Fuente
Hugs.fund | В мережі пожалілися, що “інвестування — це така жорстока гра”… особлив...
2 950 Vistas/Alcance
2026-04-19 08:04
Mensaje №21578
🤔 В мережі пожалілися, що “інвестування — це така жорстока гра”… особливо якщо ви інвестор у технології.Поверніться на 1 рік до травня 2025. OpenAI є лідером у категорії ШІ, а Microsoft володіє 27% бізнесу. До того ж, Сатья Наделла прив'язав OpenAI до їхньої хмарної екосистеми Azure. Бум продуктивності наближається, і Microsoft володіє всім цим набором.Вони також володіють GitHub. Весь робочий процес кодування - потенційно їхній для завоювання. Microsoft - король B2B SaaS. Звісно, компанія на кшталт Anthropic без жодної підтримки не зможе перемогти їх.🔍Google впав на 22% від своїх максимумів, бо люди думають, що "Пошук" повільно вмирає. Усі підряд на CNBC говорять про "дилему інноватора", коли йдеться про Google.🫡 І от з усією цією інформацією ви вирішуєте купити акції Microsoft. Через рік ви дивитеся на свої акції, і вас абсолютно розгромив індекс S&P 500.🤯Не просто кілька базисних пунктів відставання. Ви відстаєте від індексу на 20%.🙄У цей час Anthropic забирає собі корпоративний ринок ШІ та випускає продукти для Office Suite, які кращі за власні інструменти ШІ Co-Pilot від Microsoft.Просто неймовірно
Звісно, це іронія. Але є одна фішка, як забрати більше "премії" з ринку, якщо ви вірите в актив і плануєте тримати його: можна, наприклад, отримувати регулярний грошовий потік (ніби "орендну плату" за володіння паперами) через продаж покритих колів на акції, які вже є у портфелі.Звісно, є нюанси😉. Як це реалізувати - пояснимо і покажемо на реальному ринку на практикумі з опціонів.👉Тут більше деталей https://education.edux.guru/options-spring26