхідного конфлікту. Інвестори знову повертаються в американський big tech, попри те, що нафта Brent вище $125 за барель і дорожчий бензин.Локомотивом росту стали напівпровідники та хмарні гіганти. ▪️Alphabet за місяць приніс близько 34% завдяки темпам росту хмари вище ринку.▪️Intel став лідером S&P 500 із результатом +114% після сильного звіту, ▪️потужну динаміку показали також Sandisk, Seagate та ON Semiconductor. Не всі втримали імпульс. Meta після звіту втратила 9% на падінні аудиторії та зростанні капекса.Звіти чотирьох гіперскейлерів підтвердили курс на масові інвестиції в AI-інфраструктуру. Більше того, ці інвестиції сприяли росту ВВП США. А цьогоріч сукупні витрати Amazon, Meta, Microsoft і Alphabet цьогоріч очікуються на рекордних $725 млрд, що на 77% більше торішнього показника. 🚀🗽Інституційні інвестори продовжують нарощувати позиції саме в США (Bloomberg), тоді як з європейських та азійських фондів капітал виходить.Тепер можна починати “хвилюватися” за травень 🙂Сайт | LifeHUGS |AgentHUGS| YouTUBE Еріка Наймана